jandarma karakoluna saldırı: 2 şehit..9 yaralı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  jandarma karakoluna saldırı: 2 şehit..9 yaralı

jackers demiş ki:
evet onlar senden buyuk benden buyuk bızden buyuk
hemde heppımızden daha buyuk!!1
oyle olmus olmasaydı bu kadar surmezdı oyle olmus olmasaydı hergun bılmem kac aıle ocagı sönmezdı
o kadar ana baba evlat acısı cekmez o kadar kadın kocasından o kadar cocuk babasından o kadar kardes kardesınden mahrum kalmazdı

ve bu yasananların hepsı ıkı kruus para ıcın baskada hıc bırey ıcın degıl
şu akan kandan allah bılır kac kısı paralarına para katıyor olan gencecık fidanlara oluyor
yarın bırılerı cıkar bıcak kemıge dayandı der
bırı cıkar sayı olarak cok ve agır sılahları vardı der
bırıde cıkar her turlu hazırlıgımızı aldık pesını bırakmayız der
sonra basbakan cumhurbaskanı adayı olacak cumhurbaskanı adaylıktan cekılmeye razı degıl der olmadı benzıne 10 kr ındırım veya dogalgaza 1 tl zam yapar gundemı degıstırırler

olacakları bile biliyoruz yani..

bizi aptal yerine koyuyorlar..  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 01:08

Mesaj Gönder

vatanını mılletını seven ana babada cıkıyor ''vatan sağolsun''
'' bir tane daha var gerekırse oda şehıt olsun''
'' ben evladımı bu vatana hızmet ıcın bu vatan ıcın sehıt olmsı ıcın doğurdum'' der, dıyolar, diyecekler

olmasın kardesım yaa bırakın bu agızları amk
vatan sağolacaksa olsun herdaımolsun o bayrak her daım dalgalansın o vatan bırlıgı her daım kalsın ama bunlar kım ıcın sehıt oluyor kım ıcın o kadar ınsan acı cekıyor
ulan bızım ıcın kolay ıkı gun uzulup basları sagoolsun mekanları cennet olsun dıyoruz ıkı gun sonra lay lay lom hayat devam edıyor olan o aılelere oluyor
tamam sehıt oldularda
ne ıcın
kım ıcın
vatana hızmet ıcınmı yoksa bırılerının kasasına daha cok para gırmesı ıcınmı
ne için amk yaa  

JACKERS

03 Ağu 2012 01:09

Mesaj Gönder

o karakolu oraya dıkmısler cevresı bom bos korunaksız
aaskerler dırek hedef
hadı kendı vatan sınırların dahılındesın korunaksız olmasına eywallah
pekı ya bunlar oraya nasıl sızıyor
senın vatan toopragına o kadar kalabalık ekip nasıl gırıp elını kolunu sallayarak senı pusuya dusuruyor
kendı vatan topragında puuya dsuuyorsun gerek mayın gerek karakol baskını gerek baska baska
ulan kendı vatan topragında sen adamların pususuna dusuyorsan nasıl ben buyuk devletım guclu devletım dıyorsun
buna kımı nasıl ınandıracaksın
gercı pardon amk yaa yuzde 50 sı ınanıyo ınanmayanları kım skıne takar  

JACKERS

03 Ağu 2012 01:13

Mesaj Gönder

b l a c k demiş ki:
kardeşimi askere göndermemek için elimden geleni yapıcam.
hadi benim zamanımda bu orospu çocukları bukadar değildi rahat rahat gittik yaptık geldik ama şimdi işin rengi farklı

ben bile oğlumu düşünüyorum..
daha 17 yaşın da ama ..iyiye gitmediğini görüyorum..
kötüye gidiyor..

hani bi ümidim milli sporcu diye doğu ya verilmez..çok bilmiyorum ama..

kürek sporcuları tuzlada falan yapıyormuş..

ben vatan için şehit olsun diye doğurmadım onu..kimse evladını onun için doğurmadı ama..

kusura bakmasınlar vatan sağolsunu nasıl söleyebiliyorlar anlamıyorum..  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 01:14

Mesaj Gönder

malasef bu üzücü seyleri yaşıyoruz,
heryerde karsımıza cıktıgı gibi buraya cıkıncada pat diye karsımıza çıkıyo. haberlere düsmeden burdan alıyoruz haberi.  

