laptop tavsiyesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  laptop tavsiyesi

cakma ninca demiş ki:

bak bu fena değil... buna bir de usb klavye ve laptop ile harici bir monitör mis...

o kadar kasmıyorum abi ya. zaten evde anasının kim kardashian'ın götü gibi bir var... 12313210273 inch falan. dizi, film ot bok onlar için bağlıyorum laptopu led-tv'ye al sana 10 numara ekran.

oyun oynayacaksam oyuna bağlı ya kucakta takılıyorum (strateji vs) ya da illa görseli kuvvetli oyunsa (ki onun için xbox one var) takıyorum yine tv'ye.. obareeeey Kahkaha  
fotoğrafı yok

retired

03 Kas 2015 11:54

Mesaj Gönder

valla bana montaj vs ayrıca büyük görsel editleri için gerekli harici monitör  

cakma ninca

03 Kas 2015 11:59

Mesaj Gönder

cakma ninca demiş ki:
kime göre neye göre uçak ?

4 gb ram 1 gb ekran kartı ?

topic basındaki cümleyi tekrar okumalısın bence , bu kullanıcı için uçak olur  

Brave

03 Kas 2015 12:02

Mesaj Gönder

gizzzz demiş ki:

hahhah hp me laf atarsin bi de...abi dos isletim sistemi diyor ya..

ben asus ya da hp alcam ama en son modeller diil biraz daha eskilerden sanirim Cool hafta sonuna kadar karar verip alsam bari

şuan kullandıgım makına bu iş yerinde gayet iyi bir şekilde devam edıyorum o yuzden yolladım bu lınkı sana ama yıne tabı sen bılırsın 1800 tl 2000 tl verıp i7 alabılırsın grafık autocad calıscaksan Very Happy  

Sir Sensei

03 Kas 2015 12:06

Mesaj Gönder

alla demiş ki:
ben de kendime bır laptop aldırayım dedım ama siz olsanız hangi marka ve modeli alırdınız?..
yardımcı olursanız sevinirim..

okudum ne için olduğuna dair bir cümle göremedim.  

cakma ninca

03 Kas 2015 12:26

Mesaj Gönder

cakma ninca demiş ki:
ne için kullanacaksın ?
ne kadar bir bütçen var ?

bak ben de üzerine bunu yazdım.  

cakma ninca

03 Kas 2015 12:27

Mesaj Gönder

teknik özellikler ve bütçe önemli tabi,
ama bir de şu yönden bakabiliriz.evde 2 yılda 4 laptop pertim var hepsi sıvı teması sonucu oldu,en son emektar lenovo vardı hala çalışıyor üzerinden resmen bir bar dolusu içecek geçti banamısın demiyor.ben sıvı temasından bozulmayacak bilgisayar alırım,yeterli benim için:d

pert sıralaması : acer,hp,hp,dell (dell ama iyi dayanmıştı,en sonki şarap dökülmesi sonucu hala pirinçte yatıyor,belki çalışır)  

Uranyum

03 Kas 2015 12:27

Mesaj Gönder

ne için kullanacaksan ona göre para harcarsin Confused  

Obi-wan

03 Kas 2015 13:15

Mesaj Gönder

lenovo flex 2 i3 işlemcili ssd li bir çok işi en ufak kasılma, hız kaybı yaşatmadan yapabilecek 14 inc 2kg ın altındaki, bu laptop aynı zamanda tablet gibi kullanabilen, dokunmatik ve dönebilen ekrana sahip. şarj konusunda 3,5 saati aşkın süresiyle göz dolduran bu cihaz, herhangi bir ısınma problemi de yaşatmıyor.

fiyatı teknoloji marketlerde 2000 liraların üzerinde olmasına rağmen, nasıl olduğunu anlamadığım şekilde, hepsiburada.com üzerinde 1400 e aldım. kaçırmayın derim.  

Puslu Roman

03 Kas 2015 18:21

Mesaj Gönder

ben olsam almazdim Confused  

Flow

03 Kas 2015 22:11

Mesaj Gönder

arkadaslar hackintosh durumlarindan anlayan var mi? pc laptop'da hackintosh sistem calistiriyorum yillardir.. yeni modem almak zor da kaldim; internete baglaninca kitleniyor bilgisayar.. sadece evdeki mode lie kitleniyor:)) hizli adsl icin yeni modemiymis ttnet'in modem...  

nekropsius

12 Kas 2015 21:38

Mesaj Gönder

ooo aldırmalı maldırmalı Confused  

muhterem

30 Kas 2015 16:33

Mesaj Gönder

2.198,99 tl asus k555ub-xo266t intel core i5 6200u 2.3ghz / 2.8ghz 8gb 1tb 15.6" nvidia geforce gt940m 2gb
http://tinyurl.com/gwavmqz

fena değil  

Obi-wan

21 Kas 2016 13:30

Mesaj Gönder

http://tinyurl.com/hfqejvt  

Sir Sensei

24 Oca 2017 22:21

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2