"hüsnü"

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  "hüsnü"

size de başka birini hatırlattı mı?
  sanki içimizden biri
  hayır ne alaka
| Sonuçlar
darksidestory demiş ki:

sadece durumu merak etmiştim..
sana katılıyorum hükümet gitsin diyecek 1 milyon kişi kesinlikle bulunur .hatta 5 milyon kişi de vardır. ama eğer gitmesin diyen bir o kadar kişi de çıkarsa çok hoş olmaz sanıyorum.

e misir'da da cikti... hatta meydan savasina dondu... ordu araya girdi felan...
benim demek istedigim su... baska bir ulkede halk ayaklandiginda cumhurbaskani'na "halkini dinle" diye akilverenler, kendi ulkesinde ayni durum olursa "bunlar azinlik" diyip isin icinden cikamazlar... gerci cikarlar cikmasina ama tutarsizlik olur bu durum...
yani kisacasi, benim gorusume gore, bir kez daha kendi kalemize gol atmis olduk o aciklamayla... bazi ulkeler rahat rahat "kullanabilirler" o aciklamayi yarin obur gun... tipki "hamas" konusunda oldugu gibi... "hamas teror orgutu diildir" diyerek isteyene "pkk teror orgutu diildir" deme hakkini verdigimiz gibi...  

chirkhin

14 Şub 2011 15:47

Mesaj Gönder

muhterem demiş ki:
ayrıca ağlama duvarına anıt lazımsa bu en cok başbakanımızın hakkıdır..
israil hayatında bu kadar geniş bir ticari ilişkiyi türkiye yle yürütmemiştir..
hemde herkes küs bildiği halde...

bence israil saygı duyuyordur bu becerisine bizim başbakanın..

yahu "anit" dikmelerine gerek var mi??? adama "yahudi ustun hizmet madalyasi" verdiler... daha ne olsun???
es kaza chp lideri boyle bir madalya almis olsa, adamin ne dinsizligi kalirdi, ne "yahudi usagi" olusu, ne "semitik"ligi...  

chirkhin

14 Şub 2011 15:49

Mesaj Gönder

ellerine sağlık bekir coşkun! alınacak çok ders var şu mısır krizinden ama geç olmasa bari..  

refrigeratoo

14 Şub 2011 15:55

Mesaj Gönder

chirkhin demiş ki:

e misir'da da cikti... hatta meydan savasina dondu... ordu araya girdi felan...
benim demek istedigim su... baska bir ulkede halk ayaklandiginda cumhurbaskani'na "halkini dinle" diye akilverenler, kendi ulkesinde ayni durum olursa "bunlar azinlik" diyip isin icinden cikamazlar... gerci cikarlar cikmasina ama tutarsizlik olur bu durum...
yani kisacasi, benim gorusume gore, bir kez daha kendi kalemize gol atmis olduk o aciklamayla... bazi ulkeler rahat rahat "kullanabilirler" o aciklamayi yarin obur gun... tipki "hamas" konusunda oldugu gibi... "hamas teror orgutu diildir" diyerek isteyene "pkk teror orgutu diildir" deme hakkini verdigimiz gibi...

tabi ki karşı çıkarlar aynı fikirdeyim.
halk ayaklanırsa ne derlerse desinler karşısında duramazlar zaten ..
sonuçta mübarek te karşı çıktı ama sonuç belli.
esas önemli olan her ne olursa olsun bunlar gitsin diyecek kararlılıkta 1 milyon kişi çıkar mı o meydanlara.  

DarkSideStory

14 Şub 2011 15:55

Mesaj Gönder

darksidestory demiş ki:

tabi ki karşı çıkarlar aynı fikirdeyim.
halk ayaklanırsa ne derlerse desinler karşısında duramazlar zaten ..
sonuçta mübarek te karşı çıktı ama sonuç belli.
esas önemli olan her ne olursa olsun bunlar gitsin diyecek kararlılıkta 1 milyon kişi çıkar mı o meydanlara.

gayet guzel bi soru...  

chirkhin

14 Şub 2011 16:01

Mesaj Gönder

umutsuz olmak istemiyorum ama çıkması zor gibi. neticede içeri alınma alındığında da ne zaman sonuçlanacağı belli olmayan bi yargı süreci var önümüzde. bu yüzden kimse böyle bi karanlığa önderlik liderlik yapmak istemez heralde, bi kıvılcımın şart olduğunu düşünürsek tabii.  

refrigeratoo

14 Şub 2011 16:02

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2