askerde zaman nasıl geçer?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  askerde zaman nasıl geçer?

şuan bu topic i askeriyenin internet salonundan bir dünya kıl insanın arasından yazıyorum şuan usta birliğindeyim ve hala alışabldiğimi söyleyemicem.kendime eziyete çevirmekten başka bişi yapmadığım şu ortamda lütfen biraz bilgi alışverişi!  
fotoğrafı yok

redrumm

21 Eyl 2012 18:47

Mesaj Gönder

kitap oku bol bol
kendinle basbasa kal, otur dusun cikinca napicam diye
planlar yap  

Furai

21 Eyl 2012 18:48

Mesaj Gönder

sitemizin güzide ablaları hayrına pm atmalı  

Mephistopheles

21 Eyl 2012 18:48

Mesaj Gönder

tek tahtalı bir bankta dönerek uyuyabiliyordum  

DarkSideStory

21 Eyl 2012 18:49

Mesaj Gönder

valla furai hergün kendime yeni bişi yaratmaya çalışıorum çıktığım zamanla alakalı ama karamsarlıktan kurtulamıyorum kendi kendimi mutsuz ediyorum burada nasıl mesaj atılıodu karşıdakine yazılıodu onu da hatrlamıorum  
fotoğrafı yok

redrumm

21 Eyl 2012 18:50

Mesaj Gönder

bişilere sarıcan yoksa geçmez  

dr alban

21 Eyl 2012 18:51

Mesaj Gönder

redrumm demiş ki:
valla furai hergün kendime yeni bişi yaratmaya çalışıorum çıktığım zamanla alakalı ama karamsarlıktan kurtulamıyorum kendi kendimi mutsuz ediyorum burada nasıl mesaj atılıodu karşıdakine yazılıodu onu da hatrlamıorum

valla güzide abla emin ol burda aklından bile geçmiyor  
fotoğrafı yok

redrumm

21 Eyl 2012 18:51

Mesaj Gönder

telefon kuyruğuna girerdim gerekli gereksiz  

DarkSideStory

21 Eyl 2012 18:52

Mesaj Gönder

dr alban demiş ki:
bişilere sarıcan yoksa geçmez

ıhmm evet aburcubura sardım sporda yapamıorum korkarım ki çıkarken obez olunma olasılığı yüksek gerçi yemek yemiorum o ayrı konu  
fotoğrafı yok

redrumm

21 Eyl 2012 18:53

Mesaj Gönder

gündüzleri sana ne iş verirlerse konsantre ol. uluorta çok fazla sızlanma ispiyoncu çok olur anında yetiştirirler. göze batma. ufak şeylerden mutlu olmaya bak. offlarla pofflarla kendine zarar verirsin. gereksiz torpil , revir , hava değişimi olaylarından kaçınmaya çalış. genelde eline göüne bulaşıyor. unutmadan internetin olduğu için mutlu ol byük lüks çünkü. başka aklıma birşey gelirse yazarım.  

antonios

21 Eyl 2012 18:54

Mesaj Gönder

aylak adam demiş ki:
askerde kafana kepten başka bişey takmaycan aga Confused

hergün aynı şeyleri düşününce ıh ıh zor  
fotoğrafı yok

redrumm

21 Eyl 2012 18:55

Mesaj Gönder

redrumm demiş ki:

ıhmm evet aburcubura sardım sporda yapamıorum korkarım ki çıkarken obez olunma olasılığı yüksek gerçi yemek yemiorum o ayrı konu
yok mu şöle aklıselim bikaç kişi alın çayları çayırda bayırda içe içe sohbet edin  

dr alban

21 Eyl 2012 18:55

Mesaj Gönder

antonios demiş ki:
gündüzleri sana ne iş verirlerse konsantre ol. uluorta çok fazla sızlanma ispiyoncu çok olur anında yetiştirirler. göze batma. ufak şeylerden mutlu olmaya bak. offlarla pofflarla kendine zarar verirsin. gereksiz torpil , revir , hava değişimi olaylarından kaçınmaya çalış. genelde eline göüne bulaşıyor. unutmadan internetin olduğu için mutlu ol byük lüks çünkü. başka aklıma birşey gelirse yazarım.

aynn dediklerini yapmaya çalışıorum ama zorlanıorum allahın gücünede gitmesin diorum ama çok ayrı bişi ya yapacak bişi yok sıkıcam dişimi öyle yada böyle tsk ederim abi çok saol  
fotoğrafı yok

redrumm

21 Eyl 2012 18:58

Mesaj Gönder

dr alban demiş ki:
yok mu şöle aklıselim bikaç kişi alın çayları çayırda bayırda içe içe sohbet edin

yok ben henüz edinemedim acemi birliği yalnız geçt gbi bişi sevdiğim bir arkadasım vardı onunlada ayrıldık haliyle şuan ustada uzun dönemler bildiğin eziyorlar bizi acaip hırçınlar ve sürekli tehdit ediyolar kısa dönem 11 kişiyiz sadece  
fotoğrafı yok

redrumm

21 Eyl 2012 18:59

Mesaj Gönder

redrumm demiş ki:

ben de oyleydim tam gerizekaliyiz ya, karamsar boyle sacmasapan duygusal fln
alakasi yok abicim, aslan gibi yap askerligini don evine, hersey herkes biraktigin gibi duruyor merak etme
kiz olayini da hatirlarsin, bisiklete binmek gibi o isler : )
sen zamani degerlendirmeye bak, kitap oku dedigim gibi ne biliim vucut fln calis, ebook fln bul bir bilgisayar programi ogren fln fln.. bosa gecirme  

Furai

21 Eyl 2012 19:01

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Sonraki