beterin beteri war explorer

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  beterin beteri war explorer

explorer açınca bu cıkıyo Kahkaha

bu ne Kahkaha Kahkaha  

En son John_Doe tarafından 07 May 2006 01:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

John_Doe

07 May 2006 00:45

Mesaj Gönder

cok yannıs bi zamanda acılmıs bi topic Kahkaha  

John_Doe

07 May 2006 00:47

Mesaj Gönder

ya işin kötüsü firewall um kapandı we acılamıyo we dewamlı saldırı gelio cırılcıplak kaldm windows kendni bile koruyamıyo hep bu genuine boku yüzünden oldu caresini bilen warmmı Rolling Eyes  

John_Doe

07 May 2006 00:49

Mesaj Gönder

formatsız halletmek lazım

ad aware 1 tane sey buldu spysweeper 272 tane güya temizlediler bide aynı tas aynı hamam Kahkaha  

John_Doe

07 May 2006 00:51

Mesaj Gönder

lightbringer' demiş ki:
ip adresini de öğrendiğimiz iyi oldu
cok işine yaramıstır umarm  

John_Doe

07 May 2006 00:52

Mesaj Gönder

msconfig le cok bişi olmadı 1 2 dosyadan kurtulabildim sadece  

John_Doe

07 May 2006 00:54

Mesaj Gönder

zaten kullandıgım mozilla ama böle seyler basıma gelmezdi bu sabah genuine denen bok gelmeden önce hersey guseldi K?zg?n  

John_Doe

07 May 2006 00:56

Mesaj Gönder

neyse aksam aksam yardım etmeye calısan arkadaslara tesekkur ederim bakıcaz bi caresine yeni sistem kurmamın 2. gününde olması ii olmadı Kahkaha  

John_Doe

07 May 2006 00:59

Mesaj Gönder

virus degil de spy girmiş işte. de bi de o fotoda ip adresini millete gosterme bence nolur nolmaz:)

genuine nin crack gibi bişeyi vardı ama ben bilmiyorum nasıl oldugunu tam olarak. bikaç forumda aratırsan bulursun sanırım.  

Buro

07 May 2006 01:05

Mesaj Gönder

corpse demiş ki:
virus degil de spy girmiş işte. de bi de o fotoda ip adresini millete gosterme bence nolur nolmaz:)

genuine nin crack gibi bişeyi vardı ama ben bilmiyorum nasıl oldugunu tam olarak. bikaç forumda aratırsan bulursun sanırım.
aaa super cıktıgını bilmiyodum daha yeni tanıstım kendisiyle tesekkur ederim Kahkaha  

John_Doe

07 May 2006 01:10

Mesaj Gönder

bittin olm sen yazıo orda Neutral  

irony

07 May 2006 01:30

Mesaj Gönder

bilgisayar acilirken f8e bas, ag destegi ile guvenli modda ac; daha sonra download comdan spyware doctori indir o halleder; etmesse pm at.  
fotoğrafı yok

denial

07 May 2006 01:49

Mesaj Gönder

bana senin çalıştırdığın ve bilgisayarının bi yerinde kayıtlı olan bir .html dosyası gibi geldi..sadece o dosyayı sil bence..diğer hatalarda bununla birlikte gidebilir..gitmezse bile komutları bu dosyanın içindeki satırlardan aldığı için diğer engellemeler çalışmaz..sıradan bir exploit döküman gibi bir şey sanırsam bu..

kurtulman o dosyayı silmenden geçer..sildikten sonraki durumlara göre yeni bir çözüm bulabiliriz Smile

sonradan dikkat ettim.. c diskinde bu dosya..bilgisayarımdan c diskine girdiğinde direk göreceksin dosyayı..  

arcantos

07 May 2006 02:13

Mesaj Gönder

c:\secure32.html'i sil Confused  

cbaris

07 May 2006 07:29

Mesaj Gönder

sorunumun büyük kısmı giderildi format atmadan düzelicek işler sanırım fikir veren herkese teskkurler  

John_Doe

07 May 2006 09:05

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki