acil yardım talebi asus wireless connectionların gözükmemesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  acil yardım talebi asus wireless connectionların gözükmemesi

ikiekmekbisu demiş ki:
destek@asus.com a mail at..24 saat içinde dönüş yapar arkadaşlar...haftasonu hariç Smile

arkadaşlarına yazarsam şimdi ağır yazarım. garantili bilgisayarı bana 2 ay vermediler. kan çıkacaktı. gülümseyerek yazıyorsun art niyet aramıyorum. ama şayet sen de asustansan birader rica edeceğim yazma ya vallahi yazma...  

cakma ninca

20 Ara 2014 00:35

Mesaj Gönder

suanda teredo tünel duruyormu  
fotoğrafı yok

SitoSerci

20 Ara 2014 00:36

Mesaj Gönder

asus laptopun modelini yollarmısınız  
fotoğrafı yok

SitoSerci

20 Ara 2014 00:43

Mesaj Gönder

n53sn  

cakma ninca

20 Ara 2014 00:45

Mesaj Gönder

tamam araştırıp döncem. son olarak ne zaman oldu bu olay ne yaptın yada ne yükledin vs vs  
fotoğrafı yok

SitoSerci

20 Ara 2014 00:50

Mesaj Gönder

win7'nin kendi güncellemeleri dışında bir şey yüklemedim  

cakma ninca

20 Ara 2014 00:59

Mesaj Gönder

ikiekmekbisu demiş ki:
asus.com dan ürünün modeli yazıp çıkan seçeneklerden işletim sistemine göre wireless driver setup ı indirip yükle..kolayca düzelir..bize de göndersen biz de aynısını yapacağız Wink
olmayacak dua... büyük ihtimal ile anakart sorunu...
usb'ler nasıl bu arada? keyifleri yerinde mi?  

ray donovan

20 Ara 2014 01:47

Mesaj Gönder

usb'ler çalışıyor. bir sorun yok.  

cakma ninca

20 Ara 2014 02:42

Mesaj Gönder

bende bi broadcom var ya fazladan. bozuksa yolliim tak  

RayJay

20 Ara 2014 03:28

Mesaj Gönder

çözüm: bilgisayar üstüne gelip sağ tıklatın oradan yönete giriniz karşınıza bilgisayar yönetimi gelecektir oradan aygıt yöneticisine giriniz sonrada ağ bağdaştırıcılarına giriniz ve karşınıza internet driverleri çıkar ve bluetooth driverleri çıkacaktır oradan wifi driverını bulunuz bulduğunuz wifi driverinin üstüne sağ tıklayınız özelliklere giriniz en sağda güç yönetimi var oraya giriniz altta ''güç kazancı sağlamak için,bilgisayar bu aygıtı kapatsın'' diye bir buton var onu kapatınız sorun çözülür iyi günler....  

Barthcore

20 Ara 2014 12:11

Mesaj Gönder

barthcore demiş ki:
çözüm: bilgisayar üstüne gelip sağ tıklatın oradan yönete giriniz karşınıza bilgisayar yönetimi gelecektir oradan aygıt yöneticisine giriniz sonrada ağ bağdaştırıcılarına giriniz ve karşınıza internet driverleri çıkar ve bluetooth driverleri çıkacaktır oradan wifi driverını bulunuz bulduğunuz wifi driverinin üstüne sağ tıklayınız özelliklere giriniz en sağda güç yönetimi var oraya giriniz altta ''güç kazancı sağlamak için,bilgisayar bu aygıtı kapatsın'' diye bir buton var onu kapatınız sorun çözülür iyi günler....
aygıt yöneticisinde gözükmüyor... ama adam bir şeyler anlatıyor... neyin kafasını yaşıyor?  

ray donovan

26 May 2015 23:29

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2