jandarma karakoluna saldırı: 2 şehit..9 yaralı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  jandarma karakoluna saldırı: 2 şehit..9 yaralı

yellow and red demiş ki:

niye vermiyorlar peki..

mert az önce cümlenin sonunda söyledi neden vermediklerini..

bizde malesef sikik bi hükümet ve sikik bi komuta kademesi var..
ortalık ayaklanmadıkça bunlar götünü kaldırmaz. çünkü o helikopteri uçuracak olanda komuta kademesinde ki bi subay. üşenirler sıcak yerlerden götlerini kaldırmaya ama asker feda edilebilir.

malesef buda başka bi acı gerçek  

B l a c k

03 Ağu 2012 00:44

Mesaj Gönder

bi sniper yetiştirmek uzun bi süreç
erbaş ve erler tam usta birer sniper olup terhis olucak. uzman yada subay kadrosunda olan sniper de kısıtlı. sadece özel harekatçılarda var  

B l a c k

03 Ağu 2012 00:44

Mesaj Gönder

b l a c k demiş ki:

mert az önce cümlenin sonunda söyledi neden vermediklerini..

bizde malesef sikik bi hükümet ve sikik bi komuta kademesi var..
ortalık ayaklanmadıkça bunlar götünü kaldırmaz. çünkü o helikopteri uçuracak olanda komuta kademesinde ki bi subay. üşenirler sıcak yerlerden götlerini kaldırmaya ama asker feda edilebilir.

malesef buda başka bi acı gerçek

allahım yaa olaya bak..inanılır gibi değil..  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 00:45

Mesaj Gönder

b l a c k demiş ki:
bi sniper yetiştirmek uzun bi süreç
erbaş ve erler tam usta birer sniper olup terhis olucak. uzman yada subay kadrosunda olan sniper de kısıtlı. sadece özel harekatçılarda var

ben daha önceler bu erlerin önün de yada başın da bir iki komutan olur diye duyardım..

farkındamısınız ölenlerden en kıdemlesi uzman cavuş..tabiki komutanlar da ölsün demiyorum ama..neden bu gencecik çocuklar..iftar ederken bile erler şehit oluyor..  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 00:48

Mesaj Gönder

acı ama gercek
kara para
havadan para
esrar eroin kacakcılıgı
ugruna feda edılmıs kaç fıdan daha..

herkesın gozu önundekı catısma ve dusman arka olandakı anlasmalarınıza skayım !!  

En son JACKERS tarafından 03 Ağu 2012 00:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

JACKERS

03 Ağu 2012 00:50

Mesaj Gönder

allah rahmet eylesin
yaralılara acil şifa ,ailelere sabır  

gece gibi

03 Ağu 2012 00:52

Mesaj Gönder

yellow and red demiş ki:

ben daha önceler bu erlerin önün de yada başın da bir iki komutan olur diye duyardım..

farkındamısınız ölenlerden en kıdemlesi uzman cavuş..tabiki komutanlar da ölsün demiyorum ama..neden bu gencecik çocuklar..iftar ederken bile erler şehit oluyor..

tabiki komutanları var ama general yarbay falan değil tabiki

en fazla yüzbaşıdr yada değildir bile. ordaki mehmetçiği de eğitiryorlar tabiki ama sonuçta bunlar daha çocuk. panikliyorlar ve çoğuda malesef cahil.
eğitimli ve uzman personel herzaman yetersiz. bu yüzden bukadar çok zaiyat veriyoruz  

B l a c k

03 Ağu 2012 00:53

Mesaj Gönder

buyuk devletız guclu devletız güya hstrın lan ordan ne buyugu ne guclusu amk. yeter ulan her allahın gunu verılen şehitler dökulen kanlar amk ben boyle yönetımınde anlayısında yaa
her yandan şamar yıyen kendı vatan topraklarında kendı evlatlarını kendı askerlerını koruyamayan kendı ordu mensuplarına terörist muamelesı yapan her turlu ımkan ve olanak varken hıc bırınden yararlandırmayan
dunya kadar sılaha yatırım yapıp hıc bır techızatı askerlerıne kullandırmayan zıhnıyetı skimm
banlanırsamda banlanayım yaa vallahı yeter  

