cep telefonu

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  cep telefonu

HANGİ TELEFON ALINIR ?
  APPLE
  SAMSUNG
  SONY
  LG
  AŞAĞIDA BEN BAŞKA BİR TELEFON ÖNERECEĞİM ONU AL
| Sonuçlar
janbon jovi demiş ki:
sende böylece bu topicten tax free iadelerinin farklı olabileceğini ögrendin ülkeden ülkeye

ahaha tesekkürler:)

ben işim gereği sık sık yurtdısına,ya da sen gelirken ben 4 tur bindirmiştim diycemde sen şimdi bundada garip birşey anlarsınSmile
hangi ulkede ne nekadar fikrim var
birşey lazım olursa söyle Kahkaha[/quote]

daha fazla tartişmaya gerek yok. mesleki olarak yurtdışı ve cruise turları yapan, organize eden biri ile genelde çevrem bu konu hakkında tartışmaz..
yani çoğu yolcu hayal eder turizmci gerçekleştirir Smile
çok gezmiş birininde bu topicten barselona'ya gideceğini vurguluyor fikrini çıkarması bilinç altıdır.
aynı az önce alakası olmadan senin ben sana gezerken tur bindirmişim lafındaki bilinçaltın gibi...

ayrı dünya ve fikirlerinle sana mutluluklar  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 11:35

Mesaj Gönder

miracle angel demiş ki:

sadece kamere icin mi peki
uygulamalar veya güncellemler vb

sonynin amiral gemisi Hick

güçlü telefondur en son güncellemeleri alır
sonynin arayüzünü de başarılı buluyor çoğu insan
bir de su geçirmeme gibi meziyetleri var ufak bir artı sonuçta  

Ilker Efendi

28 Oca 2016 11:43

Mesaj Gönder

turizmci canımsınSmile

evlenmezsen haberim olsun Hick

Kahkaha  

JANBON JOVI

28 Oca 2016 11:50

Mesaj Gönder

ilker efendi demiş ki:

sonynin amiral gemisi Hick

güçlü telefondur en son güncellemeleri alır
sonynin arayüzünü de başarılı buluyor çoğu insan
bir de su geçirmeme gibi meziyetleri var ufak bir artı sonuçta

dediğim gibi şubata kadar tüm bayan kararsızlığı ile acaba mı diyerek değerlendireceğim yazılanları
en sonda bir media markette bir satışcı cıldırtırım Smile
karar veririm  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 12:36

Mesaj Gönder

bir sony kullanıcısı ve etrafındaki insanlara sürekli tavsiye eden biri olarak diyorum ki.. sony çok iyi telefondur, kamerası çok iyidir, su ve toz geçirmemesi ( çoğu modelinin) çok büyük bir artıdır..

amma bazı ufak ayrıntılar telefonu duvara fırlatma istegi dogurabilir..

mesela; arkaşlarına starbucks a gittin ( ya da simit sarayı) baktın ki kendi inernet paketin bitmiş... hemen dedin aa starbucks ta bedava var, iki dakika gidip bir şeye bakıyım...
tam o anda bir aydınlanma yaşıyorsun... bakıyorsun ki telefon şifreli olan ve kayıt olman gereken kablosuz ağı baglanmış gösteriyor.. normalde bu tarz müşterilere wifi paylaştıran yerlerde önceden kayıt olman ve daha sonra da her baglantı yapışında onay vermen gerekir..
sony bunu yapmaz!!! direk evdeki wifi gibi baglanmaya çalışır hatta baglı görünür fakat sen internete giremezsin...

mesela telefonu evden çıkarken cebine koydun, iş yerine geldin, beklersin ki iş yerindeki kablosuz ağ a telefonun hemencecik baglanıcak.. bağlanmayacak işte!!! sen telefonun ekranını açana kadar o telefon bağlanmayacak!!!

sevgilin, arkadaşın sana whatsapp tan mesaj atıcak diye bekleyeceksin.. ama mesaj gelmeyecek.. unuttular beni diye üzüleceksin Sad
üzülme, kimse seni unutmadı.. sen sadece o aptal telefonun ekran kilidini açmadıgın için o telefon wifi ye baglanmayacak....

sonra xperia z3 te ısınma sorunu vardı.. z5 de aynı işlemciyi kullanıyor ama sanırım soğutma sisteminde bi değişiklik yapıp sorunu çözmüşler.. gerçi bu ısınma sorunu çok uzun süre yüksek çözünürlükte kamera kaydı yaparsan ortaya çıkıyordu... yani oyun oynarken vs karşılaşabilecegin bir sorun değildi...

onun için güzel kardeşim git kendine iphone al.. çevresine sürekli iphone aldırmayan, alanları eleştiren bir insan olarak diyorum ki iphone al!!!

iphone sorunsuz mu? hayır elbette değil

onda da çok fazla bağlantı sorunları gördüm, arkadaşlara yardım ettim.. iphone da sorunların büyük çogunlugu kullanıcının yaptıgı ayarlarla ilgili oluyor.. ya da en fazla telefonu kapatıp açınca kendine gelebiliyor.. ben onun dışında durup dururken sorun çıkaran bir iphone görmedim.. ( mutlaka vardır ama ben cevremde öyle bir sorun görmedim)  

sundance kid

28 Oca 2016 15:08

Mesaj Gönder

sundance kid demiş ki:
bir sony kullanıcısı ve etrafındaki insanlara sürekli tavsiye eden biri olarak diyorum ki.. sony çok iyi telefondur, kamerası çok iyidir, su ve toz geçirmemesi ( çoğu modelinin) çok büyük bir artıdır..

mesela; arkaşlarına starbucks a gittin ( ya da simit sarayı) baktın ki kendi inernet paketin bitmiş... hemen dedin aa starbucks ta bedava var, iki dakika gidip bir şeye bakıyım...
tam o anda bir aydınlanma yaşıyorsun... bakıyorsun ki telefon şifreli olan ve kayıt olman gereken kablosuz ağı baglanmış gösteriyor.. normalde bu tarz müşterilere wifi paylaştıran yerlerde önceden kayıt olman ve daha sonra da her baglantı yapışında onay vermen gerekir..
sony bunu yapmaz!!! direk evdeki wifi gibi baglanmaya çalışır hatta baglı görünür fakat sen internete giremezsin...

mesela telefonu evden çıkarken cebine koydun, iş yerine geldin, beklersin ki iş yerindeki kablosuz ağ a telefonun hemencecik baglanıcak.. bağlanmayacak işte!!! sen telefonun ekranını açana kadar o telefon bağlanmayacak!!!

sevgilin, arkadaşın sana whatsapp tan mesaj atıcak diye bekleyeceksin.. ama mesaj gelmeyecek.. unuttular beni diye üzüleceksin Sad
üzülme, kimse seni unutmadı.. sen sadece o aptal telefonun ekran kilidini açmadıgın için o telefon wifi ye baglanmayacak....

sonra xperia z3 te ısınma sorunu vardı.. z5 de aynı işlemciyi kullanıyor ama sanırım soğutma sisteminde bi değişiklik yapıp sorunu çözmüşler.. gerçi bu ısınma sorunu çok uzun süre yüksek çözünürlükte kamera kaydı yaparsan ortaya çıkıyordu... yani oyun oynarken vs karşılaşabilecegin bir sorun değildi...

onun için güzel kardeşim git kendine iphone al.. çevresine sürekli iphone aldırmayan, alanları eleştiren bir insan olarak diyorum ki iphone al!!!

onda da çok fazla bağlantı sorunları gördüm, arkadaşlara yardım ettim.. iphone da sorunların büyük çogunlugu kullanıcının yaptıgı ayarlarla ilgili oluyor.. ya da en fazla telefonu kapatıp açınca kendine gelebiliyor.. ben onun dışında durup dururken sorun çıkaran bir iphone görmedim.. ( mutlaka vardır ama ben cevremde öyle bir sorun görmedim)
ultra stamina mode problemi gibi bunlar

ben normal stamina mode da kullanıyorum z3 ü ve bu problemlerin hiçbiri bende yok. z2 de vardı benzeri sorunlar diye biliyorum  
fotoğrafı yok

Huy Ben Amon

28 Oca 2016 15:40

Mesaj Gönder

huy ben amon demiş ki:
ultra stamina mode problemi gibi bunlar

ben normal stamina mode da kullanıyorum z3 ü ve bu problemlerin hiçbiri bende yok. z2 de vardı benzeri sorunlar diye biliyorum

puffffffff sık tel degıstıren bırı degılım bır tel 2 sene goturuyor
ama ıphone 7 ne zaman cıkacak acaba onuda dusunuorm.
birde aslında tam modeller istemiyorum ı phoneda 4 5 6 vb gibi cunku s ler hep bir tık daha iyi oluor  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 16:33

