osmanlı imparatorluğu geri dönüyor...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  osmanlı imparatorluğu geri dönüyor...

ilerici ve devrimci güçler ortaklaşa harekete geçmedigi sürece bu topraklarda gericilik güç kazanmaya devam edecektir ...  

jacoben

04 Mar 2009 16:21

Mesaj Gönder

ben padişah torunuyum zaten  

neeyiir

04 Mar 2009 16:28

Mesaj Gönder

rte da yazdırmıs zaten osmanlı padısahı 1. rte dıye  

bgum

04 Mar 2009 16:46

Mesaj Gönder

cok sevındım hep osmanlı donemınde yasamak ıstemısımdır zaten Embarassed
gelsin muratlar gıtsın mehmetler hehehe Razz  

c e k u

04 Mar 2009 16:57

Mesaj Gönder

uhhfff ya saru soylesene ne zaman gerı dönüyolar  

c e k u

04 Mar 2009 17:08

Mesaj Gönder

futurısklıgın de ayrı bır dert canım  

Bosix

04 Mar 2009 17:13

Mesaj Gönder

bunu 20 yasında soyledıgımde ınsanlar bana delı demıslerdı...  

Tazmanian_Devil®

04 Mar 2009 17:18

Mesaj Gönder

son padişah  

Retrobird

04 Mar 2009 17:20

Mesaj Gönder

aklıma lısedekı salak tarıh hocamız geldı
osmanlı aşıgı 50 yaslarında evde kalmıs ve bı osmanlı padısahının gelıp kendısıyle evlenıcegını hayal eden bi kadındı Confused r özürlüydü bıde sureklı derste parmaklarını oynatarak osmanlı ısgalını şöyle anlatırdı
" osmanlılağğ dıgı dıgı dgı gelıyoğğlağğ dıgı dgı dgı gidiyoğğlağğ " ( turkcesı gelıp işgal edıyolar )

ahahahaha gelde tarıhim iyi de yanı Kahkaha  

c e k u

04 Mar 2009 17:51

Mesaj Gönder

osmanlı'ya kurban olsunlar.  

pix

04 Mar 2009 18:33

Mesaj Gönder

sistem olarak bahsi geçen şeyler güzel de

padişahlık dendigi zaman insan bir soguyor tabi tüm olaydan...

FlyinG...[Eldar]

04 Mar 2009 18:43

Mesaj Gönder

ottoman empire season 2 episod 1  

dudaklarim kilitli

04 Mar 2009 18:46

Mesaj Gönder

cyrano de bergerac demiş ki:

devlet şeklinin ve yönetim biçiminin kralı bu ülkede var .

ama anlayana ve değerini bilene ...

bu biraz şeye benziyo

uçmayı bilmeyne uçak sürdürmeye calışmak gibi birşey...

o yüzden uçmak en kral uaşım olmuyor durum böyle olunca...

FlyinG...[Eldar]

04 Mar 2009 18:52

Mesaj Gönder

saru demiş ki:
verin gazı verin gazı
+1 Kahkaha  
fotoğrafı yok

kLe

04 Mar 2009 18:55

Mesaj Gönder

bu yeni bi olay değil ki...rte ve saz heyeti bunun üzerine yıllardır çalışıyorlar...şimdi şimdi biraz ön plana çıkarmaya başladılar...yıllardır kendilerine yakın insanlara özel toplantılarda bu gazı veriyorlar zaten...bi arkadaşım onların toplantılarına katılırdı...akp yanlısı gibi görünüp paranın yolunu bulmaya çalışan insanların bir araya geldikleri toplantılar...ki hala devam eder bir çok yerde...bu toplantılara akp nin üst düzeyinden tipler konuşmacı olarak çağırılır...bi tanesinin ses kaydını bana dinletmişti...baş danışmanlardan biri tayyip in...osmanlının tekrar nasıl kurulacağını anlatan uzunca bir konuşmasını bizzati dinledim...

aklımda kalan mesela...thy nin eskiden osmanlıya bağlı olan tüm topraklardaki şehirlere uçuş yapması olayıydı...uçak boş kalksa bile bu tariflerin başlatıldığını anlatıyordu danışman abi...eski günler geri gelecek nidaları falan...bi de tabi siyonist desteği full bu abilere...çünkü siyonistler de kurulmasından yana...eyalet sistemine geçişten nemalanacaklar...daha bir sürü planlar tabi...

bir yapının kurulacağı kesin...gelecekte en değerli bölge türkiye nin sınırları içerisinde olacak...türkiye bilindiğinden çok daha önemli bir ülke...kurulacak yapıya halk desteği sıkıntısı yok zaten...osmanlı geri dönüyor gazına uyacak milyonlar var...bu milyonlar aşağı yukarı akp nin oylarına eşittir...açılan pankartları utanıp haya edip de indirtmeyen bir başbakan ın varlığı söz konusu...doğru biri olsaydı o pankartı indirtir bir de halkın önünde estafirullah derdi...inşallah bunların ellerine kalmaz bu işler...çok üzülürüm şahsen  

iNFeRN0

04 Mar 2009 19:07

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki