windows live messenger ile ilgili birkaç sorum var

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  windows live messenger ile ilgili birkaç sorum var

ya bari bilmiyoz diyin ya  

tukurmeyenLama

02 May 2006 15:33

Mesaj Gönder

engin acımam döverim bak seni  

tukurmeyenLama

02 May 2006 15:34

Mesaj Gönder

tükürm£yénlama demiş ki:
tamam başka adres olayına eyvallah peki benim gözükmeme sebebim ne olabilir

cok kabaca soyle bıseyler olmus olabılır.
1- appear offlıne dır belkı statun sen farkında degılsındır dıcem ama busy ye gecınce de oyle devam edıyo dıyosun demek kı bu degıl..

2- sadece 1 2 kısıde boyle gozukuyosa o normal olabılır. malum msn sapıtmaya gayet musaıt bır im. mesaj yazıyosun mesaj da gıtmıyo.

baya bı suredır kullanılıyorum lıve hatta crack lı olarak da kullandım ama hıc karsılasmadım acıkcası boyle bıseyle yahu Hass  

sofad

02 May 2006 15:34

Mesaj Gönder

çevrim dışıyken atılan mesajdan biri daha bahsederse benzinle yakıcam burayı
benim derdim başkaaaaaaaa  

tukurmeyenLama

02 May 2006 15:35

Mesaj Gönder

Hass  

Ang

Mesaj Gönder

tükürm£yénlama demiş ki:
arkadaşlar yükledim ama sadece benim adresimle oturum açıyor başka herhangi bir hotmail ya da gmail adresini açmıyor
belki gmaili desteklemiyordur ama hotmaille neden başka oturum açılmıyor

bir de çevrimiçiyken çevrimdışıyım yani ben yazıyorum yolluyorum ama insanlar beni görmüyor
ben kendi kendime oturum açtığımı zannediyorum

ben bu sorunları nasıl aşarım
Rolling Eyes

aklıma daha soru gelirse sorarım acımam

artık davetiye gerekmiyor. microsoft passport mudur nedir ona login olduktan sonra
http://ideas.live.com/...-eb48-497c-8e60-c6313f7ebb73 adresine girersen davetiyesi olmayan kullanıcılar da baglanabilior msne.

gorunmemekle ilgili olarak da appear offline durumunda olmadıgından eminsin di mi  

Buro

Mesaj Gönder

sofad teşekkürler=)  

tukurmeyenLama

02 May 2006 15:36

Mesaj Gönder

cherie demiş ki:

araştırmasınıda yapmışız derın derın sanırım oyhhşş ne güsel bilinçli kullanıcıı

Wink

Embarassed sagdan soldan okuduklarım dıyelım.. Wink  

sofad

02 May 2006 15:36

Mesaj Gönder

bu arada msn 8 onceki versiyonlar gibi yahooyu gmaili falan desteklemiyor bildigim kadarıyla.  

Buro

02 May 2006 15:37

Mesaj Gönder

tükürm£yénlama demiş ki:
sofad teşekkürler=)

ne demek umarım halledersın tukermeyen Rolling Eyes  

sofad

Mesaj Gönder

kullanmayın işte beta, adı üstünde beta, test et die yapıolar, kullanıosan da ağlama nie böle bikbikbik die, release'i çıksın bekle Hass

not: dövemezsin kiiiiiiiii Kahkaha  

Ang

Mesaj Gönder

corpse demiş ki:

artık davetiye gerekmiyor. microsoft passport mudur nedir ona login olduktan sonra
http://ideas.live.com/...-eb48-497c-8e60-c6313f7ebb73 adresine girersen davetiyesi olmayan kullanıcılar da baglanabilior msne.

gorunmemekle ilgili olarak da appear offline durumunda olmadıgından eminsin di mi

eminim
defalarca denedik ben değiştiriyorum yan odada ev arkadaşımn bilgisayarında bakıyoruz ben oturum açmış olarak gözükmüyorum
dışarıya alıyorum hepsini denedim ben oturum açtım zannedip kendi kendime takılıyom Kahkaha ama yolladıklarım haliyle gitmiyo
kimsede beni görmüyor  

tukurmeyenLama

Mesaj Gönder

döverim asabi bi hayvanım ben
sigarayı bırakmış eşkıya gibiyim bak
tükürmeyenlama  

tukurmeyenLama

02 May 2006 15:38

Mesaj Gönder

hımm bişey daha sorayım davetiyeyle yüklemiş olsam bile
crack indirmem gerekiyormu
ondan gözükmüyo olabilirmiyim  

tukurmeyenLama

02 May 2006 15:40

Mesaj Gönder

tükürm£yénlama demiş ki:

eminim
defalarca denedik ben değiştiriyorum yan odada ev arkadaşımn bilgisayarında bakıyoruz ben oturum açmış olarak gözükmüyorum
dışarıya alıyorum hepsini denedim ben oturum açtım zannedip kendi kendime takılıyom Kahkaha ama yolladıklarım haliyle gitmiyo
kimsede beni görmüyor

o msnin genel sorunlarından biridir bence ya. 7.5ta da olurdu bazılarına. live messenger kullanıyorum ben de bi suredir ama başıma gelmedi şimdilik.

bi dakka ya bana da 2 saattir falan kimse mesaj yazmıyo ben de mi off gorunuyorum ki.  

En son Buro tarafından 02 May 2006 15:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Buro

02 May 2006 15:40

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki