best buy türkiye'deki ilk mağazasını izmir'e açıyor...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  best buy türkiye'deki ilk mağazasını izmir'e açıyor...

best buy, gücünü çalışanlarından alan müşteri odaklılık felsefesi ile türkiye’de perakendenin yüzünü değiştirecek.

dünyanın bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi best buy, amerika birleşik devletleri, kanada, çin, meksika ve avrupa’daki operasyonlarından sonra artık türkiye’de. büyüme ve uluslararası marka olma yolculuğunda en önemli duraklarından biri türkiye olan best buy, türk tüketicisine daha önce eşi benzeri görülmemiş bir teknoloji alışverişi deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. best buy türkiye’nin hedefi, best buy’ı herkesin çalışmak için can atacağı bir şirket ve gezmekten, alışveriş yapmaktan haz duyulan, eğlenceli bir mağazalar zinciri haline getirmek.

best buy türkiye’nin ilk mağazasını önümüzdeki hafta (19.12.2009) izmir’de açılıyor.

dünyanın en büyük tüketici elektroniği perakendecisi best buy’ın, yenilikçilikten daima ilham alan ve olağanüstü bir büyüme sağlayan, her gün milyonlarca müşterisinin ihtiyaçlarını tanımlayan, anlayan ve onlara en iyi çözümleri üreten iş modeli; yıllar boyunca koruduğu değerleri, felsefesi ve müşteri odaklı stratejisi üzerine kuruludur.

izmir'liler alışveriş deneyimlerini eğlenerek yaşayacakları çok farklı bir mağazayla karşılaşacak. mavi tişörtlü çalışanlar sizleri bekliyor Smile

http://www.bestbuy.com.tr/temp_category.aspx?c=15

açılış promosyonları devam ediyor, linkte gün gün promosyonlar var. faydalanmak isteyenlerin işine yarayabilir.  

En son Atlas tarafından 21 Ara 2009 23:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Atlas

10 Ara 2009 22:34

Mesaj Gönder

amerikadaki fiyatlarla aynı olcaksa gelsinler yoksa bassın gitsin yaa Neutral  
fotoğrafı yok

klcrsln

10 Ara 2009 22:38

Mesaj Gönder

fiyatların amerikayla aynı olması mümkün degil Smile

best buy gerçekten de türkiye'ye lazımdı ve iyi ki geldi...  

Atlas

10 Ara 2009 22:39

Mesaj Gönder

ersan kuneri demiş ki:
open box

avantajlıdır Smile  

Atlas

10 Ara 2009 22:41

Mesaj Gönder

amerikayla aynı olmasının mumkun olmadıgını bende biliyorum bu yuzden niye geliyolarki onu diyorum zaten elektro market adım başı artık  
fotoğrafı yok

klcrsln

10 Ara 2009 22:41

Mesaj Gönder

klcrsln demiş ki:
amerikayla aynı olmasının mumkun olmadıgını bende biliyorum bu yuzden niye geliyolarki onu diyorum zaten elektro market adım başı artık

çünkü ürün, ciro, bol satış odaklı bir sistemi yok best buy'ın. bu yüzden de yapacağınız ilk alışveriş deneyimi size bu farkı hissettirecektir...  

Atlas

10 Ara 2009 22:42

Mesaj Gönder

kariyer.nette istanbul,izmir ve ankara için eleman ilanları var biton, ?  

r o m

10 Ara 2009 22:43

Mesaj Gönder

hadi bakiiim  

cbaris

Mesaj Gönder

izmir'den başlamaları ilginç Neutral  

no LoGo

Mesaj Gönder

somurmeye geliolar..  

Gorgeous

10 Ara 2009 22:45

Mesaj Gönder

best buy türkiyede de şu beğenmezsen getir 2 ayda iade et uygulamasını yapçak mı acaba Neutral  

ikobipopikonu

10 Ara 2009 22:45

Mesaj Gönder

kuzenim çalışıyo orada.. bi türlü açılamadılar gitti..  
fotoğrafı yok

fdgdfgdgdfgd

10 Ara 2009 22:46

Mesaj Gönder

ikobipopikonu demiş ki:
best buy türkiyede de şu beğenmezsen getir 2 ayda iade et uygulamasını yapçak mı acaba Neutral

her ay yeni laptop um olur ne güzell Embarassed  
fotoğrafı yok

klcrsln

Mesaj Gönder

klcrsln demiş ki:

neden gerek olduğunu ben kısaca anlatayım....

teknosa ve türevlerinde129 lira olan printeri 39 liraya almak için
teknosada ve türevlerinde 2.700 lira olan ses sistemini 890liraya almak için
teknosa ve türevlerinde 250lira olan 500gb taşınabilir diski 139liraya almak için.

bu 3 örnek yetmediyse açıldığında bizzat gidip kendin araştırırsın. bu örnekler bizzat istanbul satürn mağazasının açılmasından sonra sıkça karşılaştığım abartı fiyat farklarıdır.  

En son raid tarafından 10 Ara 2009 22:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

raid

Mesaj Gönder

balçovayı resmen tekneloji semti yaptılar Kahkaha  
fotoğrafı yok

Adebisi

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   Sonraki