istanbulda kar yağmasaydı haberleri ne ile doldurucaklardı??

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  istanbulda kar yağmasaydı haberleri ne ile doldurucaklardı??

kar yağmadı için eylem yapan boardcularla  
fotoğrafı yok

feridun berk

25 Oca 2010 22:28

Mesaj Gönder

bir spiker çıkıyo evett yarın sabah işe gitmek isteyen insanlar böyle arabalarıyla karşılasıcaklar.bakın görüyormusunuz arabaların üstü nasılda bembeyaz olmuş ! =) evett iki gündür herdakka söylediğiniz gbi ve uyardığınız gbi bir doğa olayı olan kar yağdığından dolayı olabilirmi acabaa diye araya giresi geliyo insanın . sonra devam ediyo spiker hava soğuk bakın yollarda yürümekte zorlanıyorum nasıl kıtır kıtır olmuş yollar aman allhım ! =) ee tamam hava soğuk yine bir doğa olayı olan buzlanmadan dolayı olabilirmi acabaaa diye bi kez bağırarak araya girmek istiyo insan ,girmek istiyorum . bu haberler beni delirticek ! sonu gelmeyen traji komik ,baygın gözlerle azımızdan salyalar akarak a,b,c yi yeni öğrenmiş gerizekalı bir insana anlatır gbi haberler anlatıp tavisyelerde bulunuyolarlar .. bu haberleri görünce tek düşüncem evet bu ara cinnet geçiren birini öldüren trajik bir ihtihar vakası yok yada tayyip bu ara birine laf atmamış meclis durgun diyorum ve susup tv yi kapatıyorum. =)  

GZD t

25 Oca 2010 22:31

Mesaj Gönder

dök içini rahatla  
fotoğrafı yok

feridun berk

25 Oca 2010 22:33

Mesaj Gönder

demet evlendimi bak ben onu kaçırdım Confused  
fotoğrafı yok

pillisebek

25 Oca 2010 23:06

Mesaj Gönder

morsuzgokkusagi demiş ki:
Kahkaha Kahkaha

Hick
bu haberede souk damgasını vurdu şöför şunu dedi " souktu dondu sonra birden patladı kalktı"
Twisted Evil  

tmy

25 Oca 2010 23:13

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3