microsoft kodları açıyor mu?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  microsoft kodları açıyor mu?

raid demiş ki:
birde g4 mac os9 yüklü bir makine nekadar eder 2. el..

valla g4 lerde tiger calisiyor canavar gibi ve macosx tiger server da calisiyor

ben 2 cpu lu g4 450 1 gb ram 160 gb hd ile 750 $ aldim 4 ay once gigabit ethernet kart dahil  
fotoğrafı yok

Wishing On A Star

06 Şub 2006 23:34

Mesaj Gönder

raid demiş ki:

sen olaya direk elinde tüfekle gelmişssin valla tırstım şimdi Very Happy

plastik onun tufek Very Happy  

Antheus

06 Şub 2006 23:34

Mesaj Gönder

wishing on a star demiş ki:

valla g4 lerde tiger calisiyor canavar gibi ve macosx tiger server da calisiyor

ben 2 cpu lu g4 450 1 gb ram 160 gb hd ile 750 $ aldim 4 ay once gigabit ethernet kart dahil

bende 1 adet g4 mevcut fakat artık tozlanmaktan başka bişi yapmıyor nedir lisanslama ücreti bu os-x in tr de?  

raid

06 Şub 2006 23:36

Mesaj Gönder

ben kactim mp3 lerimi duzenlicem  
fotoğrafı yok

Wishing On A Star

06 Şub 2006 23:36

Mesaj Gönder

raid demiş ki:

bende 1 adet g4 mevcut fakat artık tozlanmaktan başka bişi yapmıyor nedir lisanslama ücreti bu os-x in tr de?

free Smile

git wishing on a star a versin sana Smile

lisansli almasan kimse sormaz neden kopya diye zaten bu sistem sadece mac de calistigi icin sen zaten onun parasini mac alarak odemis oluyorsun, istersen para verir alirsin ama gerek yok wishing den alirsin  

En son Antheus tarafından 06 Şub 2006 23:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Antheus

06 Şub 2006 23:38

Mesaj Gönder

wishing on a star demiş ki:
ben kactim mp3 lerimi duzenlicem

aa lütfen ama yaa gitmeyin kalın
ben geldim diyeyse söz konuşmıycam  
fotoğrafı yok

Toy Division

06 Şub 2006 23:38

Mesaj Gönder

lisanslama üzretlerinin yüksek olmasının altında yatan korsana olan ilgi sürüm az olunca türkiyedeki yapılanmanın masrafları lisans ücretlerine yansıyor.lisans alışkanlıgı edinebilirsek ki buna ben de dahilim Kahkaha lisans fiyatları düşecek  
fotoğrafı yok

Animal

06 Şub 2006 23:39

Mesaj Gönder

antheus demiş ki:

free Smile

git wishing on a star a versin sana Smile

lisansli almasan kimse sormaz neden kopya diye zaten bu sistem sadece mac de calistigi icin sen zaten onun parasini mac alarak odemis oluyorsun, istersen para verir alirsin ama gerek yok wishing den alirsin

oo iyimiş sevdim bunu Very Happy  

raid

06 Şub 2006 23:40

Mesaj Gönder

animal demiş ki:
lisanslama üzretlerinin yüksek olmasının altında yatan korsana olan ilgi sürüm az olunca türkiyedeki yapılanmanın masrafları lisans ücretlerine yansıyor.lisans alışkanlıgı edinebilirsek ki buna ben de dahilim Kahkaha lisans fiyatları düşecek

tr da bildigim kadari ile lisanslamalar yuksek

bugun wishing bana bisi anlatti yuh dedim

turkiye de mp3 satisi icin muyap diye bir yere gitmisler ve adamlar yillik sat satma 400.000 $ lisans ucreti istemis ve ornek olarak satarsiniz kesin bek apple milyonlarca satti demis , salak herif apple satti milyonlarca sende satarsin mantigi olurmu Smile  

Antheus

06 Şub 2006 23:43

Mesaj Gönder

route demiş ki:

aa lütfen ama yaa gitmeyin kalın
ben geldim diyeyse söz konuşmıycam

yok o gitsin ftp server a mp3 yuklicek gb larca Very Happy  

Antheus

06 Şub 2006 23:44

Mesaj Gönder

adamda bir pc var xp yani dunya daki tum virusler ve trojanlar makina da Very Happy

napiyorsun diyorum emule kullaniyorum bana ne virus mirus ugrasamam simdi diyor Very Happy  

Antheus

06 Şub 2006 23:47

Mesaj Gönder

antheus demiş ki:

tr da bildigim kadari ile lisanslamalar yuksek

bugun wishing bana bisi anlatti yuh dedim

turkiye de mp3 satisi icin muyap diye bir yere gitmisler ve adamlar yillik sat satma 400.000 $ lisans ucreti istemis ve ornek olarak satarsiniz kesin bek apple milyonlarca satti demis , salak herif apple satti milyonlarca sende satarsin mantigi olurmu Smile

o yüzden kurumsal çözümler için linux düşünülüyor.ms in kopya yazılımla mücadelesinin en büyük sebebi korsanı durdurmak lisanslı program kullanmaya sevk etmek lisans fiyatlarını düşürmek ve burda da resmen pazara hakim olmak  
fotoğrafı yok

Animal

07 Şub 2006 00:02

Mesaj Gönder

vista ile default olarak baya bir lisans kısıtlaması gelecek zaten. ama ms bu biyerden açık bırakır onları disable etmek için. olan saf kullanıcılara olur Smile  

raid

07 Şub 2006 00:18

Mesaj Gönder

antheus demiş ki:
adamda bir pc var xp yani dunya daki tum virusler ve trojanlar makina da Very Happy

napiyorsun diyorum emule kullaniyorum bana ne virus mirus ugrasamam simdi diyor Very Happy

biz türküz bize bişey olmaz Kahkaha  
fotoğrafı yok

Animal

07 Şub 2006 00:20

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7