JACKERS

03 Ağu 2012 00:56

Mesaj Gönder

b l a c k demiş ki:

tabiki komutanları var ama general yarbay falan değil tabiki

en fazla yüzbaşıdr yada değildir bile. ordaki mehmetçiği de eğitiryorlar tabiki ama sonuçta bunlar daha çocuk. panikliyorlar ve çoğuda malesef cahil.
eğitimli ve uzman personel herzaman yetersiz. bu yüzden bukadar çok zaiyat veriyoruz

bende aklımın yettiğince öyle düşünmüşümdür ..eğitim süresi az..

bu çocuklar tecrübesiz ve belkide korkuyorlar..belki değil korkuyorlardır ya..  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 00:58

Mesaj Gönder

jackers demiş ki:
buyuk devletız guclu devletız güya hstrın lan ordan ne buyugu ne guclusu amk. yeter ulan her allahın gunu verılen şehitler dökulen kanlar amk ben boyle yönetımınde anlayısında yaa
her yandan şamar yıyen kendı vatan topraklarında kendı evlatlarını kendı askerlerını koruyamayan kendı ordu mensuplarına terörist muamelesı yapan her turlu ımkan ve olanak varken hıc bırınden yararlandırmayan
dunya kadar sılaha yatırım yapıp hıc bır techızatı askerlerıne kullandırmayan zıhnıyetı skimm
banlanırsamda banlanayım yaa vallahı yeter

çok doğru söledin valla..

nerde gücümüz..bu pislikler bizden büyük mü?  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 00:59

Mesaj Gönder

yellow and red demiş ki:

bende aklımın yettiğince öyle düşünmüşümdür ..eğitim süresi az..

bu çocuklar tecrübesiz ve belkide korkuyorlar..belki değil korkuyorlardır ya..

tabiki korkuyorlar. daha 20 yaşında gencecik çocuklar onlar. dağıtım yerleri manisa 40 ağaç çıktı diye psikolojisi bozulup askerden kaçanlar var.  

B l a c k

03 Ağu 2012 01:00

Mesaj Gönder

yellow and red demiş ki:

çok doğru söledin valla..

nerde gücümüz..bu pislikler bizden büyük mü?
evet onlar senden buyuk benden buyuk bızden buyuk
hemde heppımızden daha buyuk!!1
oyle olmus olmasaydı bu kadar surmezdı oyle olmus olmasaydı hergun bılmem kac aıle ocagı sönmezdı
o kadar ana baba evlat acısı cekmez o kadar kadın kocasından o kadar cocuk babasından o kadar kardes kardesınden mahrum kalmazdı

ve bu yasananların hepsı ıkı kruus para ıcın baskada hıc bırey ıcın degıl
şu akan kandan allah bılır kac kısı paralarına para katıyor olan gencecık fidanlara oluyor
yarın bırılerı cıkar bıcak kemıge dayandı der
bırı cıkar sayı olarak cok ve agır sılahları vardı der
bırıde cıkar her turlu hazırlıgımızı aldık pesını bırakmayız der
sonra basbakan cumhurbaskanı adayı olacak cumhurbaskanı adaylıktan cekılmeye razı degıl der olmadı benzıne 10 kr ındırım veya dogalgaza 1 tl zam yapar gundemı degıstırırler  

JACKERS

03 Ağu 2012 01:03

Mesaj Gönder

kardeşimi askere göndermemek için elimden geleni yapıcam.
hadi benim zamanımda bu orospu çocukları bukadar değildi rahat rahat gittik yaptık geldik ama şimdi işin rengi farklı  

B l a c k

03 Ağu 2012 01:04

Mesaj Gönder

bu orospu çocuklarından kastım hem hükümet hem teroristlerdir altınıda çizerek belirteyim
24 saat sürem hemen başlayabilir  

B l a c k

03 Ağu 2012 01:05

Mesaj Gönder

b l a c k demiş ki:

tabiki korkuyorlar. daha 20 yaşında gencecik çocuklar onlar. dağıtım yerleri manisa 40 ağaç çıktı diye psikolojisi bozulup askerden kaçanlar var.

bende biliyorum duydum öle şeyler..Sad  
fotoğrafı yok

singapur

03 Ağu 2012 01:07

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki