son dakika!! israil askerleri son yardım gemisine de çıktı!!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  son dakika!! israil askerleri son yardım gemisine de çıktı!!

ya benim anlamadim bisi var.

filistine biz niye yardim ediyorz?

kendi memleketimizde ac olan binlerce cocuk var. gecim saglayamayan olen binlerce insan varken, yardim bizim neyimize arkadas.  

AYI

05 Haz 2010 17:00

Mesaj Gönder

hahol

05 Haz 2010 17:39

Mesaj Gönder

Uchiha Sasuke

05 Haz 2010 17:46

Mesaj Gönder

cengiz akyüz (42): başının arkasında, yüzünün sağ kısmında, sırtında ve sol bacağında dört kurşun yarası

ibrahim bilgen (60): göğsünün sağ kısmında, sırtında, sağ kalçasında ve sağ sakağında dört kurşun yarası

cevdet kılıçlar (38 ) : alnının ortasında bir kurşun yarası

furkan doğan (19): burun, sırt, başın arkası, sol bacak ve sol bilekte beş kurşun yarası

fahri yaldız (43): göğsünün sol kısmı, sol bacağı ve sağ bacağında iki tane olmak üzere dört kurşun yarası

ali haydar bengi (39): göğsünün sol kısmı, bel, sağ kol, sağ bacak ve sol elinde 2 tane olmak üzere altı kurşun yarası

çetin topçuoğlu (54): başın arkası, vücudun sol kısmı, belin sağ tarafına üç kurşun yarası

cengiz songür (47): boynun ön kısmında tek kurşun yarası

necdet yıldırım (32): sağ omuz ve sırtın solunda iki kurşun yarası  

En son hahol tarafından 05 Haz 2010 17:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

hahol

05 Haz 2010 17:52

Mesaj Gönder

fcb

05 Haz 2010 19:14

Mesaj Gönder

önce ermeni olduk, şimdi filistinli... bakalım nezaman türk olduklarını hatırlayacaklar...  

Mistwalker

05 Haz 2010 19:35

Mesaj Gönder

lan hazır kıta beklıoruz zaten bsy olsada dalsak dıe bsy olccak g.t bılmemneye yakın gezermıs ısraılde aynı o sekıl gezıyo...gecen hafta bı sekıl yapsaydık marızlerdık bunları ama Confused  

justrelax

05 Haz 2010 19:45

Mesaj Gönder

burası beyrut lübnan

hahol

06 Haz 2010 09:24

Mesaj Gönder

gemiye çıkmışlar ama kimse direniş - saldırganlık göstermedigi için hiçbir gönüllünün burnu bile kanamamış  

hit the road jack

06 Haz 2010 09:50

Mesaj Gönder

ispanya'da 'mavi marmara' anıtı dikildi

gazze'ye uluslararası insani yardım götürmek için akdeniz'e açılan özgürlük filosu içinde olan ve israil askerlerinin saldırısına uğrayan mavi marmara gemisinde hayatını kaybeden 9 türk vatandaşının anısına, ispanya'nın başkenti madrid'de anıt dikildi.

mavi marmara'da bulunan 3 ispanyol aktivistin girişimi ve bazı sivil toplum örgütlerinin desteğiyle yaptırılan anıtın açılışına türkiye'nin madrid büyükelçisi ender arat, filistin'in madrid büyükelçisi musa odeh, leganes belediye başkanı rafael gomez montoya, madrid'de bulunan insan hak ve hürriyetleri insani yardım vakfı başkan yardımcısı ahmet emin dağ ile ispanyol sivil toplum örgütü yetkilileri katıldı.

madrid'in leganes ilçesindeki filistin parkına konulan anıt, heykeltraş roxanne robinson ve arevalo beteta tarafından hazırlandı. anıtta, filistin'i tasvir eden yıkık dökük duvarların önünde masum bir çocuğun, insani yardım malzemelerinin yüklü olduğu "mavi marmara" gemisini sulara bırakması temsil ediliyor.

bu arada törende konuşma yapan ahmet emin dağ, ispanya ve ispanyol aktivistlere teşekkür ederek, israil tarafından filistin halkına uygulanan ambargonun sadece türkiye'nin sorunu değil, uluslararası bir sorun olduğunun altını çizdi.

ispanyol aktivistler 2011'in bahar aylarında ispanya'dan gazze'ye insani yardım yüklü 2 gemi göndermeyi planlıyor.  

gece gibi

18 Ara 2010 13:35

Mesaj Gönder

bu konu sonra deniz feneri gibi olaylarda ne olup bittiği anlamak için sanırım hükümetin değişmesini bekleyeceğiz  

gece gibi

18 Ara 2010 13:48

Mesaj Gönder

dünyayı yönetiyor itoğulları ..  

Hallertau

18 Ara 2010 13:52

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3