Sandro

03 Ağu 2012 01:15

Mesaj Gönder

jackers demiş ki:
vatanını mılletını seven ana babada cıkıyor ''vatan sağolsun''
'' bir tane daha var gerekırse oda şehıt olsun''
'' ben evladımı bu vatana hızmet ıcın bu vatan ıcın sehıt olmsı ıcın doğurdum'' der, dıyolar, diyecekler

olmasın kardesım yaa bırakın bu agızları amk
vatan sağolacaksa olsun herdaımolsun o bayrak her daım dalgalansın o vatan bırlıgı her daım kalsın ama bunlar kım ıcın sehıt oluyor kım ıcın o kadar ınsan acı cekıyor
ulan bızım ıcın kolay ıkı gun uzulup basları sagoolsun mekanları cennet olsun dıyoruz ıkı gun sonra lay lay lom hayat devam edıyor olan o aılelere oluyor
tamam sehıt oldularda
ne ıcın
kım ıcın
vatana hızmet ıcınmı yoksa bırılerının kasasına daha cok para gırmesı ıcınmı
ne için amk yaa

bu postunu okumadan aynı şeyi yazmışız emre..  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 01:15

Mesaj Gönder

ondan sonra hep aynı seyleri konusuyoruz bosuna degisen bisey olmıcanı bile bile konusarakda bu sehit topıklerini gorerekde üzüyoruz kendimizi, yani lafın kısası bu topikleri dogru bulmuyorum.
yinede saygılar.
şehitlerimizin topragı bol olsun, gazilerimize allah şifa versin.  

Sandro

03 Ağu 2012 01:17

Mesaj Gönder

bu arada hazır uzulme ve acı cekme hakkımız varken yeterınce uzulup acı cekelım
nede olsa fazla degıl bır ıkı yıla bu tarz haberler ıcın uzulme hakkı acı cekme hakkıda tanımayacaklar

ve emın olun o 2 falan degıldır cok daha fazladır sadece basına yansıyan 2
askerın ve ordunun moralı bozulmasın sivil halk panıge kapılmasın dıye  

JACKERS

Mesaj Gönder

Alıntı:
pkk'dan yük trenine mayınlı saldırı

terörist saldırısı bugün saat 17.30 sıralarında muş'un kale ve kurt istasyonları arasında meydana geldi. elazığ'dan hareket eden 54014 sefer sayılı yük treni, 230'uncu kilometrede, demiryoluna teröristlerce yerleştirilen mayının uzaktan kumandayla patlatılması sonucu hasar gördü. kömür yüklü vagonlardan 5'i, zengök köyü yakınlarında devrildi. kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede operasyon başlatıldı.

--------------------------------------------------------------------------------

tekeli taburuna taciz ateşi
hakkari'nin şemdinli ilçesi'ndeki günyazı köyü'nde bulunan tekeli taburu ile ilçe emniyet müdürlüğü'ne akşam saatlerinde pkk'lılar tarafından taciz ateşi açıldı.
azer demir / şemdinli,(hakkari),(dha) 02.08.2012 22:09

--------------------------------------------------------------------------------

tekeli taburu'nda bulunan güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesi üzerine çatışma çıktığı belirtilirken, emniyet müdürlüğü binasına yapılan tazic ateşini ardından ise çevrede özel hareket polisleri tarafından operasyon başlatıldı.

bölgede 10 gündür operasyonlar ve çatışmalar devam ederken bugün akşam saatlerinde de ilçe merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan günyazı köyü'nde bulunan tekeli taburu'na bir grup pkk'lı tarafından taciz ateşi yapıldı. güvenlik güçlerininde anında karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. silah seslerinin duyulduğu bölgede, çatışmaların sürdüğü belirtildi.saat 21.30 sıralarında ise ilçe emniyet müdürlüğü binasına taciz ateşi açılrdı. yapılan taciz ateşinin ardından özel hareket polisleri bölgede geniş çaplı operasyon başlatı.

saat 19.30 sıralarında bir grup pkk'lı tarafından şemdinli-yüksekova karayolu kapatılarak kimlik kontrolu yapıldığı belirtildi. güvenlik güçlerinin haber alması üzerine bölgeye operasyon başlatıldı.

pervari'de tabura ateş açildi

pkk'lı teröristlerin eruh'ta düzenlediği saldırının yanı sıra aynı saatlerinde pervari ilçesi'ne bağlı doğan köyü'nde bulunan komando tabur komutanlığı'na uzun namlulu silahlarla ateş açtı. askerlerin anında karşılık vermesiyle kaçan teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyonlar sürdürülüyor.

bunların hepsi 2 ağustos tarihli haberlerden  

gece gibi

Mesaj Gönder

meert demiş ki:
ben inanırmısınız vatan sağolsun bu konumda demem,diyemem,yüğerim yanacak,evime ateş düşecek,başbakan atıp tutacak sen kimsinde suruyeye kafa tutuyosun abd istedi ısrail istedi diyemi,sen önce toğrağındaki savaşı kazan başbakan

allah korusun bende demem..  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 01:18

Mesaj Gönder

yellow and red demiş ki:

bu postunu okumadan aynı şeyi yazmışız emre..
işte maalesef yapabıldıgımız tek sey bu yazmak!! baska hıc bı ske yaradıgımız yok sadece yazıyoruz sadece yazmakla kalıyoruz baska hıc bı sk yıyemıyoruzzz
ya kusura bakma valla sinirlerım laçka kufur mufur ıdare et buseferlık Neutral
guya kufuru bırakmıs artık kufur etmıyodum gelde kufur etme amk yaa  

JACKERS

03 Ağu 2012 01:19

Mesaj Gönder

gece gibi demiş ki:
Alıntı:
pkk'dan yük trenine mayınlı saldırı

terörist saldırısı bugün saat 17.30 sıralarında muş'un kale ve kurt istasyonları arasında meydana geldi. elazığ'dan hareket eden 54014 sefer sayılı yük treni, 230'uncu kilometrede, demiryoluna teröristlerce yerleştirilen mayının uzaktan kumandayla patlatılması sonucu hasar gördü. kömür yüklü vagonlardan 5'i, zengök köyü yakınlarında devrildi. kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede operasyon başlatıldı.

hakkari'nin şemdinli ilçesi'ndeki günyazı köyü'nde bulunan tekeli taburu ile ilçe emniyet müdürlüğü'ne akşam saatlerinde pkk'lılar tarafından taciz ateşi açıldı.
azer demir / şemdinli,(hakkari),(dha) 02.08.2012 22:09

tekeli taburu'nda bulunan güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesi üzerine çatışma çıktığı belirtilirken, emniyet müdürlüğü binasına yapılan tazic ateşini ardından ise çevrede özel hareket polisleri tarafından operasyon başlatıldı.

bölgede 10 gündür operasyonlar ve çatışmalar devam ederken bugün akşam saatlerinde de ilçe merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan günyazı köyü'nde bulunan tekeli taburu'na bir grup pkk'lı tarafından taciz ateşi yapıldı. güvenlik güçlerininde anında karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. silah seslerinin duyulduğu bölgede, çatışmaların sürdüğü belirtildi.saat 21.30 sıralarında ise ilçe emniyet müdürlüğü binasına taciz ateşi açılrdı. yapılan taciz ateşinin ardından özel hareket polisleri bölgede geniş çaplı operasyon başlatı.

saat 19.30 sıralarında bir grup pkk'lı tarafından şemdinli-yüksekova karayolu kapatılarak kimlik kontrolu yapıldığı belirtildi. güvenlik güçlerinin haber alması üzerine bölgeye operasyon başlatıldı.

pervari'de tabura ateş açildi

pkk'lı teröristlerin eruh'ta düzenlediği saldırının yanı sıra aynı saatlerinde pervari ilçesi'ne bağlı doğan köyü'nde bulunan komando tabur komutanlığı'na uzun namlulu silahlarla ateş açtı. askerlerin anında karşılık vermesiyle kaçan teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyonlar sürdürülüyor.

bunların hepsi 2 ağustos tarihli haberlerden

Sad  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 01:20

Mesaj Gönder

vatan sağolacaksa benım cocugum şehit olsun
ama suan kı mevzu vatan sağolsun mevzusu degıl
suan kı mevzu şehıt düşen oglu ıcın vatan sağolsun dıyecek enayıler sağolsun mevzusu  

JACKERS

03 Ağu 2012 01:21

Mesaj Gönder

gece gibi demiş ki:
allah rahmet eylesin
yaralılara acil şifa ,ailelere sabır

SaMuuRaY

03 Ağu 2012 01:33

Mesaj Gönder

askerlerimize allahtan rahmet yakinlarina sabirlar dilerim..
yaralilarimizada acil sifalar...  

veyselacar

03 Ağu 2012 02:50

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki