acil yardım talebi asus wireless connectionların gözükmemesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  acil yardım talebi asus wireless connectionların gözükmemesi

gençler ben pek yazılımcı, bilgisayar dilinden pek anlamam... birden wireless bağlantım kayboldu. control panelinden ağ bağlantılarına girdiğimde wireless namına hiçbir şey olmadığını gördüm.

daha sonra device manager'a girdiğimde şöyle bir görüntü ile karşılaştım.

nedir olay bir bileniniz var mı nasıl çözerim bir destek verin arkadaşlar...  

cakma ninca

19 Ara 2014 21:46

Mesaj Gönder

wireless driver bir şekilde silinmiş yada kaldırılmış driver yok. 1.asama network adaptör altindakilerin hepsini kaldır makineyi yeniden başlat .baslattiktan sonra biraz bekle driver otomatik yükleme yapabilir boyle bir şansın olabilir yada notebook sitesine gidip wireless driver yeniden indirebilirsin. kolay gelsin  
fotoğrafı yok

SitoSerci

19 Ara 2014 22:01

Mesaj Gönder

hic ugrasma. sistem geri yukleme yap. bi iki gun onceye geri yukle sistemini duzelir  

aar0n

19 Ara 2014 22:18

Mesaj Gönder

sistem geri yüklemesi de işe yaramadı...  

cakma ninca

19 Ara 2014 22:32

Mesaj Gönder

sistemi geri yükleme yapmayın zırt pırt boşuna 50 bin tane gereksiz dosya yaratıyorsunuz

sercitto dediklerini denedin mi  

Obi-wan

19 Ara 2014 23:12

Mesaj Gönder

asus.com dan ürünün modeli yazıp çıkan seçeneklerden işletim sistemine göre wireless driver setup ı indirip yükle..kolayca düzelir..bize de göndersen biz de aynısını yapacağız Wink  

ikiekmekbisu

19 Ara 2014 23:19

Mesaj Gönder

valla asus'dan asteros driver setup'da indirdim olmuyor kardeşim...
sercitto nedir obi-wan  

cakma ninca

20 Ara 2014 00:03

Mesaj Gönder

muhtemelen laptobun fiziksel wireless anahtarı kapanmıştır bi şekilde. iyice kurcala sağını solunu Smile  

Puslu Roman

20 Ara 2014 00:14

Mesaj Gönder

makine şahsimi iş makinasımı teredo tunneling diyorsa kurmuş olduğun birbprogram varsa yurtdışı siteleri açmak için ondan dolayı olabilir  
fotoğrafı yok

SitoSerci

20 Ara 2014 00:14

Mesaj Gönder

puslu roman demiş ki:
muhtemelen laptobun fiziksel wireless anahtarı kapanmıştır bi şekilde. iyice kurcala sağını solunu Smile

açık  

cakma ninca

20 Ara 2014 00:15

Mesaj Gönder

sercitto bonelli demiş ki:
makine şahsimi iş makinasımı teredo tunneling diyorsa kurmuş olduğun birbprogram varsa yurtdışı siteleri açmak için ondan dolayı olabilir

ekstra hiçbir program yok.  

cakma ninca

20 Ara 2014 00:16

Mesaj Gönder

device manager da gördüğün bütün network adapterler ı delete tuşu ile kaldırmayı deneyebilirsin. sonrasında otomatik olarak yüklerken wireless da geri gelebilir  

Puslu Roman

20 Ara 2014 00:19

Mesaj Gönder

teredo tunneling adaptörleri kaldır. restart sonrada  
fotoğrafı yok

SitoSerci

20 Ara 2014 00:24

Mesaj Gönder

destek@asus.com a mail at..24 saat içinde dönüş yapar arkadaşlar...haftasonu hariç Smile  

ikiekmekbisu

20 Ara 2014 00:24

Mesaj Gönder

sercitto bonelli demiş ki:
teredo tunneling adaptörleri kaldır. restart sonrada

olmuyor denedim...  

cakma ninca

20 Ara 2014 00:34

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki