ağaoğlu'ndan altaylı'ya tüm gazetelerden sert cevap

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  ağaoğlu'ndan altaylı'ya tüm gazetelerden sert cevap

kentsel dönüşüm adı altında blok gecekonduları için eminim tüm ümraniye minnettardır
2b arazisini imara açarsan olacağı budur.
başlığı gördükçe yazıp yazıp sinirleniyorum  

Orixa

24 Nis 2012 15:27

Mesaj Gönder

Alıntı:
fatih altaylı

geçen hafta bir telefon geldi. başbakan’ın gezisinde, yurtdışındayım.ifadeye çağırıyorlarmış.ali ağaoğlu benden şikâyetçi olmuş. açtığı davalardan sonuç alamayıp “haberler doğru” yanıtını alınca, yollamaya çalıştığı “tekzipler” yargı tarafından “doğru haber, tekzip edilemez” diye geri çevrilince bu kez beni şikâyet etmiş. “gazetesine ilan vermiyorum diye aleyhimde haber yapıyorlar” diyerek. güldüm. “dönüşte gelirim ifade vermeye” dedim. doğru. ali ağaoğlu her yere ilan veriyor ama bize vermiyor. ama dediği gibi değil mesele. o ilan vererek gazete susturmak istiyor, bildiği gibi devletin ormanlarında at koşturmak istiyor. biz ise buna gelemiyoruz. o bize ilan vermediği için biz haber yapıyor değiliz, tam aksine o, biz haber yaptığımız için ilan vermiyor. parasıyla satın alamadığı medya görünce inanamıyor. onun parası bize yetmiyor, derdi o. ama allah’ın da sopası yok ki kafasına vursun.ben, ağaoğlu beni şikâyet etti diye mahkemeye gidip ifade vereceğim.bir başka mahkeme, ali ağaoğlu’nun bizim tarafımızdan haber yapılan ve rezilliği belgelenen “maslak 1453 projesi“ni iptal etti. ali ağaoğlu, projeleri yere atıp “bu değil, bu da değil” dedi ama son olarak türk adaleti, “bu hiç değil” diyerek maslak projesi’nin fişini çekti. bizim yazdığımız her şeyin doğru olduğu, bu projeyle ilgili ortaya çıkardığımız tüm rezaletlerin gerçek olduğu böylelikle bir kez daha kanıtlandı. ali ağaoğlu, beni mahkemeye vermeye devam etsin. gider ifademi veririm, gerekirse yargılanırım. biz bu memleketin ormanlarının, yeşil alanlarının talanını engellediğimiz için yargılanacaksak, yargılanırız.
not: ağaoğlu’na yine dev bir kıyak yapıldığını ve kendisine kimselere verilmeyen bir imar izni verildiğini, istanbul’un bir başka bölgesinde inanılmaz bir emsal artışıyla güzellik yapıldığını da öğrenmiş bulunmaktayım. birkaç gün içinde onu da sizlere aktaracağız.  

Irriducibili

29 Mar 2013 08:59

Mesaj Gönder

valla baya uğraştı proje durdu tbrkler fatih altaylı  

gece gibi

29 Mar 2013 09:02

Mesaj Gönder

pek durduğunu sanmıyorum.
çizimler projeler son sürat devam ediyor.  

ajan simit

29 Mar 2013 09:53

Mesaj Gönder

karışınızda kapitalizmin gülen,
güldürmeyen, güldürmüyorken
düşündüren yüzü..  

har i duPpa

29 Mar 2013 11:56

Mesaj Gönder

ihale yolsuzluk operasyonu

ebru gündeş in eşi ,ağaoğlu 18 kişi gözaltına alınmış.  

gece gibi

17 Ara 2013 08:06

Mesaj Gönder

ohhhh kıl herif , su dengeler degissin artik biraz  

antonios

17 Ara 2013 08:12

Mesaj Gönder

http://cadde.milliyet.com.tr/2014/08/28/haberdetay/1931856/hazal-la-cok-mutlu

ne güzel ya Very Happy

ben bu yaşımda 19-20 lik istiyorum diyince auww Smile  

Sandro

28 Ağu 2014 12:40

Mesaj Gönder

hangi birine giydiriyim çözemedim :/

Forby

28 Ağu 2014 15:42

Mesaj Gönder

utanalım aq
biz 30 yaşında daha 23lük tavlayamıoz

ama siz duruunn aqq
akşam lotoyu bi bana çıkariimde görün hepiniz...  

Piizci

28 Ağu 2014 15:48

Mesaj Gönder

kafasını öpüyo bide midesiz vicdansiz !  

Forby

28 Ağu 2014 15:50

Mesaj Gönder

kafayı öpse neyse
resmen kulak arkasından öpücükler falan
iktidarsızı diriltir hareket aq  

Piizci

28 Ağu 2014 16:06

Mesaj Gönder

aynen ya..giderken son baharımı yaşıyim demiş kart horoz :/  

Forby

28 Ağu 2014 16:08

Mesaj Gönder

ceylana benziyor  

Sandro

28 Ağu 2014 16:15

Mesaj Gönder

bülent arınç açıklama yapsın,o anlar bu işlerden.  

balkan

28 Ağu 2014 16:32

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki