vatikan sizinle gurur duyuyor...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  vatikan sizinle gurur duyuyor...

ahahahahha . pamela anderson topiği açıcaktım bu daha eğlenceli .  

ekşıngız

18 Eyl 2008 08:18

Mesaj Gönder

geçen akşam almanyadaki türklerle deniz feneri davasıyla ilgili röportaj yapılıyordu bi ana haber bülteninde

içlerinden biri ben allah rızası için yardımımı yaptım gerisi beni ilgilendirmiyor dedi. muhabir de nasıl yani naparlarsa yapsınla mı parayı diyorsunuz diyince de evet cevabını verdi.
ben takdir ettim kendisini. madem bu kadar meraklı parayı dağımatya beni de bi avrupa turuna filan göndersin bayram tatilinde allah rızası için  

B r e e z e

18 Eyl 2008 08:30

Mesaj Gönder

konu burada kızıl haça paranın gitmesi değil, bana göre dini bütün takunlayı örümcek yurdum insanın, mehmetcik vakfı dururken diğer dini bütün diye deniz fenerine yaptığı yardım. şuan kontrol dışı başka bir fona aktarılıyor diye dincilere çakıyor nerden çıkartıyorsunuz oraya yardım edilmez dediğini, üstünede alay ettiği on numara bir başlık koymuş vatikan sizinle gurur duyuyor diye bunu sırf din ile ilgili yardım olsun diye deniz fenerine para vermiş amacı yardımdan öte olan birine çakılacak en kaliteli başlık olarak görüyorum ben....

sizi bilmem...  
fotoğrafı yok

Silvaren

18 Eyl 2008 10:11

Mesaj Gönder

tepki çekeceğini bile bile yazıyorum: tuncay özkan da bizkaçkişiyizcilerin parasını iç ediyor Kahkaha  
fotoğrafı yok

kLe

18 Eyl 2008 10:25

Mesaj Gönder

üstelik bunu atatürk, laiklik vs diye yapıyor  
fotoğrafı yok

kLe

18 Eyl 2008 10:25

Mesaj Gönder

kle demiş ki:
tepki çekeceğini bile bile yazıyorum: tuncay özkan da bizkaçkişiyizcilerin parasını iç ediyor Kahkaha

ona tepkimizi kanaltürk ün satışıyla ilgili açılan başlıkta göstermiştik zaten kle
ama istersen bi topik daha açabilirsin tuncay özkan la ilgili  

B r e e z e

18 Eyl 2008 10:28

Mesaj Gönder

b r e e z e demiş ki:

ona tepkimizi kanaltürk ün satışıyla ilgili açılan başlıkta göstermiştik zaten kle
ama istersen bi topik daha açabilirsin tuncay özkan la ilgili
ama tepki gösterirkene hiçkimse tutup da "lan görüyomusun şiş göbek laikçiler, her sabah uyandıklarında salonda duran atatürk posterinin karşısında andımızı okuyup sonra gidip böyle dolandırıcıların kucağına oturuyorlar" dediğini Rolling Eyes ama ben tümden kendini muhafazakar olarak tanımlayan insanlara böyle genel bir eleştiri yapıldığını gördüm. bahse konu durumlarda eleştiri tabi ki yapılıyor ama farklılık üslupta ortaya çıkıyor  
fotoğrafı yok

kLe

18 Eyl 2008 10:34

Mesaj Gönder

t r i o demiş ki:
çok büyük küfür etsem atılırmıyım acaba Confused
görecelidir büyük küfür denilen şey. senin ömrü hayatında bir kez bile ağzına almadığın küfürü bir başkası günlük hayatının bir parçası olarak kullanıyordur Kahkaha  
fotoğrafı yok

kLe

18 Eyl 2008 10:42

Mesaj Gönder

ben diyorum kle
her ne fikirle olursa olsun dolandırıcı dolandırıcıdır
ben yardım da yapmam böyel yerlere. tuncay özkanın sitesine bi kere girmişliğim bile yok. şov insanlarına karşıyım bu deniz feneri ıvır zıvır bunalra da karşıyım

tv de iki dandik program aa bakın biz fakire fukaraya yardım ediyoruz, üstüne de din kardeşiyiz ayakları
zaten din dedin mi akan sular duruyor insanlarda, muhakeme algı yeteneklerine bişeyler oluyor insanların
sen yardım yapıcaksan bi kere tv de şov yapmazsın  

B r e e z e

18 Eyl 2008 10:44

Mesaj Gönder

b r e e z e demiş ki:
ben diyorum kle
her ne fikirle olursa olsun dolandırıcı dolandırıcıdır
ben yardım da yapmam böyel yerlere. tuncay özkanın sitesine bi kere girmişliğim bile yok. şov insanlarına karşıyım bu deniz feneri ıvır zıvır bunalra da karşıyım

tv de iki dandik program aa bakın biz fakire fukaraya yardım ediyoruz, üstüne de din kardeşiyiz ayakları
zaten din dedin mi akan sular duruyor insanlarda, muhakeme algı yeteneklerine bişeyler oluyor insanların
sen yardım yapıcaksan bi kere tv de şov yapmazsın

http://forum.80630.com/f1/t211510_p45.html bak burada yardım dernekleriyle ilgili düşüncelerimi yazmışım 1 sene öncesinde.
bak burada benim deniz fenerini savunuyor durumuna düşmemin 2 sebebi var:
1- deniz feneri üzerinden birilerine haksız suçlamalar yapılıyor
2- sanki deniz fenerine yardım yapanların hepsi dindar insanlarmış da bir tek onları allah diyerek kandırmışlar gibi lanse ediliyor. halbuki müslümanım dediği halde onun kurallarıyla yaşamayan bir çok insan da bu derneğin yaptıklarından etkilenip yardımda bulundu. bu gerçeğineden görmezden geliyoruz.

sonuç olarak bu dernek ile ilgili soruna bir kısım insanlar akp ve dindar kesimin sorunuymuş gibi bakmaya devam ettikleri sürece ben yaptığım yorumlarda onları savunuyormuş gibi görüneceğim  

En son kLe tarafından 18 Eyl 2008 11:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

kLe

18 Eyl 2008 11:01

Mesaj Gönder

t r i o demiş ki:

geçen bir küfür gördüm burada da onun için söylüyorum pek görecesi yok gibiydi resmen dine, başbakana falan saydırıyodu bu şahısve tek kaygısı nişantaşı ve taksimin değişmesi kaybolması... şimdi de dolaşıyor buralarda sadece postu silinmiş...
acaba diyorum bende kendimce saydırsam içimi boşaltsam olurmu atılırmıyım Confused
fikrim yok Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

kLe

18 Eyl 2008 11:02

Mesaj Gönder

t r i o demiş ki:

sakinleştim zaten Kahkaha
bir dertten kurtuldun hadi iyisin Kahkaha  
fotoğrafı yok

kLe

18 Eyl 2008 11:04

Mesaj Gönder

yardım yapan insanlardan çok bu derneği kurup insanları kandıranlarda suç
ama hala yok suçlu değiller, komplo yok efendim bunun deniz feneriyle ne alkası var diynler var. benim lafım bunlara

ayrıca bunun örnekelrini daha önce de gördü insanlar. yimpaş mesela. neymiş faizsiz para kazanıcakmışsın. bu da dini inançları kullanılarak yapıldı.
artık insanların şapkasını önüne alıp düşünme vakti gelmedi mi?  

B r e e z e

18 Eyl 2008 11:12

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki