cep telefonu

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  cep telefonu

HANGİ TELEFON ALINIR ?
  APPLE
  SAMSUNG
  SONY
  LG
  AŞAĞIDA BEN BAŞKA BİR TELEFON ÖNERECEĞİM ONU AL
| Sonuçlar
dısarı cık karsına cıkan ılk on telefondan en cok hangı markayı gorduysen onun en son modelını al cok kasma nasılsa bır kkı seneye yenısıyle degıstırırsın  

justrelax

27 Oca 2016 17:17

Mesaj Gönder

miracle angel demiş ki:

ne demek istedin ?

minik ellerine uygun olsun falan dedim di.. lakin konuyu açan sen olsan da konu sen değilsin  
fotoğrafı yok

bgbgbhbhg

27 Oca 2016 17:25

Mesaj Gönder

kesinlikle android isletim sistemli bir telefon tercih etmelisin. htc one m9 yada galaxy s6 oneririm. android isletim sistemi ile ios arasindaki farklari saymaya gerek duymuyorum bunu tartismak bile sacma. s6 edge in piyasadaki en şık telefon oldugu kesin.

bu arada neye gore iphone kamerasi kotu diyorsunuz? iphone kamera performansina yaklasan tek android cihaz htc m9 dur. kamerada gercek renk baz almak gerekiyor herseye ragmen gercek renk konusunda iphone en iyi cihaz  

Voidoid

27 Oca 2016 20:34

Mesaj Gönder

android ülkü ocakları çökmedi mi daha bu topiğe  

Irriducibili

27 Oca 2016 22:58

Mesaj Gönder

iphone 6s kullanıyorum çok memnunum.net  

aaabenkimim

28 Oca 2016 00:10

Mesaj Gönder

oğlum 2 ay önce amerikadan iphone 6s aldı süper derim..  
fotoğrafı yok

singapur

28 Oca 2016 01:41

Mesaj Gönder

a l p i demiş ki:

minik ellerine uygun olsun falan dedim di.. lakin konuyu açan sen olsan da konu sen değilsin

bu konuya uygun verilebilecek minik akıllı cevap konuda ellerimin minikligi veya fiziksel bir görünüşümle alakalı bir şey sormuş muyum ?

konu teknoloji başlığı altında.

telefon soran karşı cinsine verilebilecek cevabın konu ile alakası olmayan ve sorular arasında geçmeyen fiziksel özellik cevabıysa bununda adı taciz !!!

akraban olan bir kadına domates alırken manav minikllerinize bu domatesler uygun mu diye cevap veriyorda sen bana bu cevabı verebiliyorsun ?????????  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 09:46

Mesaj Gönder

android ve ios sanırım artık memlekette fenerbahçe ve galatasaray gibi 2 kavram olmuş.  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 09:47

Mesaj Gönder

voidoid demiş ki:
kesinlikle android isletim sistemli bir telefon tercih etmelisin. htc one m9 yada galaxy s6 oneririm. android isletim sistemi ile ios arasindaki farklari saymaya gerek duymuyorum bunu tartismak bile sacma. s6 edge in piyasadaki en şık telefon oldugu kesin.

bu arada neye gore iphone kamerasi kotu diyorsunuz? iphone kamera performansina yaklasan tek android cihaz htc m9 dur. kamerada gercek renk baz almak gerekiyor herseye ragmen gercek renk konusunda iphone en iyi cihaz

pufff
sony xpreia z serisi suda bile foto çekiyormuş aklım karıştı
ı phone da ben beceremiyorum o zaman foto çekmeyi samsunglar ı phoınedan iyi foto çekiyor Sad  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 10:00

Mesaj Gönder

yazar burada telefon sorununu dillendirirken aynı zamanda barcelonayaaaaa....
gidiyorumm barcelonayaaaa evet evet barselonaaaaya
ben gidiyorum ... barcelonaaa....ımmmahhhh
kısmını ön plana çıkarmış gibi,

ayrıca şu taciz yazısıda hiç hos değildi,
bu siteyi herkes senin gibi bilgi almak amaclı kullanmıyorda olabilir, bi diğerlerinin sapık ya da tacizci olduğu anlamınada gelmez .

esas sorununa gelince ıphone 6 plus ve yedek batarya al kafan rahat olsun,
diğer yorumlarım içinde kızabilirsin ama bunlar hissettiklerimdi ..

kolay gelsin  

JANBON JOVI

28 Oca 2016 10:28

Mesaj Gönder

sony z3+ kullanıyorum gayet memnunum,
kamerası,erken güncellenmesi,işlem hızı,şarj süresi ve batarya kullanımı çok tatmin edici,ısınma problemi var fakat donma veya yavaşlamaya rastlamadım.su altında foto çekme olayı yalan çünkü tatlı suda yapılabiliyor bu ama telefonla kumlu tozlu ortamda bulunduktan sonra bir sudan geçirip temizlemenin rahatlığı iyi oluyor.

bu arada blackberry priv alacağım önümüzdeki ay,baya çıtayı yükseltmişler ve çok şık.incelemenizi tavsiye ederim.düşünebilirsiniz.  

Uranyum

28 Oca 2016 10:40

Mesaj Gönder

janbon jovi demiş ki:
yazar burada telefon sorununu dillendirirken aynı zamanda barcelonayaaaaa....
gidiyorumm barcelonayaaaa evet evet barselonaaaaya
ben gidiyorum ... barcelonaaa....ımmmahhhh
kısmını ön plana çıkarmış gibi,

ayrıca şu taciz yazısıda hiç hos değildi,
bu siteyi herkes senin gibi bilgi almak amaclı kullanmıyorda olabilir, bi diğerlerinin sapık ya da tacizci olduğu anlamınada gelmez .

esas sorununa gelince ıphone 6 plus ve yedek batarya al kafan rahat olsun,
diğer yorumlarım içinde kızabilirsin ama bunlar hissettiklerimdi ..

kolay gelsin

topic açılmış ve konu tech konulu ise bence bunu başka türlü anlamakta farklı bir sorun.
bu arada bir yerlere gideceğimi vurgulamadım
bilgin için söyleyim her ülkenin şehrin taxfree iadesi farklı oluyor
barselonada ne kadar tax free iade alırsın diye sorulmuş bir soru
sende böylece bu topicten tax free iadelerinin farklı olabileceğini ögrendin ülkeden ülkeye  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 10:47

Mesaj Gönder

uranyum demiş ki:
sony z3+ kullanıyorum gayet memnunum,
kamerası,erken güncellenmesi,işlem hızı,şarj süresi ve batarya kullanımı çok tatmin edici,ısınma problemi var fakat donma veya yavaşlamaya rastlamadım.su altında foto çekme olayı yalan çünkü tatlı suda yapılabiliyor bu ama telefonla kumlu tozlu ortamda bulunduktan sonra bir sudan geçirip temizlemenin rahatlığı iyi oluyor.

bu arada blackberry priv alacağım önümüzdeki ay,baya çıtayı yükseltmişler ve çok şık.incelemenizi tavsiye ederim.düşünebilirsiniz.

denizde çekememek fena tabii onun için ayrı foto makinası almalı veya 3 ay denizde geçerken değer mi bilemedim.

blackberyy hic düşünmüyorum

en kullanışlı samsung (amacım iyi kamera olması ama android hic kullanmadım)
geri tuşu veya çık tuşu bana garip geliyor
sony xpera z serisi diyen var çok
veya gidip ı phone 6 s plus 64 gb alacağım
bilemedim yine 13 şubata kadar düşünüp karar varme şansım var
birde 7 ne zaman çıkacak o önemli biri yazmıs 7de sony lensi kullanılacak die  

MIRACLE ANGEL

28 Oca 2016 10:50

Mesaj Gönder

sende böylece bu topicten tax free iadelerinin farklı olabileceğini ögrendin ülkeden ülkeye[/quote]

ahaha tesekkürler:)

ben işim gereği sık sık yurtdısına,ya da sen gelirken ben 4 tur bindirmiştim diycemde sen şimdi bundada garip birşey anlarsınSmile
hangi ulkede ne nekadar fikrim var
birşey lazım olursa söyle Kahkaha  

JANBON JOVI

28 Oca 2016 11:08

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki