yardım edebilecek var mı? belgelerimi sildim

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  yardım edebilecek var mı? belgelerimi sildim

merhabalar öncelikle umarım yardım edebilrsiniz,probleme gelince shift + delete ile belgelerim
klasörünü silmiş bulunmaktayım akabinde tüm oyun save lerim de gitmiş olup geri
getiremiyorum da üstelik giden save leri boşverin yeni save yapamıyorum ve profil
olusturamıyorum bu oyunlardaki problem asıl problem nasıl geri getireceğimdir belgelerim
klasörünü,sistem geri yükleme yapmaya çalışıyorum fakat istediğim bir tarihe alamıyorum
windows xp deki gibi Sad pls help....  

Coco Rave

23 Ekm 2011 13:41

Mesaj Gönder

tik koymama ragmen yine de değişikilik olmuyor evet windows 7..yani tıkladım evet Sad  

Coco Rave

23 Ekm 2011 13:47

Mesaj Gönder

yeniden winows kurmak en mantıklısı sanırım?  

Coco Rave

23 Ekm 2011 13:52

Mesaj Gönder

bu pc yi aldığımda yanında restart mı restore mi ne cd verilmişti onunla yeniden kurulur dimi windows?  

Coco Rave

23 Ekm 2011 13:54

Mesaj Gönder

neyse torrentlerim bitene kadar ellemiyim hiç bişi Very Happy  

Coco Rave

23 Ekm 2011 13:55

Mesaj Gönder

o nasıl olacak yahu hem bnde tek partisyon var zaten en buyuk hatayı orda yaptım en basta neyse yeniden kurarken bölerimde bu torrente baska bir diskte devam etme olayını anlamadım biraz :s  

Coco Rave

23 Ekm 2011 14:03

Mesaj Gönder

yok torrentler bittikten sonra bitenleri harici hard diske alıcam işte windows da bişi kalmayacak,ondan sonra rahat rahat atarım formatı  

Coco Rave

23 Ekm 2011 14:12

Mesaj Gönder

easy recovery  

meric

23 Ekm 2011 14:17

Mesaj Gönder

get back my data %90-95 başarılı. ben 350 gb haricideki belgelerimi kurtarabilmiştim. dahililerde iş görüyormuydu hatırlamıyorum.  
fotoğrafı yok

overdoze

23 Ekm 2011 16:03

Mesaj Gönder

dostum.... hiçbirşey kaydetmemelisin öncelikle...

sonrada (getdataback) diye bir program var... onu indir netten... çok başarılı....  

eqo

23 Ekm 2011 21:51

Mesaj Gönder

=istediğin sonuca ulaşabildin mi?!  
fotoğrafı yok

ozench

03 Kas 2011 11:56

Mesaj Gönder

file recovery diye bir program var onu da tavsiye ederim  

eyyubi

04 Kas 2011 21:44

Mesaj Gönder