kutusuz iphone da nedir?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  kutusuz iphone da nedir?

her ne kadar sitede online sayısı ve buna bağlı olarak topiklerde yazan kişi sayısı az olsa da.. belki biri görür de konuyla ilgili bir şey der ümidiyle yazıyorum.

memnun bir andorid kullanıcısı olmama rağmen iş bilmez arkadaşlarıma kanarak kasım-aralık gibi iphone aldım. daha üçüncü haftasında çıkan sorunlar yüzünden apple destek ile başlayan ve birkaç ay süren telefon görüşmeleri sonunda geçtiğimiz hafta artık bir uzmanla değil bir üst kademde kim varsa onunla ya da yurt dışıyla görüşmek istediğimi söyledim. nihayetinde bağlandığım kişi müşteri ilişkileri departmanında olduğunu (doğruysa tabii) ve daha önce görüştüğüm uzmanlarla kesinlikle görüşmemem gerektiğini söyledi. telefonu yönlendirdiği servise götürdüm. akşamında arayıp telefonu değiştireceklerini söylediler. ama "kutusuz".

kutusuz tlf değişimi nedir? böyle bir şey kendi ya da bir tanıdığının başına gelen var mı? bu kutusuz cihazlar güvenilir mi? n'apayım yani bir apple store'un camını çerçevesini mi indireyim şimdi ben?  

En son meyyy tarafından 28 May 2017 22:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

meyyy

28 May 2017 18:05

Mesaj Gönder

kutusuza takılma, verdikleri telefon sıfır, gerçi bi efsaneye göre mesela senin iade ettiğin telefon da tamir edilip yarın bi gün bu sekilde bi değişim durumunda baska bi müsteriye 0 dierek verilebiliyor deniyor ama iphone böle işlere girmez heralde. böyle şeyler hep konusurulur ztn :0 kutusuzdan kasıt içinde şarj, kulaklık vs. olmayan, yeni bi garanti belgesi olmayan vs. anlamında olmalı.  

Emreciksin

28 May 2017 18:23

Mesaj Gönder

öyle dediler ama.. yani yine de içime bi' kurt düştü.  

meyyy

28 May 2017 19:36

Mesaj Gönder

bende aldıkları telefonu birine veremezler çünkü ilk verdiğim servis kasasını çizdi. o yüzden son konuşmam daha hararetli oldu ve değişime ikna oldular zaten.  

meyyy

28 May 2017 19:37

Mesaj Gönder

değiştir bişey olmaz  

Irriducibili

28 May 2017 20:14

Mesaj Gönder

şu şekilde
kutusuz alırsın fakat telefonu gözünün önünde açmalarını iste, kaldı ki öyle yapmaları lazım. faturanı da al

seneler sonrası aklıma gelip girdiğim sitede de post attım lol  

drlecter

28 May 2017 22:44

Mesaj Gönder

telefonu açmaları derken? ve sanırım bir fatura vermeyecekler.  

meyyy

28 May 2017 22:48

Mesaj Gönder

çünkü bana 2 türlü değişim olduğundan söz ettiler: kutulu ve kutusuz. kutusuz olanda garantinin telefonu aldığında başlayan garantisiyle devam ettiği, kutulu da sıfırdan başladığı söylenmişti.  

meyyy

28 May 2017 22:49

Mesaj Gönder

imei ni internetten sorgulatırsan seceresine ulaşırsın verdikleri telefonun  

Torchia

28 May 2017 22:58

Mesaj Gönder

kutuyu önünde açıp telefonu verecekler
yani bildiğim öyle olması lazım  

drlecter

28 May 2017 22:58

Mesaj Gönder

drlecter demiş ki:
kutuyu önünde açıp telefonu verecekler
yani bildiğim öyle olması lazım

aa.. ben kutusuzdan kastın bu olduğunu bilmiyordum. iyi bir detay oldu. teşekkürler.

kesin bilgi mi peki?  

meyyy

28 May 2017 23:06

Mesaj Gönder

torchia demiş ki:
imei ni internetten sorgulatırsan seceresine ulaşırsın verdikleri telefonun

arabalar gibi oldu diyosun Neutral o nasıl oluyor? hasar raporu mu çıkıyo Rolling Eyes  

meyyy

28 May 2017 23:07

Mesaj Gönder

bir kaç ay önce annemin telefonunda sorun yasadım goturdum apple store a telefonun tamir olmayacagını bana yeni telefon vereceklerini sölediler ve icerden ellerinde jelatini falan üstünde aynı model bir telefon getirdiler (kutusuz) devam eden garantiniz bu telefonda aynen devam etmektedir gule gule kullanın dediler ve magazan cıktım...  

NvrMnd

28 May 2017 23:11

Mesaj Gönder

yani bir kutudan çıkarmadılar?  

meyyy

28 May 2017 23:12

Mesaj Gönder

e ben n'apıcam şimdi Confused

o telefonda sorun çıktı mı peki? ya da siz imei'den kontrol falan ettiniz mi? öyle bir şey de varmış? bir de model ve sorun neydi? acaba aynı sorun mu diye soruyorum.. benimkinin serisinde bir sorun var deniliyor da..  

meyyy

28 May 2017 23:14

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5   Sonraki