cübbeli ahmet hoca

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  cübbeli ahmet hoca

bu olay adnan hocaya yarar gece gibi...ikiside ben mehdiyim diye zırlanıyordu...adnan hocanın eline büyük koz geçti...acar olmaz öyle şey diyordu ama bakalım ne diyecek bu gelişmeye=)  

Uchiha Sasuke

10 Ara 2011 09:22

Mesaj Gönder

gece gibi

10 Ara 2011 09:24

Mesaj Gönder

kesinlikle müslüman olmayan cinlerin işi...  

Uchiha Sasuke

10 Ara 2011 09:25

Mesaj Gönder

cübbeli mehdiyim demedi yau hiç bir zaman.
sorsan aciz bir kul Kahkaha  

Kahin

10 Ara 2011 09:25

Mesaj Gönder

1995'ten beri yakın çevre sohbetlerinde dedi bunu=) ne zaman şeyh nazım el kıbrısi ''ben mehdiyim'' dedi, silsileden sebep sesini kesti=)  

Uchiha Sasuke

10 Ara 2011 09:26

Mesaj Gönder

yabancı kadın siparişleri teknik takibe takılan diyor ya yuhhhh

bu adama parasını altınlarını aklını kaptıranlara kapak olsun bunlar  

gece gibi

10 Ara 2011 09:26

Mesaj Gönder

uchiha sasuke demiş ki:
1995'ten beri yakın çevre sohbetlerinde dedi bunu=) ne zaman şeyh nazım el kıbrısi ''ben mehdiyim'' dedi, silsileden sebep sesini kesti=)

fatih altaylının programları dışında teşvik-i mesaimiz olmadığı için bilmemem normal Very Happy  

Kahin

10 Ara 2011 09:28

Mesaj Gönder

uchiha sasuke demiş ki:
kesinlikle müslüman olmayan cinlerin işi...

evet yabancı uyruklu cinler lol  

gece gibi

10 Ara 2011 09:29

Mesaj Gönder

çok çok eskiden, ben çok çok ufakken perşembe pazarında tornavida satardım... :='(( işte taa o zamanlar ki takriben 1994-5, işte o zamanlar bu adamın kasetleri ordaki esnafa satılırdı...her vaazının kaydedildiği bu kasetler en az 3000 kişi tarafından şık diye alınırdı...sonra çok çok uzun zaman sonra 2003-2009 seneleri arasında gene perşembe pazarında çalışırken, bu adamın müridleri, aynı kaset sattıkları esnaftan bağış adı altında her cuma para toplardı...o gün sattığı bütün malın parasını bu adamın eşkiya takımına gönüllü olarak verenleri gözümle görürdüm...gider bi'de alay ederdim...ilk işim p.tesi sabahı ani bir karaköy baskını yapmak...  

Uchiha Sasuke

10 Ara 2011 09:31

Mesaj Gönder

kahin demiş ki:

fatih altaylının programları dışında teşvik-i mesaimiz olmadığı için bilmemem normal Very Happy

adnan hocanın cüppeliye cevaplar adlı sitesinden, birbirlerine olan mehdi sen değilsin göndermelerini dinleyebilirsin abi=)  

Uchiha Sasuke

10 Ara 2011 09:33

Mesaj Gönder

ben altınlarını kollundan bileziklerini bu adam için bağışlayan
kadınları biliyorum normal giysilerini bırakıp hoca istior diye
çarşaf giyenleri
dünyaları alt üst olacak ya yazık Kahkaha  

gece gibi

10 Ara 2011 09:36

Mesaj Gönder

şalvarla sarıkla gezen adaceğizler oyy liderinizi yabancı uyruklu
cin çağırmaktan içeri alacaklar vah vah vah lol  

gece gibi

10 Ara 2011 09:39

Mesaj Gönder

hiç bi'şey olmaz gece gibi...suçu cinlere atar...mossad denen ahır kuruluşa atar çıkar işin içinden...günahıma girdiler, islamın yükselmesini engellemek için komplo kurdular der ve işler eski hâline döner...  

Uchiha Sasuke

Mesaj Gönder

çarşaf giyenler hakkında genel bir kanı var ama o çarşaf çok şeyi örtüyor. gördüklerimi burda anlatamam o derece.  

Kahin

Mesaj Gönder

yok artık bu açıklanır ve bunlar hala ona inanmaya devam ederse bende
bir tarikat kurcam lol  

gece gibi

10 Ara 2011 09:47

Mesaj Gönder