istanbulu yönetmek

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  istanbulu yönetmek

shewolf demiş ki:
kime sorsan memnun değil peki bunlara kim oy veriyor?

varoş diye tabir edilen cahil bırakılmış kesim ve buna ilaveten ysk(yüksek seçim kurulu)'nın kullanığı, avrupa da devlet kurumlarında yasaklı olan "seçsiz" adı verilen ne idüğü belirsiz, henüz bağımsız kişilerce incelemesi yapılmamış bir işletim sistemi ile sayılan oylar.  

free market

24 Oca 2010 20:20

Mesaj Gönder

şahsen beyaz saraylık adamım.  

Uchiha Sasuke

24 Oca 2010 20:24

Mesaj Gönder

hiç laf etmeyin abi ..
gelişti gayet yani
zehir gibi çalıştı belediyeler herkeste çıktı evlerinden
bi ara sokaklarda sorun vardı

adamın dediği toplu taşıma araçlarını kullanın
özel araçla çıkmayın
bununda sorumlusu olarak bence arabasına 5 yılda bir lastik almayı akıl eden , zincir bulundurmayan vatandaşlarımız olmalı .. 1 kaza olsa o vatandaş dışında bi çoğumuz o trafiği çekiyoruz sonuçta..

gördük iki gündür yolları..
ibb ledik açık heryer bütün ana yollar..
site içlerine
iki tarafında araç park eden sokaklara giremiolar die de bu kadar abartmak yersiz  

dudaklarim kilitli

24 Oca 2010 20:49

Mesaj Gönder

sampler demiş ki:

o derenin su basma duvarlarının 12 metreden 4 metreye indirilmesi için mahkemeye başvurup projeyi iptal ettiren chp ye de bi sormak lazım konuyu.

o selden 36 saat sonra başkanınız yurt dışından apar topar dönüyor ve suçlusu şimdi de aynı senin demiş olduğun gibi chp dir demekle yetiniyor ve sineye çekiyor kendini
fakat chp bu suçlamalara ayamama deresinde imara izin verenleri belgeyle kanıtlıyor
imzayı atan o günkü belediye başkanına dikkat edelim lütfen.

free market

24 Oca 2010 20:59

Mesaj Gönder

bugün yaptığımız muhabbet tamamen ;

" tatil matil olmaz abi .. çok iyi çalıştılar bütün yollar açık .. gayet işimize gidicez mecburi .. çalışsalar laf edioruz çalışmasalar laf edioruz resmen heheh "

Neutral  

dudaklarim kilitli

24 Oca 2010 21:02

Mesaj Gönder

tedex demiş ki:
metrobüse o kadar laf edenler artık köprüyü 20 dakikada gectiklerinden neden bahsetmiyorlar?

metrobüs saysesinde 40 dk da arabalarıyla gittiklere yere 70 dk da gidenler konuşabilir mi?  

En son Coctail80 tarafından 24 Oca 2010 22:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Coctail80

24 Oca 2010 21:06

Mesaj Gönder

turbulance demiş ki:

4. leventte inip tünelden geçip farklı bir araca biniyorsun, rivayete göre araçlar aynı raylara uymuyor mecburen farklı bir hat yapılmış Kahkaha belirli bir standart olur ve aynı şekilde devam edersin. bu şekilde hem yedek parçan bir olur hem teknik personelin aynı araçlara müdahale ettiği için tecrübelidir. bu kadar insanların gözünün içine baka baka birileri zengin edilmez ki...

metrobüsler zaten konuşmaktan sıkıldığım bir konu. aldıkları araçları artık trafikte pek göremiyorum. hepsi patladı galiba.

yok o öyle değil ..
aynı hatta gidemese 4 levente kadar nası giricek o araçlar zaten..
sorun tek tünel'in b itmiş olması otosanayi - sanayi mahallesi durak noktalarında..
tek tünel olduğu için 12 dk da bir geliyor yani önce gidiyor sonra aynı tren geri dönüyor
2. tünel henüz tamamlanmadı
ama o da tamamlanmak üzere bildiğim kadarıyla sinyalizasyon çalışmaları sebebiylede metro daha erken saatlerde kapanıcak şubat'ın bilmem kaçına kadar..

ayrıca tarabya - hacıosman kavşağındaki metro durağı içinde çalışmalar hızla devam ediyor.
gümbür gümbür kazıyolar sabah akşam..
yapmıyolar çalışmıyolar demek biraz haksızlık olur die düşünüorum ..
kaldıki otosaniyi 4. levent bağlantısı bile çok büyük kolaylık oldu burada oturan insanlar için..
aynı şekilde taksimde inip şişhane için aktarma yapıyorsunuz yerin altında 10 metre yürüyüp tren değiştirmek nie sorun oluo ki onu anlamadım Neutral  

dudaklarim kilitli

24 Oca 2010 21:14

Mesaj Gönder

bana görede metrobüs şuan için çok iyi 1 çözüm oldu , kalabalık tıklım tıklım ama yine de çok hızlandırdı ulaşımı kimse reddemez yani kullanıp metrobüs'ün işe yaradığını..
bazen yanımdan o otobüsler hızlı hızlı geçerken trafikteysem sinir oluorm ya hu 15 dk da mecidiyeköyde olmaca cevizliğbağdan daha nolsun..

geçici 1 çözüm olduğuna ayrıca katılıyorum..
kesinlikle daha kökten ve hızlı 1 çözüm getirilmeli .
bu kadar karayoluna bağlı olmamalıyız .  

dudaklarim kilitli

24 Oca 2010 21:16

Mesaj Gönder

anakent belediyesinin yıllık bütçesinden haberi olan yada bilen var mı ?  

Besiktas

24 Oca 2010 21:17

Mesaj Gönder

coctail demiş ki:

metrobüs saysesinde 40 dk da arabalarıyla gittiklere yere 7e dk da gidenler konuşabilir mi?

o nasıl oluyor Confused  

hahol

24 Oca 2010 21:22

Mesaj Gönder

valla şişli mecidiyeköy arası minimum 40 dakika doğru söylüo Kahkaha  

dudaklarim kilitli

24 Oca 2010 21:24

Mesaj Gönder

hayır bana laf sokmus gibi demiste ondan sasırdım Smile  

hahol

24 Oca 2010 21:25

Mesaj Gönder

obi-wan demiş ki:

o tamamen trafik müdürlüğüyle ilgili herkese ehliyet veriliyor Kahkaha

Kahkaha  

Ayrton Senna

24 Oca 2010 21:27

Mesaj Gönder

sampler demiş ki:

1890 larda çalışıyor adamların metroları biliyorsun di mi .

metro konusunda sana katılıyorum...metro denen icadın geç gelmesi mevcut yönetimin hatası değil,türkiyenin genel ayıbıdır...hala raylı ulaşıma komunist icadı gözüyle bakan bir kitle var...  

Ayrton Senna

24 Oca 2010 21:30

Mesaj Gönder

ayrton senna demiş ki:

metro konusunda sana katılıyorum...metro denen icadın geç gelmesi mevcut yönetimin hatası değil,türkiyenin genel ayıbıdır...hala raylı ulaşıma komunist icadı gözüyle bakan bir kitle var...

hala raylı sistem yerine metrobüs denen şeyi yapan da bi yönetim var  

Coctail80

24 Oca 2010 22:51

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   Sonraki