hidden files..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  hidden files..

arkadaşlar dosyaları seçip hide yapıp apply dedıkten sonra bıldıgnız gıbı dosyalar gozukmez fakat tekrar tools'a gırıp show hıdden fıles and folders dedıgım zaman daha once saklamış oldugum dosyalar ekrana gerı gelmıyor bunun nedenını bılen yada daha once böle bısı basına gelmıs arkadaslar yardımcı olurlarsa sevınırım..  

sandwave

12 Haz 2007 16:34

Mesaj Gönder

evet bılıyorum fakat silikte olsa gozukmuyor..dırek hıc bısey yok gıbı..acaba bır vırus mu yedım dıyorum ama daha once hıc karıslasmadım böle bısıyle..  

sandwave

12 Haz 2007 16:48

Mesaj Gönder

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/showhiddenfiles.vbs
bu dosyayı bilgisayarına indir ve çalıştır
gizlediğin dosyalar gözükecektir  

helen

12 Haz 2007 16:56

Mesaj Gönder

çok saolasın fakat dosyayı ındırıp calıstırdım res atar gıbı oldu makıne ama sakladıgım dosyalar gerı gelmedı acaba baska bısı daha yapmam gerekıyormu ?  

sandwave

12 Haz 2007 17:00

Mesaj Gönder

arkadaşlar bende de buna yakın bi sorun var

araçlar->klasör seçenekleri görinmo bende de ne yapmam gerek????  

dumbass

12 Haz 2007 17:50

Mesaj Gönder

kayavi demiş ki:
arkadaşlar bende de buna yakın bi sorun var

araçlar->klasör seçenekleri görinmo bende de ne yapmam gerek????

ya registry'den disable ettin ya da işyerinde kullanıyorsundur admin arkadaş group policy den disable etmiştir. ama yine de şunu bi dene istersen start>run>gpedit.msc.. açılan pencereden sol taraftan user config.e git. oradan da admin templates>windows components>windows explorer şimdi sağ taraftaki "removes the folder options item from tools menu" ayarına gel ve çift tıklayıp disable et. sorunun düzelecektir. tabi eğer domain ortamında değil de yerel workgroup ortamındaysan. kolay gelsin...  

auroraaustralis

12 Haz 2007 19:09

Mesaj Gönder