suriyeli multeciler-cocuklar buyuksehirlerde dileniyor

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  suriyeli multeciler-cocuklar buyuksehirlerde dileniyor

ay koluma dokunup dokunup yer veriyor gel otur diye
oturmicam lan! Confused

neyse
karsilikli gulumsedik yine
2 durak daha disimi sikiyorum ^.* (tik geldi)
Confused  

music

24 Tem 2015 16:35

Mesaj Gönder

gece reuters in
gece kameralari nedir ya Confused

canli canli akdeniz ege sularinda
agustos bocegi gibi bir yanip bir sonen
daha sonra tamamen kaybolan kafalar vs  

seftali

15 Eyl 2015 09:56

Mesaj Gönder

hee dört tanesi bir motorluyu gasp ediyordu az önce.  

olimbera

16 Eyl 2015 19:52

Mesaj Gönder

ayvacık sahillerinden bu sabah yunanistan'ın midilli adasına geçmek isteyen mültecilerin içinde bulunduğu tekne, bademli açıklarında önce alabora oldu. yan yatan teknedeki mültecilerin 'alo 158 sahil güvenlik ihbar hattı'nı arayarak yardım çağrısı üzerine bölgeye sahil güvenlik ekipleri hareket etti.

35 kişi hayatini kaybetti

yan yatan tekne tamamen batarken, mülteciler suya düştü. bölgeye ulaşan sahil güvenlik ekipleri, çoğunluğunun çocuk olduğu 35 kişinin öldüğünü ve 75 kişinin kurtarıldığını belirtti.

Emreciksin

30 Oca 2016 20:45

Mesaj Gönder

1 diil 2 diil. ne kadar adi insanlar olduk. insanların zor durumundan istifade etmeye çalışanlarında, bunlara göz yumanlarında allah bin belasını versin. yazık.  

Emreciksin

30 Oca 2016 20:48

Mesaj Gönder

hale bak ya... coğrafyaya bak insanına bak mk ya... nerden gelmişiz güzelim moğolistan'dan ben anlamadım. ulan çin, azcık az gaddar olsaydın da kovalamasaydın be kardeşim bizi... geniş geniş takılırdık şimdi asya coğrafyasında...  

Uchiha Sasuke

31 Oca 2016 20:37

Mesaj Gönder

bu insanlar ülkelerinde bir şekilde yaşıyorlardu sonra ecdadi bir gecede cahil bırakılan neslin torunlarindan biri çıktı ben bop esbaskaniyim dedi,kardeşim dediği esad bop olayina karşı olunca ülkesine el attı,arap baharı için hapisten saldigi cihatci o.c larını bu ülkeye yönlendirdi.ardından tankı olmayan turkmenlere tank mermisi göndererek büyük düşünme de tavan yaptı. o da yetmedi bu cihatci o,ç larina kendi ulkelerinde eylem yaptırip yüzlerce vatandaşı oldurttuler.

bir kişi;defalarca hava sahası ihlali yapip tek bir kişiyi oldurmeyen rusya nın hergün tehdit edilirken yüzlerce insanımızı öldüren işid e bir kere bile atar yapılmamasını açıklayabilir mi.

bu ölen insanlar herşeyin farkında o yüzden çoğu türkiye ye sığındı (sen yaptin sana geldik) sonra işler değişti bir tatar ramazan çıktı ve ben bu oyunu bozarim dedi,artık türkiye ye siginanlar için suriye diye bir ülke kalmamıştı,türkiye de onlara birşey veremezdi zaten, tek yol avrupa kaldı. içerde sıkışan hükümet bunların kacmasina göz yumdu,jandarma ihbarlara kulak asmiyordu,ihbarda bulunan muhtarlar sopalanmaya,ihbar yapan köylere hizmet gitmemeye başladı.

bir takım o.c ları büyük düşünmeyi abd ve avrupanin kucağına oturup is çevirmek sandığı için bu konuda kimse birşey yapamaz.türk kızılayı denilen profesyonel hırsız teşkilatı "suriye ye yardim edin"anonsu ile gerekeni yapıyor, yardım edeni s2m kendi payıma.

en son gorselde ölen çocuğun oy verme durumu olmadığı için onları buraya cagiranlar için birşey ifade etmiyor ama hain ve rus yanlisi dedikleri bizlerin vicdanlarini kızılay anansu ile test ediyorlar.  

balkan

01 Şub 2016 13:11

Mesaj Gönder

çok sıcak bakamıyorum bu çocuklara
evrilmezlerse bugün çikolata verdiğimiz çocuk yarın kelleyi kesmeye çalışacak
bakış açım bu Confused  

Hallertau

02 Şub 2016 00:50

Mesaj Gönder

almanya başbakanı angela merkel'in mülteci krizi ve suriye konularını görüşmek üzere ankara'da kritik temaslarda bulunduğu bugün ege'den iki acı haber daha geldi.

izmir’in dikili ilçesinde mültecileri taşıyan bot battı, 11 mülteci hayatını kaybetti. 3 kişi kurtarıldı.

günün ikinci acı haberi ise edremit körfezi'nden geldi. göçmenleri taşıyan teknenin batması sonucu ilk belirlemelere göre 24 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi kurtarıldı.  

Emreciksin

08 Şub 2016 16:28

Mesaj Gönder

ölen 11 kişinin hepsi çocuklar  

gece gibi

08 Şub 2016 16:36

Mesaj Gönder

ölüm hangi çocuğa yakışabilir ki!!!
mümkün mü yani ?
söz konusu çocuklar olunca zaten akan suları durduran bir insan evladıyımdır. bir de anne olmuşum bir milyon kat daha da hassasım. bir çocuğun savunmasızlığı, masumiyeti, çaresizliği hele hele muhtaçlığı ve mecburi teslimiyeti bu insan denilen çoğu canavarlara.....düşünün ruh halimi, olaya bakış açımı.
onları mutlu edememekten ya da hak ettikleri yaşam koşullarını sağlayamamaktan bahsetmiyoruz ,onları yaşatamamaktan bahsediyoruz yahu ve benim aklım almıyor.

katlanılabilir, sindirilebilir ya da göz yumulabilir bir durum değil; kahroluyorum  
fotoğrafı yok

Deeppp

08 Şub 2016 16:58

Mesaj Gönder

30 bin mülteci daha sınırda bekliyor.merkel almanya türkiye arasında mekik dokuyor.
sonu neye varacak acaba  

gece gibi

09 Şub 2016 01:19

Mesaj Gönder

arap cocuklari ölebilir
qurt cocuklari ölmesin
konu bu galiba Smile)  

Sandro

09 Şub 2016 12:00

Mesaj Gönder

misafirlere bak mnkym xd

gaziantep’te otobüste cinsel organının çıkartarak bir bayana cinsel tacizde bulunan şahıs 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. gaziantep asliye ceza mahkemesi’nde 'cinsel saldırı' suçundan 7 yıla kadar hapis cezası talebiyle yargılanan suriyeli m.b, (43) son kez hakim karşısına çıktı.  

Irriducibili

14 Nis 2016 18:19

Mesaj Gönder

yuzde 99 u musluman olan ulkemde
musluman kardeslerimizi coluklarini cocuklarini
goz gore gore denizlerde olume mi atiyor
memleketimin sunni muslumanlari ?

3 aile 1 aile sahiplense
giydirse vs cozuluyor bu is

yuzde 99 u musluman ulkemde neden sahip cikmiyor kimse musluman kardeslerine :/  

seftali

15 Nis 2016 10:23

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Sonraki