merve ildeniz den harun özakıncı ya

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  merve ildeniz den harun özakıncı ya

sayın özakıncı
film sektörü riskli bir sektördür..bazı ücretler peşin ödenmeden işe başlanamaz bile..mesela kiralanan kameralar, kullanılan ekipmanlar yada en basitinden jeneratör..
sizin filminize bodrum ilçe yöneticileri ve halkı bodrum sevgilerinden dolayı çok büyük maddi ve manevi destek verdiler ve filminiz başlamadan önce kanal d ye satılmıştı. gelip konuştuğunuz zaman buradaki devlet ilkokuluna bağışlamak istediğim -bana teklif ettiğiniz aslında son derece sembolik ve komik olan 5000 tl karşılığında sizinle 1 ay yazın 10 gün de kışın çalıştık.tek amacım bu paraya gerçekten ihtiyacı olan ve bu miktarı hiç de komik bulmayan bir dolu öğrencinin imkansızlıklar içindeki eğitimine destek olmaktı.ağızınızdan hiç düşürmediğiniz allah adına soruyorum..
film zarar etti dediniz onlar -okulu kastederek-bana bağış yapsın dediniz..vicdanınız rahat mı?
film kar etseydi okula kar payı da verirmiydiniz acaba? yoksa fenerbahçe dışında başka semtlerde de dükkan mı açma girişiminde bulunurdunuz?
bodrum halkına bir yığın borcunuz var.. bana hiç yok çünkü ben kendi adıma sizden bişi istemedim zaten..
kaldığınız otele ,çalıştırdığınız teknik ekibe,gece ve günlerini veren bazı insanlara da ücretlerini bu bahane ile ödememektesiniz.
üstelik bizden adres ve vatandaşlık numaralarımızı hiç birşey ödemeyeceğinizi de belirterek isteyecek kadar pervasızsınız. neden? vergi dairesine masraf mı göstermek gerekiyor?
gerçekten kanal d ve bodrum ticaret odası ve diğer kaynaklardan kaç lira aldınız?
film kaça maloldu?
bunları açıklamaya yüreğiniz yeter mi?
en son galaya katılmazsan paranı alamazsın dediniz..katıldım.okul müdiresi ile de konuştunuz..
sizin inançlarınızla bu hak mı?
allah insanı güç ile ve sıkıntı ile sınar. siz sınavı kazandığınızı mı sanıyorsunuz?
dünya kıymetlisi eşiniz ve dünyanın en masumu bebeciğinize bunu mu layık görüyorsunuz?
benim yorumum belli...siz kalıbınızın adamı değilmişsiniz:)))) siz koskoca bir kaybedensiniz.
ve bu sizin sonunuzun başı olabilir.
saygılarımla..
merve ildeniz

beni bunu yayınlamaktan dolayı dava edecekseniz sorun yok..sözlerimin her zaman ardında olduğumu siz herkesten iyi biliyorsunuz.ha bu parayı ,benimle hiç irtibata geçmeden bodrum mahinur cemal uslu okuluna bağışlarsanız, ben buradan aynı şekilde teşekkürümü de etmeyi bilirim.  

madyfine

28 Ağu 2009 11:07

Mesaj Gönder

Confused  

ibrahim

28 Ağu 2009 11:09

Mesaj Gönder

merve ve yogurt sahnesi üstüne yoktur türk klip sektöründe Surprised  

Nikola Tesla

28 Ağu 2009 11:10

Mesaj Gönder

yanlış yapmış :/  

Septikruh

28 Ağu 2009 11:11

Mesaj Gönder

adama loser demiş
haklı bence
zavallı harun  

Nikola Tesla

28 Ağu 2009 11:13

Mesaj Gönder

maria r. mercedes demiş ki:
harun özakıncı kimdi ?

sabah sekeri...
Very Happy  

vageta

28 Ağu 2009 11:17

Mesaj Gönder

yonca evciminn kocası yapımcılığa soyunmus milletide soyup soğana çevirmis filmle birlikte Smile  

madyfine

28 Ağu 2009 11:19

Mesaj Gönder

ıyı yapmıss  

Hello Kitty!!!

28 Ağu 2009 11:21

Mesaj Gönder

olsun varsın ah çekinme sen yinee yalanlar söyle yüüürek paramparça zaten dert değil  

Nikola Tesla

28 Ağu 2009 11:21

Mesaj Gönder

vay  

Furai

28 Ağu 2009 11:22

Mesaj Gönder

nickimibidadeistrdim demiş ki:
çok dikkatli okumadm ama merve ildeniz haksızdr kesin
mankenleri hiç sevmem Neutral

oku ve anlamaya calıs
bi de egitimci olucan