traş makinesi incelemesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  traş makinesi incelemesi

Siz olsanız hangisini alırdınız?
  PHILIPS PHILISHAVE COOL SKIN HQ 7782 TIRAŞ MAKİNESİ
  BRAUN CONTOUR 5895 TIRAŞ MAKİNESİ
| Sonuçlar
güvenilir olup olmadığını senden öğrenicez artık Smile yaa bu arada ben jilet kullanıyorum ne zamandır makinaya geçip geçmemekte kararsızım tahriş vs olur olmaz mı diye? ne dersiniz?  

auroraaustralis

14 Haz 2007 16:58

Mesaj Gönder

auroraaustralis demiş ki:
güvenilir olup olmadığını senden öğrenicez artık Smile yaa bu arada ben jilet kullanıyorum ne zamandır makinaya geçip geçmemekte kararsızım tahriş vs olur olmaz mı diye? ne dersiniz?

ilk benden öğrenmeyin yahu =)
bu arada bence makinada kesinlikle daha az tahriş ve kaşıntı oluyor. jilet abicim işte. yumuşak birşey değil sonuçta..  

Rocco_Boracco®

14 Haz 2007 17:09

Mesaj Gönder

işte korku var ben de.. fi tarihinde babamın çok eski bi braun'u vardı onu denemiştim suratım 1 hafta kendine gelemedi.. olmaz öyle bi tahrişşş!! şimdi de üfleyerek yiyorum işte yoğurdu.. daha doğrusu sadece üflüyorum henüz yemedim.. yesem mi diyorum Smile  

auroraaustralis

14 Haz 2007 17:37

Mesaj Gönder

şu philipsi deneyecem. beğenmezsen iade edersn.
60 gün süresi var..  

Rocco_Boracco®

14 Haz 2007 17:40

Mesaj Gönder

sen jiletten mi geçiş yapıyorsun? öyleyse bigün sonucu yaz bu topiğe de ben de fikir edinmiş olayım.. hadi güle güle kullan şimdiden Wink  

auroraaustralis

14 Haz 2007 17:54

Mesaj Gönder

walla demin sipariş ettim arkadaşlar.
hepsiburadadan.
=)
kullanayim ve göreyim =)  

Rocco_Boracco®

14 Haz 2007 19:15

Mesaj Gönder

traş makinası sivilce yapıyordu bende , ek olarak da kıl dönmesi yapardı bazen.
ama şu ense makinaları süper... sinek kaydı traş olmuyorsan , 3 - 4 günde bir traş oluyorsan berberlerin kullandığından al.

hem yüzü rahatlatıyor hem de kaşıntı yaptırmıyor sakallar uzamaya başlayınca Wink  
fotoğrafı yok

Maske

15 Haz 2007 02:02

Mesaj Gönder

kuzenim philips in 3 bıçaklı krem li makinasını amerigalardan 20 dolara almış indirimden
burda 200 liradan fazlaydı  

bsinner

18 Haz 2007 23:23

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4