yeni eğitim taslağı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  yeni eğitim taslağı

lisede evlen birde hikayeden çık kamu spotu yap a.gül tayyep kızlarımız okusun. lan lisede evlenmenin önünü açıp ne okuması işte varya böyle böyle anayasa değişikliğinde de kandırdınız bu milleti dış yüzünüz başka iç yüzünüz başka ama onlarda da kabahat okumadan gidip eveti, bastı dingiller kandılar işlerine geldi.zaten amağğ ben atatrkçüyüm diyip akpye oy verenlere değinmek bile istemiyorum gözleirne girisn bu maddeler ama yok okumazlar sevmezler okumayı ancak gidip boyuna posuna diyip tayyebe oy  

skipper

01 May 2012 21:24

Mesaj Gönder

atatürk ilke ve inkılapları çıkarıldı
fen, sosyal, anadolu, meslek, güzel sanatlar, imam hatip liseleri yönetmeliğinin birleştirildiği yeni yönetmelikte diğer yönetmeliklerde yer alan “atatürk inkılâp ve ilkelerine ve anayasa’da ifadesini bulan atatürk milliyetçiliğine bağlı; türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk devleti olan türkiye cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış hâline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirilmesini” ifadesi taslak yönetmelikte çıkarıldı

şuna kimse neden ses çıkarmıyo nası oluoda oluyo millet olarak kafayı mı yedik yahu düşünüyorum da bundan 15 sene önce yapılsa bu ortalık yıkılır kıyamet kopardı kimse cüret dahi edemezdi şimdiyse kimsenin gıkı çıkmıyo bize her bok müstehak  
fotoğrafı yok

ACCESSDENIED

02 May 2012 10:16

Mesaj Gönder

uygulama mescitleri Very Happy  

Hallertau

02 May 2012 11:13

Mesaj Gönder

evlenme yaşını düşüremezler heralde yani inş.
yoksa lise öğrencisi nasıl evlenecek : /  

gece gibi

02 May 2012 12:59

Mesaj Gönder

taslağı yalanlamıyo da basına sızdıranlara sövüo sayın(!) bakan Confused  

neeyiir

02 May 2012 18:27

Mesaj Gönder

bu devirde birde çocuk düşünüyorum. vay benim halime Sad  

Loxey

03 May 2012 13:12

Mesaj Gönder

eğitim sistemi: odun öğrenci, akıllı tahta...  

har i duPpa

08 Ara 2012 17:55

Mesaj Gönder

nasıl iş bu ya lise de evlilik nedir, ne manadır?  
fotoğrafı yok

AsU

08 Ara 2012 22:35

Mesaj Gönder

her sene sistem degisir mi birader, deneme tahtasi mu bu!

her sene orta ogretime gecmek icin girilmesi zorunlu 6 sinav ne, cocuklarin psikolojisini mahvetmeye ne hakkiniz var

bakkal tukkani mi idare ediyorsunuz a.k  

YedekteBekleyenMelek

08 Eyl 2013 18:56

Mesaj Gönder

zaytung daha ciddi yaklasiyor bence memlekette ki olaylara
Confused

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=166756

tübitak, milli eğitim bakanlığı için geliştirilen ''random eğitim reformu generator'' uygulamasını tanıttı

hükümet tarafından meclise sunulan yeni eğitim sistemi ilgili yasa tasarısının yankıları halen sürerken, tübitak uzun süredir üzerinde çalıştığı eğitim reformları otomasyon uygulamasında son aşamaya gelindiğini duyurdu. kurum binasında gerçekleştirilen bir basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulan uygulama, her yeni öğretim yılı öncesinde temel eğitim süresinin, sınav isimlerinin ve puan hesaplamalarındaki katsayıların otomatik olarak değişmesini sağlayarak yeni sistem türetilmesinde devamlılığı sağlayacak.

"reformlar, sadece bir tuşa bakar

tübitak'ın ankara tunus caddesindeki binasında gazetecileri ağırlayan kurumun genel sekreteri murat ali duymazer, büyük bir titizlik ve gizlilik içerisinde yürüttükleri çalışmaları sonuçlandırmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. "random eğitim reformu generator 1.0" (kısaca regep-1) ismini verdikleri yazılımın türk eğitimine çok büyük katkı sağlayacağına inancının tam olduğunu vurgulayan duymazer, "toplamda 1 bilgisayar mühendisimizin, yaklaşık 1 haftalık çalışması nihayetinde ortaya çıkan programımız sayesinde artık her sene başka bir eğitim sistemine geçmemiz sadece bir tuşa basmaya bakacak" diyerek, yaşadığı mutluluğu kamuoyuyla paylaştı.  

seftali

08 Eyl 2013 18:59

Mesaj Gönder

Kahkaha

halbuki ne gerek var, ilkokulu bitir kazmalikta sinir tanima ve 550den biri de sen ol  

YedekteBekleyenMelek

08 Eyl 2013 19:01

Mesaj Gönder

aslinda bunlari bir guzel sinayacaksin o olacak a.k

saka gibi ya, en az 10 kusur dersin 2 donemdeki 2-3 sinavi yetmiyormus gibi (en az 25-30 ders sinavi, meslek liselerinde 18 ders falan alan bolumler var 40a kadar yolu var yani) haftasonlarinda bu cocuklar dinlenip biraz kafa dinleyecekken lise egitimi boyunca her yil 6 tane geleceklerini etkileyecek sinava tabi tutmak, hangi insafa sigar

tabi gencler umursamaz olur, biktiriyorsunuz daha 16-17 yaslarinda her seyden  

YedekteBekleyenMelek

08 Eyl 2013 19:05

Mesaj Gönder

egitim duzenlemelerinin........

kayit parasi adi altinda harac kesmeye de son vermesinler

once uc kaatci egitimcilere aba altindan sopa gosteri "para isteyenleri sikayet edin gereken yapilacaktir" deyip sonra onlara "size destek mestek yok, napacaksaniz yapin" deyip serbest birakirsan sayet

yani ozunle sozunle kivirirsan

isin b.kunu cikarip 1000 lira -2000 lira kayit parasini bile begenmez, goturdukce cuvalla degil kamyonla goturmek isterler sozde egitimciler

nasilsa birak cezayi, hesap soran uyaran yok

oh ne ala melmeket derler sonra

ha, halik goruyor mu goruyor, hesabi bu dunyada olmazsa obur dunyada sorulur mu

tabi ki  

YedekteBekleyenMelek

05 Eyl 2014 22:54

Mesaj Gönder

imam hatip nedir ya
yap o zaman kız okulu geç  

SaRU

06 Eyl 2014 00:11

Mesaj Gönder

o sacma sapan odevlerle cocuklara ozguven asilayayim derken, basiretsiz yapiyorlar

cocuga s.. et odevinin a.k falan da desen bu empati yoksunu sempati dusmani ogretmenler oyle bi isliyor ki onlari ne desen bos  

YedekteBekleyenMelek

06 Eyl 2014 20:35

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki