cep telefonu

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  cep telefonu

HANGİ TELEFON ALINIR ?
  APPLE
  SAMSUNG
  SONY
  LG
  AŞAĞIDA BEN BAŞKA BİR TELEFON ÖNERECEĞİM ONU AL
| Sonuçlar
iphone al diyenlerin maduruyum. sanırım bu topik için geç ama fikir almak isteyrn başkaları için yazayım. samsung note serisinden şaşmayın. güya şu an iphone dünyasının en üst modelini kullanıyorum ama 5 ayda 3 kez değiştirdiler. çünkü sorunlu. ve hatta yine sorunlu. bkz. buralarda bir topik...  
fotoğrafı yok

meyyy

18 Tem 2017 22:55

Mesaj Gönder

ve nokia piyasaya geri döndü, üstelik bu sefer android işletim sistemiyle. high end modelleri henüz piyasaya çıkmasa da en son nokiamın şarjı hızlı bitmeye başladığından bir adet nokia 6 aldım. telefon 1300 tl gibi bu kaliteye göre komik bir fiyattan satılıyor. son 10 senedir nokia nın hep high end telefonlarını kullanmış olmama rağmen bu bile yeterli geldi. iki eksisi var. bir carl zeiss lensinin olmaması, iki ip68 sertifikasının (su ve toz koruma) olmaması. onlar da 2018 in başlarında gelmesi tahmin edilen 8 ve 9 modelinde gelecek. yeni telefon alacakların eğer android işletin sistemi tercih edeceklerse değerlendirmesini öneririm.
son telefonum nokia nın son çıkardığı telefon olan lumia 930 du, hala çok severim ama marketinin küçüklüğü wp yi bitiren en büyük etmen oldu. yoksa sağlamlık ve işletim sistemi hızı/güvenilirliği sebebiyle piyasadaki en iyi cihazlardan biriydi.  

SweepeR

03 Ağu 2017 08:38

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5