23 nisan 2015 özel sektör çalışanlarına tatil mi?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  23 nisan 2015 özel sektör çalışanlarına tatil mi?

yeslash demiş ki:

hay aksi ideallerimiz uymadi yoksam beraber calisirdik bak
bonservisim pahalı vermezler beni  

schizophreny

23 Nis 2015 10:42

Mesaj Gönder

schizophreny demiş ki:
bonservisim pahalı vermezler beni

yazik sana  

yeslash

23 Nis 2015 11:42

Mesaj Gönder

uyandik bu saatte mnk Confused
actim tv
cocuklar gitmis saraya Very Happy
dedi canakkaleye gitmeyen var mi
11 tanesi el kaldirdi gitmemis
aha dedi bunlarin okullarini incelemeye alin
niye goturmemisler asf

surdureek herhalde mudurleri  

seftali

23 Nis 2015 12:07

Mesaj Gönder

toplamis cocuklari
10 senede sunu yaptik bunu yaptik diye
miting yapiyor ya Very Happy

2071 i goremeyecekms Sad(
resmen acikladi  

seftali

23 Nis 2015 12:11

Mesaj Gönder

https://eksisozluk.com/23-nisan-2015-tbmm-rezaleti--4762996

ülke olarak ne noktaya geldiğimizin aynası olan televizyonda canlı olarak izlediğim rezillik.

her yıl olduğu gibi 23 nisan çocuk bayramında başbakan ve bakanlık koltuklarına çocukları oturtturuldu. sonra önce çocuklardan sorular alındı. enerji ve tabi kaynaklar bakanının başbakana sorduğu soru

"sayın başbakanım ülkemizin en büyük problemi elektrik. rusya'nın 1953'ten beri nükleer santrali var, bizim neden yok?"

bak hele 10 yaşındaki çocuk rusyada ne zaman nükleer santral kurulduğunu bilmiş de orada soruyor.

küçük başbakan da cevap veriyor " yeni geliyor, çalışmalara başladık."

sonra gazetecilere soru hakkı geçiyor, birisi soruyor " seçim dönemi yaklaşırken muhalefet partilerinin vaadlerini nasıl buluyorsunuz, kaynak bulunabilir mi?"

küçük başbakan cevaplıyor " bol keseden harcamak işte.."
küçük maliye bakanı oradan ses çıkarıyor " ben kaynak bulabileceklerini sanmıyorum."

maksat bak çocuklar bile neler söylüyor bu ülkede dedirtmek. bak çocukların bile anladığı şeyleri siz anlamıyorsunuz demek.

yahu çocuk bayramında bile çocukları pis siyasetlerine alet etmek nasıl bir rezalettir. hani şeref yoksunu olduğunuzu biliyorduk da bu kadarını yine de insanın içi almıyor.  

seftali

23 Nis 2015 13:12

Mesaj Gönder

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video/260959/23_nisan_da_cocuklar_uzerinden_nukleer_propaganda..._davutoglu_boyle_fisildadi.html

haysiyetsiz itler Very Happy

başbakan ahmet davutoğlu’nun makamına konuk olan çocuklar, 23 nisan’a özel ‘bakanlar kurulu toplantısı‘ düzenledi. çocuklardan biri “”ülkemizden elektrik sıkıntısı var. ruslar 1954 yılında ilk nükleer santralini kurdu ama biz 2015 yılındayız daha hiçbir nükleer santralimiz yok. bu açıdan biraz kötüyüz” dedi. pelinsu'dan önce araya giren davutoğlu, “biz de bu sene akkuyu’nun temellerini attık” yanıtını verdi."çözüm süreciyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz?" sorusuna pelinsu topraksoy, davutoğlu'nun yönlendirmesiyle "kardeşlik" dedi.  

seftali

23 Nis 2015 13:13

Mesaj Gönder

çalışıcaz tabi. yat yat nereye kadar  

SaRU

23 Nis 2015 13:26

Mesaj Gönder

ulan şunu idrak edemeyen adama iş veriyolarlar ben işlsiz geziyorum

demek ki akıl değil iş gücü arıyorlar  

Ilker Efendi

23 Nis 2015 23:51

Mesaj Gönder

artık özeli mözeli kalmadı ya
maslaktan ali ustayı aradım
sanzımancı
onlarda 23 nisan tatiliymiş :/  

Forby

23 Nis 2015 23:53

Mesaj Gönder

bazılarımız yarım gün bazılarımız tam gün çalışıp bazılarımıza tatil yaptılar :/  

yssmm

24 Nis 2015 08:48

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3