iphone mu blackberry mi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  iphone mu blackberry mi

hangisi ?
  iphone
  blackberry
| Sonuçlar
bir apple sever olarak
iphone'dan yanadır tercihim Cool Cool Cool  

13thPiXie

18 Oca 2010 21:54

Mesaj Gönder

iphone tabiki blacberryden daha cok yazılım yuklenebiliyor aksesuarları kolay bulunuyor  

Gider Borusu

02 Mar 2010 04:53

Mesaj Gönder

ikisinide kullandım ve şu anda iphone 3gs 16gb kullanıyorum çok memnunum bir daha blackberry veya başka bir telefon zor alırım...

iphone a zamanında çok gereksiz dedim saçma sapan dedim ama öyle değilmiş..  

batucan

06 Mar 2010 13:18

Mesaj Gönder

her ikisini de kullanmis biri olarak tartismasiz iphone.  

lacivert

06 Mar 2010 15:56

Mesaj Gönder

tartışmalı bb,özellik olarak bile üstün bence.
ha iphone un beyazı alınır tabi görsel açıdan.
fazla şık
ıps  

fulyamulya

07 Mar 2010 17:15

Mesaj Gönder

ne iphone be black berry
en iyisi htc  

Munny

31 May 2010 01:01

Mesaj Gönder

blackberryde samsung ve iphone gibi application indirmek için store varmı iphone gibi oyun vs oynayabiliyormuyuz rahatlıkla Confused  
fotoğrafı yok

saralondee

23 May 2011 22:19

Mesaj Gönder

öncelikle kıyaslanan ürünler aynı segmentten olsun.  

Piizci

16 Ağu 2011 14:02

Mesaj Gönder

biri cep bilgisayarı biri mobil telefon  
fotoğrafı yok

cclosedd

16 Ağu 2011 21:28

Mesaj Gönder

iphone tabikide gerisi hikaye  
fotoğrafı yok

dsg

19 Ağu 2011 08:52

Mesaj Gönder

yaklaşıkkk cep telefonlarınaa 15 senesini vermiş ve biçok bayide ve biçok elektronik markette çalışmış biri olarak ve elinde 82 adet cep telefonu biri olarak bu soruya ben cevap vermek istiyorumm  

Vassili Zaitsev

22 Ağu 2011 22:51

Mesaj Gönder

yaaaa neden önyargılı yaklaşıosunuz kiiii.....bi kere sizin kendi fikriniz iphone yada blackberrynin iyi yada kötü olması...her malın her markanın bi artısı bi eksiği vardır dierine göre....önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza hangisinin cevap verebilmesi....öncelikle iphone blackberrry kıyaslanamaz ..çünkü birini lüks bi araç dierinide arazi taşıtı olarak düşünün..
blackbberry
canadaya ait bi firma ve türkçe anlamı siyah böğürtlendir. ve şirket içi çalışanların tercih ettiği birbiriyle daha hızlı haberleştiği ve maillerin dier marka cep telefonlarına göre çok daha hızlı gelmesidir...genel amacı haberleşme,messenger,internet ve maiilerdir..zaten tüm telefonlarıda klavyeli olduğundan bunu ççok bariz anlayabilirsiniz..ayrıca blackberryler kanadaki serverlerından dolayı tüm mailleri anlaşılmaz bi şifre haline dönüştürür kii..bu da güvenilir bi sistemdir..onun için tüm kamu ve özel şirkette çalışanlara bu telefon tahsil edilir..ayrıca blackbery kullanıcın herşeyi kişiselleştirmesine olanak tanırrr...ayrıca çok daha detaylı bi menü biçimi vardır...ancak blackberry bis paketi yaptırmazsanız o telefon keyifsiz bi hale dönüşür...çünkü bis paketi olamdan internete giremezsinizz,ayrıca blackberry messengerı,(yani arkadaşlarınızla anlık ve ücretsiz konuşma msni) kullanamazsınızzz...blackbberry ülkemizde moda olduğu için artık herkez kullanıyorrr...acaba kaç kişi hangi özelliğini biliyor..
iphonea gelince
iphone tamamen eğlence,müzik,ve internet dünyasına adanmış bi telefondur...
iphone tamamen kullanıcı dostudur.herşey anşalıabilir kısa ve özdür...tüm telefonlarında menü biçimi aynıdır...müzik konusunda zaten ipod mükkemel olduğu için iphoneda da aynı şeyleri söliyebilirz..ses kalitesi ve müzik çıkış mükemmeldir...kamera kalitesi dier megapiksel kandırmaca telefonlara göre çok daha iyidir..çünkü sony tarafından görüntü sensörü (kamerası) yapılmaktadır...ekranın mükemmel algılama hızı ekraın parmaktaki ısıyla çalışmasından iyani kapasitif olmasından kaynaklıdır..ayrıca apple ios işletim sistemi olması virüs gibi tehditlere aldırmamaktadır..ve ve ve uygulama dünyası bu telefona 7 yaşından çocuktn tutunda 87 yaşındaki bi dedeye kdar herkeze uygun eğlenceli,yada hayat kurtarıcı,veya gerekli herşeyi bulabilirler...çünkü app store da ....navigasyon prog. tutun,en yeni en eğlenceli oyunlardan tutun,ve eğlenceli ve gerekli,gazete,radyo,tv.foto prog gibi herşeyi bulabilrisizzzz...mesela geçen sineksavar programı gördüm bu programı açtığınızdaaa sinekleri rahatsız eden ses frekansı verip sinekleri sizden uzak tutuyo vb vb vb bunun gibi bi sürü işe yarayan yaramayan 100000 lerce uygulama var...tabi bunu app store da çok daha anlaşılabilir görebilrisniz...ayrıca bu uygulamarın tam sürümü ve en iyileri olanları ücretlidir..eğer ücretsiz faydalanmak istiyorsanızz bunun için farklı bi çözüm vardırr...i
iphone tamam eğlence ve gerekli programlar ,mükemmel oyunlar ve internetdünyası...blackberry haberleşme, mailleşme,internet ve iş dünyasına yönelik telefonlardır...ikisinin ön plana çıkan özellikleri bunlardır...kiyaslamayin  

Vassili Zaitsev

22 Ağu 2011 23:33

Mesaj Gönder

bb de mail olayi iyi abi geyigini anlamis degilim hic anlayamayacagim. en basta sifreleme geyigini bir gecelim. sizin outlook exchange server a dusen mailleri takip edemiyorlar mi zannediyorsunuz ? ben de bb kullaniyorum. surekli attachmentli mail geliyor , faks pdf ppt xls gibi. eklerin acilmasi re-zalet! bakilmasi ayri rezalet. bk gibi bk. ayni exchange i iphoneda da kurup takir takir mail aliniyor. ara yuz gorsellik hizli yukleme hersey daha iyi. klavye diyorsunuz da kc kadar tuslarla klavyenin pek bir avantaji olmuyor. birak abi ismis bes para etmez bb.  

antonios

23 Ağu 2011 14:35

Mesaj Gönder

bu ne iphone itaatkarlığıdır yaa Kahkaha  

Piizci

23 Ağu 2011 14:51

Mesaj Gönder

piizci demiş ki:
bu ne iphone itaatkarlığıdır yaa Kahkaha

bb kullanmasam yedirecekseniz aq 9700 bold kullanıyorum iş için hani şu meşhur şifreli mailler için :"( , hayvan gibi iyi biliyorum telefonu yani Surprised  

antonios

23 Ağu 2011 22:10

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki