“gezi bitti ama ruhu yaşıyor”

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  “gezi bitti ama ruhu yaşıyor”

ya aslında gezi'nin boku ilk haftanın sonunda çıkmıştı. kardeş o ne manitacılıktı öyle ya. senelerdir giderim, öyle bir ortamı rock n coke'da görmedim ben.  

music

20 Kas 2013 23:09

Mesaj Gönder

gulten kaya'yi bende dinledim fakat neyin icini bosaltmaya calisiyorlarmis?  

r o m

20 Kas 2013 23:27

Mesaj Gönder

kürt hareketinden bahsetmek gerekirken ahmet kaya gezici mi olurdu iktidarcı mı olurdu onu konuşuyorsunuz kendinize gelin gibilerinden söyledi onu ama bir şeylerin içini boşaltmak bizde genel geçer bir politika sonuçta. ben de ona vurgu yaptım.  

music

20 Kas 2013 23:41

Mesaj Gönder

music demiş ki:
ya aslında gezi'nin boku ilk haftanın sonunda çıkmıştı. kardeş o ne manitacılıktı öyle ya. senelerdir giderim, öyle bir ortamı rock n coke'da görmedim ben.

türkiye'nin ana problemi sevişmesizlik. ona da atıfta bulunulmuş olabilir. biraz ''saldıray abi'' gibi konuştum ama hayatta en hakiki mürşit ilimdir.  

nekropsius

21 Kas 2013 04:27

Mesaj Gönder

yok kardeşim. o manitacılığa vuranların yadsınamaz büyüklükteki çoğunluğu sevişmeyen değil, doymayan kesimdi.
zaten bundan değil mi her konuda bir cinsi çıkarım yapma veyahut herhangi bir konuyu cinsellikle bağdaştırma.

ayrıca bir ülkenin ana problemini cinsi münasebet yokluğu olarak belirlemek gerçekten gerzekçe olurdu ve işte bu tamda bu ülke insanından beklenecek şey.  

music

21 Kas 2013 11:31

Mesaj Gönder

#validebağkorusunukoruyalım

evet geziciler koşuyoluna bu koruyu da kurtaralım..

otopark yapılmak isteniyormuş.  

gece gibi

20 Ağu 2014 19:08

Mesaj Gönder

b.gece ‏@bhr_gece 3 dk.
istanbul'un ortasında dünya güzeli bir yerdir #validebağkorusunukoruyalım yok edilmesin!  

gece gibi

20 Ağu 2014 19:17

Mesaj Gönder

gece gibi
gel ben sana bir kahve yapayim ve bu konuyu yuzyuze konusalim.
ikna olmazsan kosuyolu zaten evime 5 dk. bisikletimin arkasina oturursun goturur birakirim seni oraya.
donustede alirim hadi Confused  

music

20 Ağu 2014 19:53

Mesaj Gönder

gece gibi

21 Ağu 2014 11:11

Mesaj Gönder

music

21 Ağu 2014 19:13

Mesaj Gönder

halk tv de gezi konuşuluyor.ilber hoca orada  

gece gibi

12 Nis 2015 12:10

Mesaj Gönder

"gezi,apolitik bir grubun baslattigi bir olaydir..baslangicta solla falan da alakasi yoktu.." ilber ortayli  

gece gibi

12 Nis 2015 12:14

Mesaj Gönder

http://halktv.web.tv/

konuklar ümit kocasakal,ilber ortaylı,sabancı ünv.öğr.üyesi korel göymen..

16 türk adasının yunanlılara geçmesi tartışılıyor.  

gece gibi

12 Nis 2015 12:23

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5