Mesaj Gönder

sundance kid demiş ki:

birde aslında tam modeller istemiyorum ı phoneda 4 5 6 vb gibi cunku s ler hep bir tık daha iyi oluor  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 16:33

Mesaj Gönder

nokia 7210. iphone kulağa buz gibi dümdüz sehpa camı gibi değiyor, bunun materyali daha insanî, tasarımı daha ergonomik. Hass  

woz

29 Oca 2016 12:57

Mesaj Gönder

ultra ya da herhangi bir tasarruf modu kullanmıyorum.. ama inatla hala aynı sorunlar..  

sundance kid

29 Oca 2016 13:03

Mesaj Gönder

miracle angel demiş ki:

ordan bakarsan da 8 serisi, 7s modelinden daha ileride olucak Confused takip etmek mümkün değil.. ama telefon 2 yıl güncelligini koruyacaktır  

sundance kid

29 Oca 2016 13:05

Mesaj Gönder

fukara sümüğü general mobile discovery aldım 2014 ocak ayında - askere gitmeden önce, 2 seneye yakın beni sorunsuz idare etti her işimi gördü, şimdi başka bir fukara sümüğü gm android one aldım 2gb ram + 4.5g + çift hat her işimi dahada fazla görüyorum, aylık maaşı 1,5-2 olan metrobüsle seyahat eden, çakmadan başka giyinmeyen zatlar (buradan kimseye aleni laf sokmuyorum,gözlem sadece) 3-3,5 arası parayı telefona verince mutlu oluyolar ama ben o kadar para versem mutsuz olurum galiba Kahkaha

samsung s6 edge 2,850'e düşmüştü o telefonun tasarımını cidden beğenirim ama bindiğim araç en az 150bin tl fln olmalıki telefona o kadar bütçe ayırayım, ötesi bana göre görgüsüzlük, alanlara göre 'itibar meselesi' saygı duymak lazım, yoksa bende lisedeyken para biriktirip 8890 almış adamım sirkeciden Kahkaha tabi sene 2000'lerin en başı o zamanlar, itibar ve karizma için aldık Kahkaha herkeste 8850 vardı bende anten çıkan 8890 ne karizma Bravo  

vieras

30 Oca 2016 15:58

Mesaj Gönder

sanırım bu 3 ü arasında kaldım

iphone 6 s plus
samsung galaxy s6 edge+
samsung note 5 (sanırım bu notelar içinde en sonuncusu)
veye sony xperia z seris  

MIRACLE ANGEL

01 Şub 2016 09:49

Mesaj Gönder

apple a alışan pek kolay vazgeçemiyor.
bana sorarsan blue tooth u ile başka bir cihaza bağlanamadığım, başka marka bir telefon aldığımda rehberini taşıtmayan veya içine rehber taşıtmayan ve bunun gibi tekel uygulamaları olan cihazı sevemiyorum.
bir nokia fanı olarak son 2 yıldır windows phone işlerim sistemli lumia 920 ve 930 kullanıyorum. şimdi 950 çıktı, bi göz at derim. fotoğraf çekmek gibi konularda üstünlüğü hakkında bahsetmiyorum bile  

SweepeR

02 Şub 2016 09:36

Mesaj Gönder

sweeper demiş ki:
apple a alışan pek kolay vazgeçemiyor.
bana sorarsan blue tooth u ile başka bir cihaza bağlanamadığım, başka marka bir telefon aldığımda rehberini taşıtmayan veya içine rehber taşıtmayan ve bunun gibi tekel uygulamaları olan cihazı sevemiyorum.
bir nokia fanı olarak son 2 yıldır windows phone işlerim sistemli lumia 920 ve 930 kullanıyorum. şimdi 950 çıktı, bi göz at derim. fotoğraf çekmek gibi konularda üstünlüğü hakkında bahsetmiyorum bile

sanırım alışkanlık olarak 6splus 64 gb son kararım olacak Sad
luma annemde vardı yok kabus gibiydi
şu an annemde vodafone'dan alınmış bir cihaz var cidden applledan güzel çekiyor şaka gibi Smile  

MIRACLE ANGEL

05 Şub 2016 10:57

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki