80630 dan sevgili yapmak için genç ve yeni userlara öneriler

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  80630 dan sevgili yapmak için genç ve yeni userlara öneriler

alıntı değildir kesinlikle ben ve engin deneyimlere sahip 80630 user arkadaslarımın hayatlarından alınma olayların pekiştirilip sizlere yardımcı olmasın icin hazırlanmıs bir topictir. Embarassed

ilk önce lütfen bu öğreneceklerinizi kötü niyetler için kullanmayın cok ciddi düzeyli ilişkiler için kullanın, ( karete hocam olm bunları ogreniyosun ama zaten hayvan gibisin adam dovmek icin degil kendini korumak icin kullan demişti ondan alıntıdır)

80630 da 3 ayrı bayan user vardır

1- topiclere yazanlar
2- topiclere yazmaya cesaret bulamayıp yada güc bulamayıp arada bir okuyan takip edenler
3- hic alakaları olmayan topicle falan bu siteyi istanbul net sananlar

şimdi siteye girdiniz işte ordan burdan bakıyorsunuz saldırıyorsunuz falan bir tane ablayı gözünüze kestirdiniz tamam bu cocuklarımın anası olacak kadın dediniz tamam işte dogrusu bu
hemen onu takip ettikleriniz listenize alıyorsunuz ama salak gibi bir taneyle yetinmiyorsunuz kadınların cok farklı farklı dönemleri vardır birine aşık olduklarını sanarlar dünyayla
iletişimlerini keserler ama normalde yaptıkları şeylerden vazgeçemezler yaşıyorlardır ama ruhturlar onun icin en az 10 kadını alıyorsunuz takip ettiklerinize ve 2 3 gün izliyorsunuz
napıyor bu ne yer ne içer hangi topiclere yazar işte istanbul netcimi topiccimi takipcimi falan baktınız karar verdiniz mi tamam o zaman

istanbul net zanneden kadınlar

bunlar ya cidden koca ararlar burda onları zaten resimlerinden falan anlarsınız hemen bakarsın belli yani son çarem burdayım koca buldum buldum bulamadım s.ctım modundadır
yada acayip ablalar vardır once gidip aynaya bakcaksın sonra ona evet olur yada olmaz diyip ilgi cekici msgı cakacaksın nedir bu ilgi cekici msglar senin adın aslımı mesela
yada bir cok msg bulursun zaten yaratıcılık yoksa sende geber abi umrumda olmaz cvp gelmezse üzülmeyeceksin ya msg biriktiriyordur cocukken taso biriktirememiştir onun egosunu
msglarla yasıyordur ya işte sorunları vardır içkilidir görmemiştir emin ol seni begenmediginden degil yani cvp verdikten sonrası kolay Smile

topiclere yazmaya cesaret bulamayıp yada guc bulamayıp bayan userlar

bunların yatacak yerleri yoktur herseyden haberleri vardır ama aptala yatarlar en zor ablalar bunlardır bunlar dayanamayıp illaki 3 4 tane msg atmıslardır ona göre gerekirse yoga falan yapacaksın
ne desem napsam diceksin falan sonra bir sekilde pm i cakacaksın simdi herseyi de burda soylemek istemiyorum sonra kendim sevgili bulmak isterim taktiklerimi herkese veremem o kadar salak degilim:)

topiclere yazan ablalar

iyi aksamlar topiclerine yazan ablalardan uzak durun abi onlar bu siteyle ilgili herseyi bilirler adamın ömrünü yerler Smile topiclerde peslerinde olacaksın denk gelecek bir sey buldugunda tak diye alıntıyı yapıstırıcaksın
ama once hemen atlama kendi dusunceeleerini falan yaz 2 3 post sonra erkeklere falan da alıntı yap abaza durma yani ondan sonra iyice topicde muhabbet et pm falan atma 2 3 gun bekle cunku herkes pm atıyo ablalar bunalıyo Smile

pm e gectikten sonrası msn mevzusu bunların genelde ya bozuk olur msnleri ya da cok girmezler hic birine inanma hepsi giriyor ya ofline yada degil msn muhabbeti hic acma cunku onu duyunca özlük haklarına saygısızlıkmış gibi hissediyorlar
kendisi msnde konusalım mı diyene kadar hic durma konus geberene kadar konus sor sorustur anlat soyle git gel geri gel falan  

silencer

25 Ekm 2010 01:13

Mesaj Gönder

ne kadar sıkılmısım ben kendi yazdıklarımı okurken sıkıldım  

silencer

25 Ekm 2010 01:14

Mesaj Gönder

bazı ufak sırlar verebilirim  

Hallertau

25 Ekm 2010 01:14

Mesaj Gönder

hallertau demiş ki:
bazı ufak sırlar verebilirim
kardesim yeni misyonumuz bu misyonerler yetiştirecegiz  

silencer

25 Ekm 2010 01:15

Mesaj Gönder

silencer demiş ki:
kardesim yeni misyonumuz bu misyonerler yetiştirecegiz

şeyi öpülecek adamsın da kıymet bilenin yok vaner
eli  

Hallertau

25 Ekm 2010 01:16

Mesaj Gönder

hallertau demiş ki:

şeyi öpülecek adamsın da kıymet bilenin yok vaner
eli
kardesim ben ölücem gidicem ama arkamda birseyler bırakmak istiyorum ama hep de duvara dayanmıs dururum o ayrı  

silencer

25 Ekm 2010 01:17

Mesaj Gönder

prezer latife demiş ki:
aahuhauhzuahu msn süpermiş Very Happy
senin actıgın topic ilham verdi yarıldım ona haha  

silencer

25 Ekm 2010 01:18

Mesaj Gönder

geçenlerde bir user arkadaşımıza birşeyler gösterdik
ama sonuç hüsran
kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mantığını çözümleyemedi  

Hallertau

25 Ekm 2010 01:18

Mesaj Gönder

hallertau demiş ki:
geçenlerde bir user arkadaşımıza birşeyler gösterdik
ama sonuç hüsran
kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mantığını çözümleyemedi
olm ne gosterdin korkmustur  

silencer

25 Ekm 2010 01:19

Mesaj Gönder

silencer demiş ki:
olm ne gosterdin korkmustur

sorma ya gösterdiğim şeyi nasıl algıladıysa tuttu erkeklere yazmaya başladı  

Hallertau

25 Ekm 2010 01:21

Mesaj Gönder

hallertau demiş ki:

sorma ya gösterdiğim şeyi nasıl algıladıysa tuttu erkeklere yazmaya başladı
Kahkaha Kahkaha Kahkaha burak insanların hayatlarında cok etkili oluyorsun Smile  

silencer

25 Ekm 2010 01:21

Mesaj Gönder

prezer latife demiş ki:
hallertu sagolsun Confused
abla birde senin erkegin var o kim  

silencer

25 Ekm 2010 01:22

Mesaj Gönder

god bless fak buddies  
fotoğrafı yok

feridun berk

25 Ekm 2010 01:23

Mesaj Gönder

prezer latife demiş ki:

o benim erkeğim Confused
enişte yani hee o sandım ben ilk topigini gorunce  

silencer

Mesaj Gönder

oymak beyi demiş ki:
god bless fak buddies
veleddalin amin  

silencer

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Sonraki