bu bir iş ilanıdır...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  bu bir iş ilanıdır...

jpegbey demiş ki:
kariyere 2 ilan vermek nerden baksan 1000 lira.. dalga geçiliyorsa dalga geçen arkadaş baya bonkörmüş.

nereden baksan 1000 tl 100 kişinin 10 lira vermesi...  

cakma ninca

14 Kas 2012 20:08

Mesaj Gönder

ingilizce rusça ya da almancayı anlayamadım  

DarkSideStory

14 Kas 2012 20:10

Mesaj Gönder

4 kişinin 250 vermesi Bravo  

Pesimist pollyanna

14 Kas 2012 20:13

Mesaj Gönder

tamam ben Kahkaha  

justrelax

14 Kas 2012 20:17

Mesaj Gönder

ilk ilanda en sonda bazinga yazıyor sonda yani şakaymış  

Ilker Efendi

14 Kas 2012 20:17

Mesaj Gönder

Alıntı:
akp grubunda yeni parlayan bir dava adamını korumak üzere yakın korumalar alınacaktır
..siyasi bir lideri korumak üzere yola çıkanlar ölümü göze almış adamlardir.. bunun bilincinde olan..devletini milletini herseyden çok seven ve gerektiği anda canını ülke çıkarları için hiçe sayacak yakın korumalar alinacaktir..allah yar ve yardımcınız olsun ..çok ihtiyacınız olacak...

yakın korumalarda aranan özellikler iyi derecede ingilizce , rusça yada almanca bilmek180 cm ve üstünde olmak..mümkünse askerligini komando olarak yapmış olmak..b sınıfı ehliyete sahip olmak...ve 20-40 yaş arasında olmak..

arkadaslar cv bizi boyunuzu ve kilonuzu yazın lütfen!!!!!! aksi halde cvleriniz okunmadan silinmektedir
firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:
pozisyon tipi: sürekli / tam zamanlı
eğitim seviyesi: ilköğretim (öğrenci), ilköğretim (mezun), lise (öğrenci), lise (mezun), meslek yüksekokulu (öğrenci), meslek yüksekokulu (mezun), üniversite (öğrenci), üniversite (mezun), yüksek lisans (öğrenci), yüksek lisans (mezun), doktora (öğrenci), doktora (mezun)

Kahkaha  

DarkSideStory

14 Kas 2012 20:19

Mesaj Gönder

ben linke tıkladığımda neden cinsiyeti kadın görüyorum anlamadım

firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:
pozisyon tipi: sürekli / tam zamanlı
eğitim seviyesi: lise (öğrenci), meslek yüksekokulu (öğrenci), üniversite (öğrenci), yüksek lisans (öğrenci), doktora (öğrenci)

ilanın ilk yayınlanma tarihi: 10.10.2012  

r o m

14 Kas 2012 20:22

Mesaj Gönder

kadın yazıyor zaten  

DarkSideStory

14 Kas 2012 20:23

Mesaj Gönder

iki ilan var ayrımcılık yok

DarkSideStory

14 Kas 2012 20:25

Mesaj Gönder

jpegbey demiş ki:

o kadar boş insan bu iş için toplaşıp 10 lira cidden verdiyse ben müsadenle intihar etmeye gidiyorum.

hiç mani olmayayım gidip yapabilirsin. ama yapmadan evvel, böyle bir şaka yapmak için illa boş olmak gerekmiyor... bir banka hesabı ve bir interneti yeterli olabilir. (inci, ekşi vs.) bunu da bir düşün bence  

cakma ninca

14 Kas 2012 20:43

Mesaj Gönder

aa bizim sirketin ilan meshur olmus Surprised  
fotoğrafı yok

B e r k e

14 Kas 2012 20:47

Mesaj Gönder

adam tarihi yeniden yazmaya nereye gidiyormuş? "seyahat engeli bulunmaması" gerekiyor olabilir. yazmamışlar bak onu |:  

therapeutic

14 Kas 2012 20:56

Mesaj Gönder

tutmayın küçük eneişteyi  

gereksiz tarama

14 Kas 2012 21:16

Mesaj Gönder

şakadır ya  

22150

14 Kas 2012 21:17

Mesaj Gönder

bence "cehape"nin işi bu... yüce başbakanımızın yüce partisini yıpratmak için kurulmuş komplolar bunlar...

Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

chirkhin

14 Kas 2012 21:36

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki