tbmm'de kürtçe krizi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  tbmm'de kürtçe krizi

alice cooper demiş ki:

niye sırnak ? kastomonu gümüshane aradahan da da durum aynı . orda da sorunlar var yoksulluk var . ordaki analar niye teroroist dogurup yetistirmiyor ?

nacizane şırnak ilimizi ben değil 1 önceki sayfadaki post sahibi arkadaş ileri sürmüştür  

dudaklarim kilitli

24 Şub 2009 23:23

Mesaj Gönder

dogu illerini örnek katmayın konuya derim...kars da askerlik yaptım...içini de gördüm dış ilçelerinide...
istanbulun bi cogu semtinden en ufak farkları yok...

bölgeleri yobazlaştıran gerileştiren vyada kalkındıran hep oranın halkın genel tutumu...

FlyinG...[Eldar]

24 Şub 2009 23:24

Mesaj Gönder

ahmet türk ün yaptıgı tribüne oynamaktır
ama vermıs oldugu basbakan örnegi ile hedefi 12 den vurdugu gıbı herkesıde ters köseye yatırmıstır
tbmm de ne kadar baska dil konusma yasagı olsada eger basbakan konusuyosa benımde konusmaya hakkım vardır demesı son derece normal
yayını kesmelerıde trt (meclis tv ) nin ayıbı
madem yayın kapatacaksın neden kendı catın ve ismin altında kürtçe kanal kuruyorsun diye sorarlar adama  

JACKERS

25 Şub 2009 00:47

Mesaj Gönder

devletin televizyonunda kürtçe yayın yapılıyorsa adamın kürtçe konuşmasından korkup yayını kesmiyceksin...  

SaRU

25 Şub 2009 01:20

Mesaj Gönder

şırnakta orta sonu okudum 1999 da babam subay olduğu için fakat oradaki şartlar ve eitim deil eksikolan arkadaşım oradaki insanların kendilerini geliştirmekten kaçınması ve kolay yolu başka bi ideolojiyle yaşamaı seçmelerinden kaynaklanmaktadır ..sadece düşünmeden görmeden yaşamadan konuşmamanı tavsie ederim şırnak dememin sebebi benim tecrübelerimin oraya dayanmasından dolayıdır.sadce kulaktan dolma bilgilerle konuşmıalım istedim temsil hakkı verilen o insanlar sayesinde ben oralarda bulunmak zorunda kaldım ve malesefki tahmin edebiliceinden daha kötü şeyler gördüm ama bu devletin onlara imkan vermemesinden ötürü deildi!  

Loxey

25 Şub 2009 02:33

Mesaj Gönder

bi bu eksikti
rezillik  

google

25 Şub 2009 11:23

Mesaj Gönder

alice cooper demiş ki:

ha diyeceksen doguda cok var turkçe bilmeyen. onların ayıbı arkadas.meclis tv yi seyredecek kadar memleket sorunlarıyla alakalı olacaksın ama turkçe bilmeyeceksin . baskanın da sana senin anlayacagın dilden konusacak..

Bravo  

kitten

25 Şub 2009 12:11

Mesaj Gönder

saru demiş ki:
devletin televizyonunda kürtçe yayın yapılıyorsa adamın kürtçe konuşmasından korkup yayını kesmiyceksin...

meclis orası mecliiiiiiiiiiiiiiisssssssssssss!!! of yaaa  

kitten

25 Şub 2009 12:12

Mesaj Gönder

80 ahalisi bir dahaki genel secimlerde adayim.
ulke sorunlarina cozum bulmak icin degil,
artik modasi gecmis kamer genc in yerine yeni bir soluk yeni bir espri anlayisi getirmek icin.
ilk icraatim kursude kugus digiligi kogonugusmagak ogolagacagak.  

Pacemaker

25 Şub 2009 22:50

Mesaj Gönder

aslında olay kürtçe krizinden ziyade yabancı dil krizi...  

FlyinG...[Eldar]

26 Şub 2009 01:05

Mesaj Gönder

sonunu düşünen kahraman olamaz diye atlıyorum,evet atladım.  

mioo

26 Şub 2009 01:07

Mesaj Gönder

türk silahlı kuvvetleri : durum endişe verici diyor

diyarbakır'da çift dil menü yazılmaya başlamış...!

dtp genel başkanı saçma sapan konuşuyo...!

''bizler asil milletin cocuklarıyız''

ya bizim gibi türkçe konuşusunuz

ya da defolup gidersiniz!!!  

SinorkeL

19 Ara 2010 20:12

Mesaj Gönder

savaş mı çıktı Confused  

Uchiha Sasuke

19 Ara 2010 21:16

Mesaj Gönder

bibi an nebi = to be or not to be  

hit the road jack

20 Ara 2010 10:31

Mesaj Gönder

sinorke demiş ki:
türk silahlı kuvvetleri : durum endişe verici diyor

diyarbakır'da çift dil menü yazılmaya başlamış...!

dtp genel başkanı saçma sapan konuşuyo...!

''bizler asil milletin cocuklarıyız''

ya bizim gibi türkçe konuşusunuz

ya da defolup gidersiniz!!!

sinorke

[ waste time ]

sen önden lütfen.  

balkan

20 Ara 2010 11:51

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Sonraki