turkiyeye gönderim yapan güvenilir internet sitesi?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  turkiyeye gönderim yapan güvenilir internet sitesi?

dijital fotoğraf makinası almayı düşünüyorm. www.bhphotovideo.com sitesinden almayı düşünüyorum. bu site hakkında bilgisi olan ve başka siteler tavsiye edecekler bilgi verirse sevinirim. teşekkürler,,  

core i5

19 Haz 2007 20:59

Mesaj Gönder

b&h..ah ah azmi kafga ettim ben orda Kahkaha adamlarin garanti kapsami cok dar teknik servisleride yetersiz...ayni teknosa gibi :/ amerikadaniste.com die bisey vardi..ordan yollasinlar iste..  
fotoğrafı yok

earth_angel

19 Haz 2007 21:09

Mesaj Gönder

www.adorama.com  

rakunzel

19 Haz 2007 21:52

Mesaj Gönder

bhphoto ya güvenilir. 1 dslr-2pns-2 lens-bir kaç aksesuar ve ivir zivir getirttim türkiye'ye, doğrudan olmasa da dolaylı yoldan da mağazalarından alışveriş yaptırdım. hiç sorun çıkmadı. sorunlu dslr yi arkadaşıma yollatıp değiştirttim vs.

garanti kapsamı-ki genelde süresi olur-, servis ağı zaten sorun değil türkiye'de yaşayan birisi için. o local bir sorun.us in localinde yaşıyorsan yaşarsın o sorunu.

en son olarak da us ziyaretimde calumet'den alışveriş yaptım. bir çok eyalette şubeleri var bhphoto'nun aksine.mağazadaki ilgileri oldukca tatmin ediciydi, fiyatları da aşağı yukarı bh ile aynı. international shipping'e de giriyorlar. o da düşünülebilir ama bh daha ucuz çoğu zaman.  

chrome

19 Haz 2007 22:48

Mesaj Gönder