fiber de superonline mı, ttnet mi?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  fiber de superonline mı, ttnet mi?

Hangi üyelik?
  Fiber Turkcell Superonline
  Fiber TTnet
  Fiber bağlantım yok
| Sonuçlar
ana ttnet varken yavrularindan faydalanmak size kalmış tabii Smile  

crosses

09 Ara 2015 13:52

Mesaj Gönder

fcb demiş ki:
superonline ın aq
gördüğüm en sığır kurum
1 ay sonunda iptal ettirdim

sonuna kadar katılıyorum. en büyük mallıkları teknik servis olarak türk telekom servisi kullanmaları. bağlatmak için başvuru yaptım. 7 gün içinde açılır protokoller vs... dedim önemli değil, fakat arkadaşlar kablo vs işlerini lütfen bugün halletsinler, 1 hafta boyunca akşam 9'dan evvel evde olamayacağım dedim. kız tamam dedi. hatta numarayı da verdi. aradım teknik servisi oradaki görevli kız da tamam dedi.

bekle bekle ne gelen var ne giden, ne gelen var ne giden. aradım teknik servisi dedi ki biz geldik evde yoktunuz. yoo evdeydim. bir yere de çıkmadım dedim. yok yok biz geldik sizin daire zilinize bastık. bir kadın çıktı tanımıyorum ben öyle birini dedi. biz de gittik dedi. dedim bu olaydan sonra adres teyiti için beni aramayı düşünemediniz sanırım. bizi verilen adres bağlar dedi.

adresi söyleyin dedim. adreste sadece daire numarası 18 yerine 19... siz apartman kapısına kadar geldiniz. zile bastınız. kadın çıktı size tanımıyorum dedi doğru mu dedim. evet dedi. ben de artık sinirlendim. birader adam mı s...kiyorsunuz siz. o dairenin apartman girişinde tuvalet penceresi dahil bir tane penceresi yok o tarafa bakan dedim.

ben bilemem diyor. superonline'ı arayın. adresi değiştirin biz buradan adres değiştirilmeden bir şey yapamayız dediler. superonline'ı aradım artık delirdim ama... onlar da diyor ki beyfendi verdiğiniz adres doğru daire 18... e dedim o zaman bir şey yapın. yarın ekip gelecek merak etmeyin dediler. ertesi gün oldu. on gün yapacağım işi erteledim. ne gelen var ne giden... tekrar gelecek teknik servisi aradım. yine aynı cevap... ne gelen var ne giden... en sonunda açtım superonline'a sizin yapacağınız işi de diye başladım. telefondaki herif de diyor ki 24 aylık taahhütnamede belirtilen ücreti ödeyeceksiniz. dedim gel götün yiyiyorsa al...

uyduneti aradım. 10 numara da güzellik yaptılar. uydunet tv ile 25 mbit 75 gb kotalı interneti 50 tl'ye bağlattım.  

cakma ninca

09 Ara 2015 14:12

Mesaj Gönder

yuzircc demiş ki:

olur ara verdıgım telefonu ayarlasın arkadaş. onurdan aldım dersın telefonu

ben arayamam utanirim Confused  

music

09 Ara 2015 15:15

Mesaj Gönder

music demiş ki:

ben arayamam utanirim Confused

sen yolla numarani arkadasim arasin seni ne diyim Very Happy  

Sir Sensei

09 Ara 2015 15:25

Mesaj Gönder

böbrekler yerinde kalır mı? Confused  

music

09 Ara 2015 16:18

Mesaj Gönder

telefon numarsından mı Smile haha kalır kalır Smile  

Sir Sensei

09 Ara 2015 16:57

Mesaj Gönder

belli olmaz ev adresim kabak gibi gorunur sistemde Confused

nasil oluyor da oluyor peki bu is?
aciktan da yaziyorsun buralara Confused  

music

09 Ara 2015 22:25

Mesaj Gönder

ben bılmıyorum ısın basında kı arkadsım Smile butun ogrenmek ıstedıklerını soylebılırsın ne dıyım baskasından ara o zaman Confused  

Sir Sensei

09 Ara 2015 22:28

Mesaj Gönder

soylesene halletsin bizim isi ya Confused  

music

09 Ara 2015 22:47

Mesaj Gönder

ttnette playstore filan var hani çok kullandığımdan değil de dün sf v aldım faturaya taksit iyi geldi. müş hiz de bayağı adam olmuş, neticede hepsi aynı backbone; tecavüz kaçınılmaz dolayısıyla zevk almaya bakalım. ttnet kötünün iyisi.  

woz

09 Ara 2015 23:22

Mesaj Gönder

şu indirimli tarife işinden bende kıllanmadım değil Smile  

KADIOGLU

12 Ara 2015 23:10

Mesaj Gönder

bilişim ile uğraşan birisi olarak koşulsuz superonline diyorum.
her türlü ezer gecer.  

NetwaRe

18 Ara 2015 01:01

Mesaj Gönder

dimitris dalkis demiş ki:
bilişim ile uğraşan birisi olarak koşulsuz superonline diyorum.
her türlü ezer gecer.

superonline ile bir 24 ay daha kontrat yaptık Smile  

KADIOGLU

19 Ara 2015 09:37

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2