cruise gemiler ile gezinti yapmak

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  cruise gemiler ile gezinti yapmak

kivco demiş ki:

evinize döndüğünüzde öğretmeniniz yaz tatilinizi kompozisyon ödevi olarak size verirse yazarsınız:

"sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık, sallandık"

Wink Kahkaha Hi  

ZINDIK

14 Haz 2010 21:25

Mesaj Gönder

bazıları da yeşil olur onu bıldınız mı, hahahah denız varsa Smile kusmaktan yeşil olunur, öyle yemyesil değil tabıı.. ama bayaa denız yemek lazım yeşil olmak ıcın Smile  
fotoğrafı yok

yokyokyokyok

14 Haz 2010 21:32

Mesaj Gönder

360 derece ufuk çizgisine benim bünyemin dayanma ihtimali sıfır...deniz yolculuguna nası dayanıyolar aklım almıyo...  

FlyinG...[Eldar]

14 Haz 2010 21:32

Mesaj Gönder

nasıll ya :/ ben ölursem yaksınlar kullerımı denıze atsınlar ya da öyle atsınlar :/ toprakta çürümek istemıyorum Sad kara bana dar gelii Smile  
fotoğrafı yok

yokyokyokyok

14 Haz 2010 21:41

Mesaj Gönder

güzel minyonlarda olacaksa neden olmasın Confused  

Obi-wan

14 Haz 2010 22:19

Mesaj Gönder

1 yaşıma girmeden yapmışım bir gemi seyahati ama hatırlamadıktan sonra olmasa da olurmuş yani.. hiç uzun gemi seyahati yapmadım ama korkuyorum açık denizden gemide uyuyabilir miyim emin değilim Neutral  

ChoCoLatte

14 Haz 2010 22:25

Mesaj Gönder

yas ılerleyınce dusunebılırım  

solstice

14 Haz 2010 22:39

Mesaj Gönder

solstice demiş ki:
yas ılerleyınce dusunebılırım

ya evet hep bu zıhnıyet yüzünden gemılerın yaş ortalaması 70 Smile)) yazıktır gunahtır.  
fotoğrafı yok

yokyokyokyok

14 Haz 2010 22:54

Mesaj Gönder

melody315 demiş ki:

ya evet hep bu zıhnıyet yüzünden gemılerın yaş ortalaması 70 Smile)) yazıktır gunahtır.

görünüşe gore böyle ((:
Bravo  

ZINDIK

15 Haz 2010 17:52

Mesaj Gönder

50den sonra belki..
aksiyon isterim ben.. Smile  

google

20 Haz 2010 19:12

Mesaj Gönder

koy koy dolaş

e bunun neresi kötü  

mioo

20 Haz 2010 19:13

Mesaj Gönder

para olsaydı iiidi  
fotoğrafı yok

BuSraa

20 Haz 2010 22:58

Mesaj Gönder

rahmetli dedem skorsky ..
Confused  

Hallertau

23 Haz 2010 11:26

Mesaj Gönder

annemle babam mayıs sonunda baltık turuna gittiler..
pek memnun döndüler..

tek şikayetleri geminin yanaştığı şehirlerde turların kısa sürmesiydi  

*o*r*e*a*s*

23 Haz 2010 11:32

Mesaj Gönder

dünya güzel bir yer olsa,bunu herkese yapma şansı bir kere verilirdi.  

nekropsius

14 Nis 2012 00:18

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki