erdoğan giderse

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  erdoğan giderse

Erdoğandan başka biri AKP ye liderlik ederse bu partiye oy verir misiniz?
  kesinlikle oy veririm
  Kesinlikle vermem
  Muhtemelen veririm
  Muhtemelen vermem
| Sonuçlar
nereye gidiyor
hicbir yere birakmam basbakanimi Very Happy  

seftali

13 Eyl 2012 12:37

Mesaj Gönder

hamdolsunki burda  

Sandro

13 Eyl 2012 13:32

Mesaj Gönder

erdoğan giderse arkasından sallarım.

elimi.  

simerazzi

13 Eyl 2012 13:42

Mesaj Gönder

başlığı görür görmez otomatik refleksle sttrsin gitsin diyen sadece ben olamam di mi?  

Piizci

13 Eyl 2012 13:46

Mesaj Gönder

spirit demiş ki:
erdoğan giderse arkasından sallarım.

elimi.

ben de elimi sallarım da elimde tuttuğum şey de önemli tabi sallarken .  

Unicorn

13 Eyl 2012 13:47

Mesaj Gönder

Alıntı:
iyiyim dedi ama erdoğan ilk kez gidemedi

rahatsızlığı nedeniyle hafta başından bu yana evinde istirahat eden başbakan'ın bugün cuma namazı için dışarı çıkması bekleniyordu ancak habercilerin bu beklentisi gerçekleşmedi.

gribal enfeksiyon geçirdiği için kısıklı'daki evinde istirahat eden başbakan recep tayyip erdoğan, bugünü de evinde geçirdi.

3 gündür evinde dinlenen erdoğan'ın cuma namazı için çıkması bekleniyordu ancak başbakan erdoğan, bugün de dışarı çıkmadı. başbakan'ı evinde ziyaret eden dünürü sadık albayrak, erdoğan'ın evinin yakınında bulunan abdullah ağa camii'nde cuma namazını kıldı.. (dha)

gece gibi

15 Mar 2013 16:50

Mesaj Gönder

zil takıp oynarım bak
çok ciddiyim...

FlyinG...[Eldar]

15 Mar 2013 17:09

Mesaj Gönder

menderesin rekorunu kırdı galiba
en uzun bambaşkan oldu...  

gece gibi

18 Mar 2013 09:50

Mesaj Gönder

al birini vur ötekisine..
bu en uzun sureli basbakanlik siralamasinda bir ve ikinin bu isimler olmasi
su topraklarda yasayanlarin usa yalamasi oldugunu ortaya seriyor resmen
sorsan nefret eder herkes kapitalist yasamdan..  

muhterem

19 Mar 2013 11:03

Mesaj Gönder

Alıntı:
ruh ikizi

fatih terim kadar şampiyonluk kazanıp, fatih terim kadar taraftarı olup, fatih terim kadar sevilmeyen bir başka teknik direktör yoktur herhalde.

*

tayyip erdoğan kadar seçim kazanıp, tayyip erdoğan kadar taraftarı olup, tayyip erdoğan kadar sevilmeyen bir başka başbakan da yoktur sanırım.

*

fatih terim kadar omuzlara alınmasına, pohpohlanmasına rağmen; “imparator” bile denmesine rağmen... fatih terim kadar, kendisine “saygı gösterilmediği”nden şikâyet eden, yolunu kesmek için kendisine karşı devamlı “komplo tezgâhlandığı”nı düşünen teknik direktör yoktur.

*

başbakan kadar el üstünde tutulmasına, alkışlanmasına rağmen; “başkan, tek adam, reis” denmesine rağmen... başbakan kadar, kendisine “saygı gösterilmediği”nden şikâyet eden, yolunu kesmek için kendisine karşı habire “komplo tezgâhlandığı”nı düşünen başbakan yoktur.

*

bana sorarsanız, bu garip durum... sayın ahalimizin “futbol”u ve “siyaset”i çok biliyor olmasından kaynaklanıyor. istisnasız, herkesin teknik direktör, herkesin devlet adamı olmasından kaynaklanıyor.

*

gir mesela en yakın bakkala... real madrid karşısında hangi taktikle oynanması gerektiğini anlatsın. sor manavın çırağına, mourinho halt etsin. veya bin taksiye, aklına gelen gelmeyen her mevzuda, ben diyeyim diplomattır, sen de ekonomi profesörüdür, illa ki çözüm önerileri vardır. ya da, çık şöyle eminönü’ne, rasgele mikrofon uzat, ilaç için tek bir kişi “o konuyu bilmiyorum” desin, mesleği bırakırım; mutlaka bilir. şu anda bu satırları okuyan “iki kişiden biri”nin “bu herif hürriyet’te yazıyorsa, ben haydi haydi washington post’ta yazarım” diye düşünmesi gibi.

*

aslına bakarsanız, sayın ahalimizin kendisini “otorite” hissetmesinin önemli sebepleridir, fatih terim’le tayyip erdoğan... ona bakar, bi de kendine bakar, fark göremez, hatta tıpatıp kendinden görür, “o yapıyorsa, ben de yaparım” diye düşünür.

*

ve aslına bakarsanız, fatih terim’le tayyip erdoğan’ın bunca başarıya, bunca zafere rağmen, bu kadar gergin, bu kadar öfkeli, bu kadar tahammülsüz... koltuğu, makamı, mevkisi, kariyeri için bu kadar tedirgin olma sebebi de budur.
“ben olduğuma göre, başkası niye olmasın” diye düşünür.

lol

evet özdil : )  

gece gibi

09 Nis 2013 07:51

Mesaj Gönder

2023 ü görmeden bence ölürü var.  

Victory

09 Nis 2013 08:00

Mesaj Gönder

ne çektin be rte..

Confused  

olimbera

09 Nis 2013 22:51

Mesaj Gönder

siyasi görüşüm yok.. şuan olduğu gibi akp'yi yine görmezden gelmeye devam ederim..  
fotoğrafı yok

jung so min

11 Nis 2013 11:25

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   Sonraki