mp3 player almayı düşünüyorum yardımcı olun lütfen

Anasayfa  \  Forumlar  \  Tech  \  mp3 player almayı düşünüyorum yardımcı olun lütfen

yüksek kapasiteli bişiiler almayı düşünüyorum apple ve creative in 60 gb modellerini düşünüyorum ipod tasarımı fln çok hoşve firewire bağlantısı fln war fakat internette data storage özelliği yok diyodu yani bi nevi external hard disk olarak kullanma imkanımız yokmu acaba creativden de "creative-labs nomad jukebox zen xtra 60gb" modelini düşünüyorum fakat bu mopdeli daha önce bizde piyasada görmedim bi kaç sitede vatanda penta bilg. de fgln 40 ve 30 gb modelleri war onlarda stokta yok gözüküyo daha önce kullananınız warmı sesi fln nasıldır ????  

kel rapunzel

24 Kas 2005 12:50

Mesaj Gönder

sony nin kilerede bir bak istersen  

zıbıdı

24 Kas 2005 12:57

Mesaj Gönder

zen xtra çok eski bir model. nerden baksan 2 senelik. bence zen touch al, 40gb'ı var, fm radyo özelliği de eklenebiliyor  

starbuck

24 Kas 2005 12:58

Mesaj Gönder

wicked demiş ki:
yaa benim arkadaım cekiodu bilgisayardaki herseyi i-pod'a ama bilemicem harddisk gibi kullanılıyor mu Confused

kulanılıyor... çıkarılabilir hd olarak gözüküyor bilg.la bağlantı yaptığında  

zıbıdı

24 Kas 2005 12:59

Mesaj Gönder

arkdaşım internetten
30 gb lık ipod almış
nefis biişi
350$  

helen

24 Kas 2005 13:04

Mesaj Gönder

ipod data storage yapabiliyor. içinde belli ... itunes la entegre ya.. ordan bi secenegi işaretlediin zaman sozde oluyomuş. ben hiç denemedim gerçi. ama oyle olabildigi yazıyo manual da.  

beyefendi kişi

24 Kas 2005 13:08

Mesaj Gönder

beyefendi kişi demiş ki:
ipod data storage yapabiliyor. içinde belli ... itunes la entegre ya.. ordan bi secenegi işaretlediin zaman sozde oluyomuş. ben hiç denemedim gerçi. ama oyle olabildigi yazıyo manual da.

hm benim amacım şirkette indirdii mfilmleri eve de taşımak fln aynı zamanda kaç gündür ööle duruyo şirkette bide yerde kalmadı walla  

kel rapunzel

24 Kas 2005 13:14

Mesaj Gönder

eh yeteri kadar yeri storage kapasitesi varsa teorik olarak olabiliyomuş.. bu arada illa mp3 player la yapmak gerekmiyo.. bu flash disklerin 1gb. lıkları 100 milyona kadar inmiş.. bi yerde gordum sanırım teknosa 110 milyon gibi bişeydi.. alasım var.. baya bi data goturebilir insan onna  

beyefendi kişi

24 Kas 2005 13:17

Mesaj Gönder

ipod u harddisk olarak kullanabililirsin  

©®©

24 Kas 2005 13:19

Mesaj Gönder

creative'in ses kalitesi inanilmaz. ben cogu modelini deneme firsati buldum ve kesinlikle ipod'a tercih ederim.

ozellikle de zen touch modelini.  

Tropical

24 Kas 2005 13:24

Mesaj Gönder

beyefendi kişi demiş ki:
eh yeteri kadar yeri storage kapasitesi varsa teorik olarak olabiliyomuş.. bu arada illa mp3 player la yapmak gerekmiyo.. bu flash disklerin 1gb. lıkları 100 milyona kadar inmiş.. bi yerde gordum sanırım teknosa 110 milyon gibi bişeydi.. alasım var.. baya bi data goturebilir insan onna

ewet de çok da parça parça olsun istemiyom yok flash disk yop mp3 player flan gibi ben asıl nokianın 4 gblık telefonunu benkliyom nasıl olcek acaba  

kel rapunzel

24 Kas 2005 13:29

Mesaj Gönder

tropical demiş ki:
creative'in ses kalitesi inanilmaz. ben cogu modelini deneme firsati buldum ve kesinlikle ipod'a tercih ederim.

ozellikle de zen touch modelini.

hmmm hemde daha ucuz walla aslındaipodda tek çeken şey tasarım ve firewire bağlantı walla  

kel rapunzel

24 Kas 2005 13:31

Mesaj Gönder

bence ipodun video oynatan modelini bekle ve onu al 60gb data store olarak da kullan yada indirdigin filmleri direk ipoddan izle.siyah ve beyaz iki model olarak gelicek süppper cihaz başka bişey düşünme bence Wink  
fotoğrafı yok

emre666

24 Kas 2005 13:53

Mesaj Gönder

http://www.80630.com/members/viewtopic.php?t=119274

aradıgın alet budur..  

meric

24 Kas 2005 14:06

Mesaj Gönder

emray demiş ki:
ipod bu isin kralidir... ozellikle son cikardigi nano efsanevi bisey... fakat six sigma dedigimiz olay patlamis, aletlerin hata orani cok yuksek, 1/1000... ekrani en ufak biseyde catliyomus, o yuzden bir iki ay sonra almanizi tavsiye ederim

hatali ipod lar toplandi yenileri geldi bile ben 4gb beyaz nano aldim gayet memnunum demicem , super memnunum ses kalitesi mukemmel  
fotoğrafı yok

Wishing On A Star

25 Kas 2005 17:29

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki