stadlarda alkol kontrolü!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  stadlarda alkol kontrolü!

alkol kontrolü yapılmalı mı ?
  evet
  hayır
| Sonuçlar

sporda yaşanan şiddet ve olayların önüne geçebilmek için ankara da içişleri bakanı yetkilileri ve futbol federasyonu başkanı mahmut özgener ile bir araya gelen devlet bakanı faruk nafiz özak, akşam gazetesine özel açıklamalarda bulundu. yapılan bu toplantılardan geleceğe yönelik ciddi adımların atılacağını belirten özak, stat güvenliğinin birinci öncelik olduğunu söyledi. f.bahçe başkanı aziz yıldırım ın örnek bir davranış gösterdiğinin altını çizen faruk özak, şöyle devam etti;sayın yıldırım, sahaya yabancı madde atan kendi taraftarını tespit ederek, ilgililere şikayette bulundu. şimdi bütün statları kameralarla donatacağız.

vatandaşlik numarasi

alkol alan taraftarın stada girip girmeyeceği ise tartışma konusu oldu. alkol oranının henüz tespit edilmediğinin altını çizen spor bakanı faruk özak,stada girişte aynı trafik polisleri gibi alkol kontrolü yapabiliriz. burada sıkıntı, alkolün oranının ne olacağı. antrenman sahaları ve kamp yapılan yerleri de bu kapsama alacağız. ayrıca ingiltere de olduğu gibi, olay çıkartan taraftar fişlenecek ve bir sonraki maçlara girmesi engellenecek. burada eğer yapabilirsek, biletlere vatandaşlık numarasını işleyeceğiz dedi.

haberin tamamı  

r o m

07 Kas 2009 14:21

Mesaj Gönder

alkol kontrolü yapılmalı mı ?
evet
100% [ 1 ]  

gece gibi

07 Kas 2009 14:23

Mesaj Gönder

nazdarovya demiş ki:
stadlarda alkol satışı yapılsın.

Very Happy  

balkan

07 Kas 2009 14:25

Mesaj Gönder

sadece rakip taraftara yapılsın.  

balkan

07 Kas 2009 14:26

Mesaj Gönder

uygulanmamalı  

En son antienflamatuar tarafından 07 Kas 2009 14:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

antienflamatuar

07 Kas 2009 14:29

Mesaj Gönder

ben olay çıkartmak istedikten sonra içmesemde çıkartırım
önemli olan sahaya yabancı madde girmesine engel olacak şeylerin ortadan kaldırılması  

r o m

07 Kas 2009 14:29

Mesaj Gönder

alkol sorunundan çok kişilik problemlerimiz var.

futbolun o adamın kişiliğinde kapladığı oran yüksek ise alkol oranı bişi ifade etmez artık.  

SAMPLER

07 Kas 2009 14:31

Mesaj Gönder

almanlar ellerinde biralarıyla oturmuş ne güzel maç izliyolar

ben de öyle istiyorum Confused  

karsinin taksisi

07 Kas 2009 14:32

Mesaj Gönder

coco cola pepsi hiç biri içilmez
alkolik hareket engellenemez engellenemez

heleley heleley Confused  

karsinin taksisi

07 Kas 2009 14:33

Mesaj Gönder

alkolsuz mac mı ızlenır  

antienflamatuar

07 Kas 2009 14:34

Mesaj Gönder

hayatında maca gitmemiş olanlar icin anlatiyim..
özellikle buyuk takımların stadlarında üst araması bile zar zor yapılırken yogunluktan dolayı birde alkol kontrolu getirilirse isyan cıkar =) alkol metreler 2. macta yerlerde parcalanır...
ben sarhos diilim diip uflemekten kacan biri yüzünden 1000 kişi arkada kuyrukta nasıl bekletebilirsin ki.. saçma tamamen..  

NvrMnd

07 Kas 2009 14:37

Mesaj Gönder

mk iyi ki bi deplasmana gittiniz Confused  

karsinin taksisi

Mesaj Gönder

nvrmnd demiş ki:
hayatında maca gitmemiş olanlar icin anlatiyim..
özellikle buyuk takımların stadlarında üst araması bile zar zor yapılırken yogunluktan dolayı birde alkol kontrolu getirilirse isyan cıkar =) alkol metreler 2. macta yerlerde parcalanır...
ben sarhos diilim diip uflemekten kacan biri yüzünden 1000 kişi arkada kuyrukta nasıl bekletebilirsin ki.. saçma tamamen..

hele ki bu iş samiyende olursa hiç iyi olmaz Very Happy  

En son karsinin taksisi tarafından 07 Kas 2009 14:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

karsinin taksisi

Mesaj Gönder

esnaf napsın, bir darbede alkolden yicekler  

r o m

07 Kas 2009 14:38

Mesaj Gönder

Kahkaha  

r o m

07 Kas 2009 14:39

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki