askeri konvoy!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  askeri konvoy!

futtu demiş ki:
ben de çorum plakalı bi araçla münakaşaya giriyodum tam..

ama duran trafikte..

ben gözlüğü ve saati çıkartıp emniyet kemerini çözerken yanımdaki arkadaş uyardı bu resmi araç birinin koruması vs dedi..

ben de allahın çorumlusundan ne koruması olacak dedim..

sonra kapıdan dışarı çıktım,

bi anda yıldızları saydım Surprised

yani bi öndeki aracın üzerindeki yıldızları..

yoksa dayak yemem çok şükür.. ya döverim, ya kaçarım Surprised

bende dayak yemem ama küfürü yedim rütbeliden Smile askerliğimde yemediğim küfürü yedim adamdan.. belki de o koydu!  

atiyilmaz

18 Haz 2010 17:28

Mesaj Gönder

ryoukai demiş ki:

orasını bilemem . ama bence diğer taraf haklı .
konvoylara olan saldırılarla ilgili milyonlarca haber bulabilirsin internette.

böyle durumlarda bu tarz şeylerle bi daha karşılaşmak istemezsen sağa çek dur gidince devam edersin =) birde bence kapatılmalı bu topic şimdi herkes sana haklı dese ne kazncın olucak veya haksızsın deseler ?

ya bana yüzbin kişi haksızsın desin, ama uğrayacağım yaptırım neyse veya rütbelideki haklılık derecesi neye dayanıyorsa bunu bilen bana açıklasın lütfen..

haklı olmaktan / çıkmaktan hep nefret ettim..  

atiyilmaz

18 Haz 2010 17:30

Mesaj Gönder

chicane demiş ki:

bunun anayasada yeri var mı peki?

var şekerim "görevini ifa etmek" adıda... anlıyorum sinirlenmişsin sen de ama ucuz atlattık de geç bence.. ya da ne biliyim "öğrenmiş olduk bi dahakine sağa çekip geçip gitmelerini beklicez mecburen" de diyebilirsin...
ben resmi plakalı sivil görevli birinin korumalarının bu konvoy muhabbeti yüzünden arabayı durdurup adamla tekmeli tokatlı tartışmaya girdiklerini görmüştüm şahsen...
Rolling Eyes  

ChoCoLatte

18 Haz 2010 17:31

Mesaj Gönder

futtu demiş ki:

iyi de yanlış okumadıysam, ne dediğini duymadım, el kol yaptı yazmışsın ilk mesajında..

küfür etmemiştir demiyorum da, emin de değilsin sonuçta,

yemediğini düşün Very Happy

walla araban ne güzel ah anasını satayım bende bi beli doğrultup alamadım ki şunlardan dememiştir rütbeli bana..

bayağı ana avrat falan dümdüz gitti.. Hi  

atiyilmaz

18 Haz 2010 17:32

Mesaj Gönder

ışıklarda yanına çekip bir saniye diyip , adam gibi bir dialog yakalama şansın olsaydı . büyük ihtimal utanırdı.  

InterCooler

18 Haz 2010 17:33

Mesaj Gönder

chocolatte demiş ki:

var şekerim "görevini ifa etmek" adıda... anlıyorum sinirlenmişsin sen de ama ucuz atlattık de geç bence.. ya da ne biliyim "öğrenmiş olduk bi dahakine sağa çekip geçip gitmelerini beklicez mecburen" de diyebilirsin...
ben resmi plakalı sivil görevli birinin korumalarının bu konvoy muhabbeti yüzünden arabayı durdurup adamla tekmeli tokatlı tartışmaya girdiklerini görmüştüm şahsen...
Rolling Eyes

kimse görevini ifa etmek adına ölümle veya maddi hasarla sonuçlanabilecek bir kazaya sebebiyet verecek ortamı oluşturamaz bence..

hukuksal açıdan bir kural varsa benim yukarıda yazığım gibi bir mantık aranmalı..  

atiyilmaz

18 Haz 2010 17:34

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5