projeksiyon cihazı (kısa mesafede)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  projeksiyon cihazı (kısa mesafede)

yuok daha şaapamadım  

mioo

03 Nis 2014 12:15

Mesaj Gönder

f.t.w. demiş ki:
almadın mı hala? Neutral

bu arada odada duvar vardı, duvarı yıkıp odayı büyütüp led tv koyduk, yer sıkıntısı ortadan kalkınca projeksiyon olayı da çözüldü  

mioo

05 May 2014 02:34

Mesaj Gönder

Neutral  

F.T.W.

22 May 2014 17:36

Mesaj Gönder

dell s500wi  

Shizuka

15 Haz 2014 00:59

Mesaj Gönder

dell 500wi wireless+3d+short throw  

Shizukaa

16 Eyl 2014 16:10

Mesaj Gönder

epson tw5100 aldık evde playstation oynuyorum bazı erkekler şaşıracak ama yapacak birşey yok bende erkekler gibi playstation hastasıyım Smile

ama bu hastalığıma gölge düşürüyorlardı az kalsın cihazı aldığım projeksiyoncu bana en iyi marka diye bitane projeksiyon perdesi sattı eve getirdik birde onu kurmaya ekip lazım neyse mahallemizde bulunan elektrikçi esnaf abilerimden yardım aldım kurduk oyun oynacağım projeksiyon perdesi v yapıyor kırış kırış neyse aldığm yere söyledim geride kabul etmediler sinir oldum çokta para verdim atamadımda daha sonra bi araştırma yaptım bunu nasıl düzeltirim diye bir kaç örnek vermişler ama düzeltemiyorum hiç bir şekilde

sonra istanbulda bu işi yapan bi firma buldum projeksiyon perdesini benden kargo ile onlara göndermemi istediler neyse söktürdüm bir şekilde paketledim gönderdim projeksiyon perdesi 2 günde tekrar bana geri geldi Smile taktırdım ve hata gitmiş v potluk kırışıklık hiç bir şey yok. benden ücret talebinde bulunmayan https://www.projeksiyonperdesi.pro/ çok teşekkür ederim.

bu firma olmasaydı ben kesin bu perdeyi bir şekilde çöpe atacaktım siz dikakt edin arkadaşlar her önüne gelenden ürün alınmıyor kendi memleketimizden kazık yedik istanbuldan adamlar ücret almadan işimizi çözdüler Smile sadece kargo parasını karşıladım Smile)  
fotoğrafı yok

yasemincegirl

22 Nis 2017 12:11

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2