rezalet! bayiltici sprey

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  rezalet! bayiltici sprey

nereye sikayet edebiliriz bunu ?
legal satış skandalı.
bayiltici sprey!
ürün açıklaması ve yorumlara dikkat!
bayilticisprey.urunu.net

En son asdfsgasdhfhgsfdhsag tarafından 11 Ekm 2011 07:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

asdfsgasdhfhgsfdhsag

10 Ekm 2011 16:31

Mesaj Gönder

http://www.tk.gov.tr/basvuru_ve_sikayetler/piyasa_gozetimi/gercek_kisi/index.php

buraya şikayet edebiliriz  

jezzebel

10 Ekm 2011 16:32

Mesaj Gönder

http://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=4  
fotoğrafı yok

Can:

10 Ekm 2011 16:33

Mesaj Gönder

twitter da gördüm demincek ... Neutral  

ChoCoLatte

10 Ekm 2011 16:34

Mesaj Gönder

ne kadar cok sikayet o kadar iyi  
fotoğrafı yok

asdfsgasdhfhgsfdhsag

Mesaj Gönder

Alıntı:
her erkeğin hayalini süsleyen elde etmek istediği bir bayan vardır ama çoğu zaman çabaları olumsuzlukla sonuçlanır. bu noktada erkek farklı yollara başvurmaya çalışır bazen başı derdede girebilir yinede bayanı beraber olmaya ikna edemez

yuh  
fotoğrafı yok

Can:

Mesaj Gönder

tecavuzu legallestirdikleri yetmedi bu da cikti

yorumlara bakin inanamiyorum  
fotoğrafı yok

asdfsgasdhfhgsfdhsag

10 Ekm 2011 16:35

Mesaj Gönder

etme şikayet etme üzülür sonra  

Ashitaka

10 Ekm 2011 16:35

Mesaj Gönder

savcılığa suç duyurusunda bulunun.. tecavüz suçuna teşvik ediyor.. karı-koca arasında da vukuu bulsa suçtur.. bu ne rezalet.. ilk yoruma ağzım açık kaldı. Shocked

deep reflexion demiş ki:

"suç işlemeye tahrik" suçunun unsurları oluşmuş. hatta 3. fıkrası der ki; " tahrik konusu suçların işlemesi hâlinde, tahrik eden kişi,bu suçlara azmettiren sıfatıyla cezalandırır."

başkasını suç işlemeye azmettiren kişi, işlenen suçun cezası ile cezalandırılır. (tck 3Cool

En son deep refleXion tarafından 10 Ekm 2011 16:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

deep refleXion

10 Ekm 2011 16:36

Mesaj Gönder

adriana üzerinde işe yaramadıkça neylerim spreyi
kadın insan değilki Hass

diğerleri zaten zorluk çıkarmıyo Confused  

B l a c k

10 Ekm 2011 16:37

Mesaj Gönder

bişi dicem siteye baktımda bayıltıcı spreye pek benzemiyo milleti kekliyo olmasınlar biber gazı büyük ihtimalle çünkü kutunun resmi var ve üstünde " law enforcement unit" yazıo  

ChoCoLatte

10 Ekm 2011 16:37

Mesaj Gönder

faruk a. - istanbulburdaki yorumlara bakarak sipariş verdim açıkçası işe yarayacağını düşünmüyordum. kız arkadaşımı çok arzuluyordum. sprey geldıkten 1 gün sonra evime çagırıp ürünü burun kısmına sıktım ve sevgilim kollarıma düştü gerisini sormayın Smile tavsiye ederim ürün çok çok iyi

asf  

seftali

10 Ekm 2011 16:38

Mesaj Gönder

yandaki ads da mı çıkıyordu ki? Rolling Eyes  

F.T.W.

Mesaj Gönder

saadet güzel yazmış Kahkaha

saadet e. - adıyaman

bu ürünü almadan önce çok tedirgindim açıkcası, ama aldıktan sonra çok işime yaradı eşimin benimle cinsel ilişkiye girmek istememesi beni çıldırtıyordu. üzerinde denedim ve sonuç gerçekten mükemmel Smile 1 adet daha sipariş verdim tşkler  

Ashitaka

Mesaj Gönder

emre ö. - istanbul

köpeğimde denedim gerçekten etkili bir ürün sağlık açısındanda sıkıntısı yok sanırım köpek ortalama 1 saat sonra kendi ayıldı birşey yokmuş gibi saolun önericem

Shocked  

Piizci

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki