dhkpc savcı rehin aldı..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  dhkpc savcı rehin aldı..

avukatlarimiz cok basarili,
sayelerinde balyoz davasindaki tum askerlere beraat geldi  

r o m

03 Nis 2015 15:32

Mesaj Gönder

kansizsiniz
haysiyetsizsiniz
onun bunun evladisiniz

sirf bu yuzden
bile
su sifatlari hakediyor
sunu destekleyenler

https://twitter.com/avgurkankorkmaz/status/583938071198052352

seftali

03 Nis 2015 15:48

Mesaj Gönder

sahibinin sesi:

Alıntı:
avukatlar açıkça maraza çıkartmak istiyoruz, arıza çıkartmak istiyoruz, huzur ve güvenlikten huzursuz oluyoruz desenize. avukatlar her an türkiye ' nin dört bir yanına uçakla seyahat ediyorsunuz. havalimanlarına girerken donunuza kadar aranıyorsunuz. hiç kimse bir şey demiyor. diyemez çünkü normal, senin güvenliğin için yapıyorlar. adliyeye girerken niye bu kadar arıza çıkartıyorsun. o teröristler seni rehin alsaydı ne yapacaktın. gerçi senin adamın seni rehin almazlar

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/video/video/242477/erkan_tan_in_sozlerine_300_avukattan_suc_duyurusu.html  

music

03 Nis 2015 17:18

Mesaj Gönder

akgezen demiş ki:
her türlü diyaloğu kestim

beni de çağırmayın nerede bu akpliler diye

akp ne yaparsa doğrudur
hakediyırsunuo

sasdfgf  

Sandro

03 Nis 2015 17:48

Mesaj Gönder

mevzudan biraz uzaklastıgım için tam hakim degilim olaya
ama avukatların aranması kadar dogal ne olabilir mkdum memleketinde
avukat lan bu savcı degil hakim degil,
para veriyoruz çek takibi yapıyolar, icra kovalıyolar vs
devlet adamı sanki Very Happy  

Sandro

03 Nis 2015 17:50

Mesaj Gönder

yaani gücüne mi gidiyo avukatların aranmak nedir yani klasları mı sarsılıyomuş aranınca. 2 snylik iş. hem avukat dediin bin cesit düşünceden insan yani, sonsuz bi güven mi duyuyoruz her birine ayrı ayrı.  

Emreciksin

03 Nis 2015 18:08

Mesaj Gönder

algı yaratılmak isteniyo die bi düsünceleri var heralde avukatların.
e sen aranmaya bu kadar direnerek bu işi uzatarak bu algıya hizmet ediyosun. aratırsın 2 sny geçer girersin mevzuda konusulcak bi ton yanı varken avukatlara kaymaz birilerinin istediği şekilde.  

Emreciksin

03 Nis 2015 18:12

Mesaj Gönder

2 ay önce savcının teki bi kadını silahla rehin almadı mı? aynı adliyede? bugun birisi söyledi ama kimden duydugumu bilmiyorum.

''en iyisi herkesin aranması'' tayyor böyle dedi, baro başkanları da aynı şeyi söylüyor. erkan tan kim? aşırı acıklı hikayesi olan celal tan ile bi bağı var mı?  

sundance kid

03 Nis 2015 18:14

Mesaj Gönder

xray i fln yıkmalar hereketleri kes.  

Emreciksin

03 Nis 2015 18:26

Mesaj Gönder

savcıda 10 kurşun diye bir haber geçti doğru mu?  

gece gibi

04 Nis 2015 02:22

Mesaj Gönder

http://www.zaman.com.tr/gundem_hastane-raporu-skandali-ortaya-cikardi-sehit-savcidan-10-kursun-cikti_2287101.html

florence nightingale hastanesi’nin raporuna göre, şehit savcı kiraz’ın vücuduna 5 değil 10 kurşun isabet etti. hastaneye geldiğinde hayatî fonksiyonu bulunmayan kiraz’ın önünde ve arkada kurşun yarası belirlendi. uzmanlar, savcının iki ateş arasında kaldığı yorumunu yapıyor.  

gece gibi

04 Nis 2015 02:27

Mesaj Gönder

10 kurşun mu? bu doğru ise net öldürmüşler savcıyı yazık
c.başkanı,başbakan ve diğer açıklama yapanlar hep yalan
bide operasyonu kutladılar yazıklar olsun  

gece gibi

04 Nis 2015 02:33

Mesaj Gönder

akgezen demiş ki:
kendi vicdanınız yok mu
ben burada terörist dedim
ama görüyorum ki ölümü göze alan çelikten gençlermiş

bu iç gücenlik paketini doğru bulmuyordum
haklıymış hükümet
sokağa çıkıp sağı solu yakanları yıkanları vurup öldürnezse adam değil o polisler

diyelim ki ortada gerçekten dhkp-c var ve kimseden yardım almadan böyle bir eylem yaptılar eğitim(müfredat,sınav soruları,rektör atama vb),ekonomi (rıza çakalı üzerinden kara para aklama,çalma,çırpma),yargı (yetmez ama evet kisvesiyle ergenekon,balyoz vb) başta olmak üzere nerdeyse tüm alanlarda anayasa'yı çiğneyenler daha sonra anayasal düzeni sözde korumak adına 15 yaşında çocukları öldürürken terörist olmamasının nedeni erk olmalarından dolayı mı ? seçilmiş olmaları mı bu hakkı veriyor.

bunlara ses çıkaramayan kişi de vicdan olmaz bunlar terörist değilse dhkp-c de terörist değildir.bu kadar basit.

*sürekli gezi muhabbetini yapıp oraya çıkanlara terörist demenizin nedeni de düzen ve nizam veya sözde darbe değil.taksim meydanı adamı götürür o meydanda kimsenin ahı ve kanı kalmaz.

o meydana işgal ordularını çıkaran hain bir gemiye bindi,6-7 eylül'ü kurgulayan çakma domokratlar darağacını boyladı,kanlı 1 mayıs'ı tezgahlayanlar devrildi.

şimdi sıra size,bağıra bağıra gideceksiniz ve gittiğinizle de kalmayacaksınız -emri ben verdim- in hesabı sorulacak o hesap sorulurken de siz kimseye dönüp ne yapıyorsunuz diyemeyeceksiniz zira o sıralarda başka bir hırsız ve katil adayının murüdlei arasında yeralmış olacaksınız.  

balkan

04 Nis 2015 11:14

Mesaj Gönder

savcının öldürüldüğünü anlamayan mı var

adamı öldürdüler bildiğin

başarılı operasyondan kasıt konuşamadan öldürülmesiydi bence  

asertis

04 Nis 2015 12:17

Mesaj Gönder

rehin alinma goruntuleri
savcinin cocuklarin
vs internete dusmus
o sebepten imis Confused  

seftali

06 Nis 2015 13:48

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54   Sonraki