bugün dünya kanser günüymüş

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  bugün dünya kanser günüymüş

babamı aldı bu hastalık kutlamammı gerekiyo şimdi napmalıyım bayrakmı asayım camıma yada yakama siyah kurdale babamı geri getiricekmi 5 aydır canımın yangını sönücekmi bu günü kutlarsam ne olucak...  

disy

04 Şub 2013 19:16

Mesaj Gönder

hepimiz kanseriz  

r o m

04 Şub 2013 19:16

Mesaj Gönder

8 gun sonra 1 sene olacak babamı kaybedelı bu hastalıktan ne dıyım kı anlamadım  

justrelax

04 Şub 2013 19:19

Mesaj Gönder

kutlama değil de farkındalık günü diyelim

kanser için bütün kontrolleri yapmaya bu konuya dikkat etmeye davet gibi

neyse kayıpları olanların başı sağolsun  

gece gibi

04 Şub 2013 19:33

Mesaj Gönder

kan bagısı  

fcb

04 Şub 2013 19:39

Mesaj Gönder

rosa rona demiş ki:

başın sağolsun
sagol senınde  

justrelax

04 Şub 2013 19:45

Mesaj Gönder

rosa rona demiş ki:

başın sağolsun

allah razı olsun  

disy

04 Şub 2013 19:47

Mesaj Gönder

başın saolsun zor bir durum ..  

edward

04 Şub 2013 19:49

Mesaj Gönder

gece gibi demiş ki:
kutlama değil de farkındalık günü diyelim

kanser için bütün kontrolleri yapmaya bu konuya dikkat etmeye davet gibi

neyse kayıpları olanların başı sağolsun

kaybım olmadan senin gibi düşünenler içindeydim babamdan sonra herşeyin anlamsız ve bugünüde benim acımı tazeleme günü gibi görücem bu değişmicek bugüne kadar mutlulukla babamın babalar gününü kutladıgım boynuna sarıldıgım gün benim için artık anlamsız saçma sapan artık hayatım boyunca kutlayamayacağım kutlayanlara imrenerek baktıgım acı günü olucak bunu mutlu kız çocukları anlamaz benim gibi babası artık olmayan kızlar anlar ancak ki umarım beni hiç bir zaman anlamazsın...  

disy

04 Şub 2013 19:51

Mesaj Gönder

disy demiş ki:

kaybım olmadan senin gibi düşünenler içindeydim babamdan sonra herşeyin anlamsız ve bugünüde benim acımı tazeleme günü gibi görücem bu değişmicek bugüne kadar mutlulukla babamın babalar gününü kutladıgım boynuna sarıldıgım gün benim için artık anlamsız saçma sapan artık hayatım boyunca kutlayamayacağım kutlayanlara imrenerek baktıgım acı günü olucak bunu mutlu kız çocukları anlamaz benim gibi babası artık olmayan kızlar anlar ancak ki umarım beni hiç bir zaman anlamazsın...

ben babamı bir anda kaybettim hiç bir hastalığı yoktu bir gün bile

babama bişi olur diye düşünmemiştim

çok sağlıklı hergün spor yapan bir adamdı kazada gitti

ben üzüntüden felç geçirdim çok büyük bi şok ve acı yaşadım

20 yaşında falandım neyse seni anlıyorum zaman acıları dindiriyor

başınız sağolsun.  

gece gibi

04 Şub 2013 19:56

Mesaj Gönder

dayım 2006 senesinden beri akciğer kanseri ile boğuşuyor,eniştem gırtlak kanserinden çok erken teşhis ile yırttı, bir arkadaşım (benden 5-6 yaş küçük) rahim ağzı kanserinden vefat etti, iki arkadaşım meme kanseri ile boğuşuyor, çok sevdiğim kedim 1,5 ay önce kanserden öldü... kayıplar insanın yüreğini değirmen taşı gibi eziyor ama yapacak birşey yok... farkına varmalıyız, farkındalık yaratmalıyız... kanser kesinlikle alay edilecek saçma sapan meyva sebze isimleri ile dikkat çekmeye çalışılacak bir konu değil... gidin bir radyasyon onkolojisi merkezine ve yarım saat bakın orada insanların gözlerinin içine... çaresizliklerini, çektikleri acıları ve sonucunda kocaman bir hiç elde etmeyi... yarınımızın aldığımız nefesin kıymetini bilelim...

not: saçma sapan geyik yorum yapacak oksjien israf edicilerine çok güzel laflar hazırladım.  
fotoğrafı yok

pzero nero

04 Şub 2013 20:04

Mesaj Gönder

birisini kaybetmek zor
başınız sağolsun  

DarkSideStory

04 Şub 2013 20:44

Mesaj Gönder

pzero nero demiş ki:
dayım 2006 senesinden beri akciğer kanseri ile boğuşuyor,eniştem gırtlak kanserinden çok erken teşhis ile yırttı, bir arkadaşım (benden 5-6 yaş küçük) rahim ağzı kanserinden vefat etti, iki arkadaşım meme kanseri ile boğuşuyor, çok sevdiğim kedim 1,5 ay önce kanserden öldü... kayıplar insanın yüreğini değirmen taşı gibi eziyor ama yapacak birşey yok... farkına varmalıyız, farkındalık yaratmalıyız... kanser kesinlikle alay edilecek saçma sapan meyva sebze isimleri ile dikkat çekmeye çalışılacak bir konu değil... gidin bir radyasyon onkolojisi merkezine ve yarım saat bakın orada insanların gözlerinin içine... çaresizliklerini, çektikleri acıları ve sonucunda kocaman bir hiç elde etmeyi... yarınımızın aldığımız nefesin kıymetini bilelim...

not: saçma sapan geyik yorum yapacak oksjien israf edicilerine çok güzel laflar hazırladım.

Bravo  

disy

04 Şub 2013 20:57

Mesaj Gönder

isabelledg demiş ki:
bu hastalıktan yakınlarını kaybedenlerin başı sağolsun

benim babamda şuan kanserle mücadele ediyor umarım atlatabilir...

allah sifasını versin sakın umudunu kaybetme nefes aldıgı her an senin cennetin ve geriye kalan bütün anıların olacak kıymetini bil  

disy

04 Şub 2013 20:59

Mesaj Gönder

bi yakınım şu an hastanede

el kol bağlı vaziyette bekliyoruz

ceplerimizde umut dolu bekliyoruz işte..  

Irriducibili

05 Şub 2013 00:28

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki