cfe sertifikası olan var mı?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  cfe sertifikası olan var mı?

merhaba arkadaşlar,

suiistimal ve denetim alanında çalışan ve cfe sertifikası olan var mı?  

C O Y

09 Nis 2015 17:11

Mesaj Gönder

sertifika denmisken
iso nun
hatta iso 14.001 in mnkym..
uretimin bahcesindeki kediye köpege neden karisiyorsunki..  

muhterem

10 Nis 2015 09:48

Mesaj Gönder

cma'im ben .. certified management accountant ..

ilgilenenlere destek olurum bolca tanıdığım, kaynağım var ..

dipifr kovalıyorum, bilen varsa konuyu dinlerim ..

thx  

GNX

10 Nis 2015 14:28

Mesaj Gönder

yahu şu 2-3 gündür burada, yaza yaza 2, 3 kişi yazmış...

ulan desek ki, "güzel meme var" ya da "hangi meme güzeldir", "en çok hangi "memeleri seversiniz" falan, şimdiye kadar 87 sayfa olurdu Kahkaha

zaten ben de "burada bu kadar adamız, konu hakkında fikri olan topu topu 2-3 kişi var" diye yazmıştım. iyi sonrasında kaçmışım, arada amazon saldırısı olmuş Confused  

En son retired tarafından 13 Nis 2015 09:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

retired

10 Nis 2015 16:36

Mesaj Gönder

lance of longinus demiş ki:
yahu şu 2-3 gündür burada, yaza yaza 2, 3 kişi yazmış...

ulan desek ki, "güzel meme var" ya da "hangi meme güzeldir", "en çok hangi "memeleri seversiniz" falan, şimdiye kadar 87 sayfa olurdu Kahkaha

zaten ben de "burada bu kadar adamız, konu hakkında fikri olan topu topu 2-3 kişi var" diye yazmıştım. iyi sonrasında kaçmışım, arada amazon saldırısı olmuş Confused

zaten ben de "burada bu kadar adamız, konu hakkında fikri olan topu topu 2-3 kişi var" diye yazmıştım. iyi ki sonrasında kaçmışım, arada amazon saldırısı olmuş Confused  
fotoğrafı yok

retired

13 Nis 2015 11:28

Mesaj Gönder

aslibjk demiş ki:
sinirlenmisim yani Confused Kahkaha

ben topiğe sürekli birileri bir şey yazınca yukarıda kaldığını bile bilmiyorum. öyle bir mantık söz konusu değil yani.

bu neymiş ya diye baktım. öyle gelmiş içimden yazmışım. sinirlenmene gerek yok yani şampiyon, ortada sinirlenecek bir şey de yok Kahkaha  
fotoğrafı yok

retired

13 Nis 2015 12:51

Mesaj Gönder

vay arkadaş  

GNX

13 Nis 2015 13:29

Mesaj Gönder