cübbeli ahmet hoca

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  cübbeli ahmet hoca

kendi oynamamış dublörünün seks kaseti o  

Darth Denuz

16 Haz 2017 10:16

Mesaj Gönder

azap melekleri yakalasa nakşibendi halidi koluyum dersen yırtıyörmuşsun cübbeli öyle dii  

Darth Denuz

21 Haz 2017 17:49

Mesaj Gönder

kabir azabından koruyan yanmaz kefen
noel arifesinde kampanya ile satılan noel kitabı
peygamber saçının yıkandığı suyu paketleme tesisi
peygamberi gösteren terlik
müttttiş bir din tecareti zikası
http://www.sozcu.com.tr/2016/genel/cubbeli-din-istismari-a-s-nin-gururla-sundugu-5-urun-1038571/  

Darth Denuz

21 Haz 2017 23:12

Mesaj Gönder

cübbeli şov must go on  

Darth Denuz

21 Haz 2017 23:14

Mesaj Gönder

ticari zeka..
protesto ayağına sığırlara boş gazete çakmak ashdl

Emreciksin

22 Haz 2017 14:17

Mesaj Gönder

sen de aslında anlıyorsun neden öyle yaptıklarını, zeki de bir adamsın..
fakat asıl sorun şu ki, neden böyle davranıyorsun? bunu cevabını da muhtemelen sen biliyorsun ama söylemiyorsun..  

sundance kid

22 Haz 2017 14:51

Mesaj Gönder

adamlar boş gazeteyle 400 bin tl kaldırmış sen anlam yüklemeye çalış. gülümse çekiyorummmmm.  

Emreciksin

22 Haz 2017 15:09

Mesaj Gönder

neyse ark.lar kendinizi doya doya tatmin edebilirsiniz bu kuş uçmaz kervan geçmez sanal mecrada. bu kadarına da çok görüyoz ya size, ayıp gerçekten. karışmıcam size daha söz.
ha deniz bu işi bi adım daa öteye tasımak istersen, bayramdan sonra ben gidicem arzu edersen paslasiriz seni de götürürüm fatih e ismailağa ya. ordaki arkadaslar cübbeli hocaya çok tazim ediyolar, onları bilinçlendirmek istersin belki Very Happy  

Emreciksin

22 Haz 2017 15:51

Mesaj Gönder

valla hodjaya buyuk laflar atiliyor..
dikkat etsin yakinda kendi giremeyecel fatihe

"kidem tazminati haramdir" buyurmus
ne dusunuyorsun bu konuda..  

muhterem

22 Haz 2017 16:48

Mesaj Gönder

sana göre büyük laflar, bize göre itin köpeğin havlaması. sıkıntı yok. laf atılmazsa sıkıntı vardır asıl.

cübbeli hocam bu konuda tekrardan bi açıklama yaptı 10 dklık kadar. ne sekilde yapılırsa caiz olcaanı fln anlattı. o piyasada dönen video da kaç sene öncesinin videosu, birileri yeniymiş gibi bulup bulup gündem yapiyo. santranç meselesi de öyleydi. söylediğinde kimse konusmamıs, simdi 10 sene evvelin videolarını didikliyolar. hayırdır onlara :0 biz ayıkıyoruz sebebini.

benim düşüncemi nabcan sen. birilerinin dinini imanını al parasını alma. ben fetva vercek ilme sahip değilim. ben cübbeli hocamın yahur dier ehli sünnet hocalarımın söylediklerine kulak veririm.
bnm hocam bu bankaların promosyon mevzuları çıktığında alıp kendine harcamak caiz değil, alın ihtiyacını olana verin dedi, ben de geldim anneme söyledim böyle böyle yap diye. bizim dinimiz 300 lira para değil. 300 bin de değil.

derdin dinse ya cübbeliyi dinlersin ya da inandığın güvendiğin baska bi hocanı dinlersin, yahut fetva vermeye bilgin varsa kendi bildiğini yaparsın. caiz deniyosa alırsın.
cevaz çıkmadığında para elden gitmesin die ya ama hocam işte şöyle böyle fln diceksen, derdin din değilse ne tantana çıkarıyon al tazminatını güle güle ye. ya da her neyse. adam faizli krediye bile fetva veriyo kafasından. neymiş kendi kirada çok çekmiş çoluk çocuğu çekmesinmiş. bunun nesi kötüymüş. herkes olmuş maşaallah.

kimin derdi karnıma ne girecek?se, onun pahası, ederi karnından çıkan pislik kadardır.  

Emreciksin

22 Haz 2017 17:34

Mesaj Gönder

emre benim din tuccarlarıyla dincilerle işim olmaz
bu gibi adamlar ceplerini doldurucak koyunlar aralar sadece
yukarıda paylaştıklarımda bizim gördüklerimiz daha neleri vardır
ama milletede akıl verirler şöyle yaşayın böyle yapın edin diye ve
diplomalılarada çok gülüyrmuş ama ben daha çok gülüyorum onun gibilerin havlamasına

bide öncelikle 15 temmuz şehitlerin şehitlerimize gazilerimize diye dua eden hocayada iyi saydırdım cuma hutbesinde ( son 6 7 aydır ayda 1 denk geliyo kimin hocası oldugu belli )  

Darth Denuz

22 Haz 2017 20:31

Mesaj Gönder

bide senin agzından konuşim
bu iti sigiri dinliyenler ne oluyo acaba
ek iş olarak mı satış yapıyo yoksa din tüccarı mı  

Darth Denuz

22 Haz 2017 20:40

Mesaj Gönder

fetva nedir.. ben dusunceni merak ettim.
yani az cok bildigim adamsin mevzu dinsel bir durum bile olsa biat edecek adam degilsin diye soruyorum..
hoca neden kidem tazminatini konusuyor ki zaten. ya da konustugu anlattigi hersey sana dogru mu geliyor.  

muhterem

23 Haz 2017 10:46

Mesaj Gönder

düşüncem fln yok ilgilisi olduum bi konu diil ne kıdem tazminatı hakkında ne de bunu fıkhen yorumlama hususunda bilgim yok. böyle bi durumum olsa ben hocama danısırıım o ne derse öyle yaparım. çünkü ben dinsel durumlarda biat ederim. başka hiç bişeyde etmem.
cübbeli hoca söyliceni söyler peşinize düşmez bakiim uyuyolar mı dediğime diye. istediğini yapsın herkes.  

Emreciksin

23 Haz 2017 13:12

Mesaj Gönder

https://www.facebook.com/upworthyvideo/videos/10154830484251939/?pnref=story  

Kahin

04 Tem 2017 13:50

Mesaj Gönder