bold 9900

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  bold 9900

kullananlar yada alıp incelemiş olanlardan artıları eksileri nelerdir
birde 9930 diye birsey gordum ne farkı vardır  

FK

26 Eyl 2011 09:36

Mesaj Gönder

htc al htc

rahat et.  

frolic

26 Eyl 2011 09:57

Mesaj Gönder

kısa zamanda sahip olmak istediğim os7 cihaz..9900 sadece amerika için 9930 ise dünya pazarı için üretilmiş diye biliyorum 4g dışında bi fark olduğunu sanmıyorum.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/huzurlarinizda-yeni-blackberry-bold-99009930-touch.htm  

Waldeck

26 Eyl 2011 10:03

Mesaj Gönder

http://tr.blackberry.com/devices/compare/  

Piizci

26 Eyl 2011 10:06

Mesaj Gönder

ben cok rahatım ya 9000 le istedgi kadar yenisi cıksn arkası deri meri tipi icin yetyo bana da
1. ben de youtubden fln baktm kompeeyr kontrast ama dedgm uzere arkası deri diil diye bi dusundm ama herturlu super kullannca cok farklı ekranı yeter denyosa gidip bakym dye bi kullananlardan gormuslerden soyyle bi elinnde hissetmislerden kavramıslardan bi kamuoyu gorusu alıyım dedydm  

FK

26 Eyl 2011 10:09

Mesaj Gönder

ben 1 haftadır kullanıyorum,

9700 den kasa olarak çok daha ince, kenarları iphone 4 gibi metal, arkası karbon kaplama , ekranı daha büyük ve kesinlikle çok sağlam bir kasası var.. boyu biraz daha büyük ama en azından tuşlar insanın eline oturuyor, hele benim gibi iri yarıysanız baya iyi bişey.

7.00.296 kullanıyor, dokunmatiği 9800 gibi rezalet değil, çok hızlı bir telefon, internet browser hızı çok çok daha hızlı, ekran büyük olduğu için ve dokunmatik olayı bb nin internette dolaşma çilesini bitirmiş.

tabi 1. haftada klasik bb olarak hemen kafayı yedi, tuş kilidi çalışmaz, tuşları basmaz, takılır, optik kaydırma tuşu çalışmaz kafasına göre, 1 saat sonra bakıyorsun düzelmiş tık yok. uzun lafın kısası yazılımının çok eksiği ve hatası var gibi, çoğu uygulama zaten daha bu yazılıma uygun sürüm çıkarmamış. yani telefon mekanik elektronik olarak çok güzel ama yazılımın acil güncellenmesi gerekiyor..  

HKA

26 Eyl 2011 10:15

Mesaj Gönder

9900 la 9930 arasındaki farksa band farklılığı 9930 usa versiyonu, 99 eu versiyonu..  

HKA

26 Eyl 2011 10:16

Mesaj Gönder

ben sahsen cok tesekuur ediyorm manyak acıklama bilgilendirme Smile anlamayan benm gibi teknolojicahili bile anlar harbiden eyvallah Smile  

FK

26 Eyl 2011 10:17

Mesaj Gönder

valla hali hazırda işimi gören telefonu yeni model çıkınca koşa koşa değiştirip yenisini kullanma işini hiç yapmadımi. 9700 hala işimi görüo, gün gelip telefon öldüünde değiştiririm, değiştirirsem de tekrar blackberry alcaamı sanmam.

yinede sevenleri için güzel gibi  

Piizci

26 Eyl 2011 10:18

Mesaj Gönder

rica ederim bende çok detayını anlamam, genelde lgilendiğim detayları paylaştım..

@piizci, zaten en güzeli 9700 hala bence.. en güzel telefon en sorunsuz telefon Smile  

HKA

26 Eyl 2011 10:21

Mesaj Gönder

iki taneden biri arıza yaptı 1.5 aydır servisten yenisinin gelmesini bekliom ama diğeri sapasağlam maşallah =)  

Piizci

26 Eyl 2011 10:24

Mesaj Gönder

benm telefon cok sorunlu guncellememi ne lazımmıs bide paso taklyo ortada saat donup duruyo pili cıkartyorm fln ama
bana gore de 9000 efssane
bende kosrak yeni cıktmı almyorm yanide
bunun ortadaki top bozulcak gibi gecen bi takıldı hcbsey yapamadım daha oncede 3gayfon vardı ondan sora nette dolasmak cok zor geldi bunda bi xscores maca bakyorm direk tek sayfa dye bide youtube ondan bu yenide hem aynı kasa buyuk hem artı nette dolasmak rahattır diye alıyım dyorm
tek eksisi benm icin
benm en sevdgm ozelligi 9000 in arkası deri olusu
bakalm sırf resmlerden gordm su 9900 u grcekte hosum gidicekmi deri olmasada baya gzzelms dycekmym  

FK

26 Eyl 2011 10:24

Mesaj Gönder

yeni bb sürümünde de youtube olması güzel, tabi şarjı nasıl yer bilmiorum
liveprofile yükliim dedim, online olunca bir kaç saatte tükenio pil Confused
9000 topu çekilcek çile diil, hassasiyet ayarıyla dokunmatik olan daha kullanışlı.  

Piizci

26 Eyl 2011 10:27

Mesaj Gönder

aynen oyle gozukyo ah bide nye arkasnı deri yapmamıslar Hass  

FK

26 Eyl 2011 10:29

Mesaj Gönder

aklı olan android telefon alır  

mrXtralucky

26 Eyl 2011 10:38

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki