vatikan sizinle gurur duyuyor...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  vatikan sizinle gurur duyuyor...

mephistopheles demiş ki:
yılmaz özdil'in yeni trendi "gaz vermek"
bazen abartıyor ya
uyuz oluyorum

haklısınız bu yazı insanı ne kdr sakin olursa olsun çıldırtıp akp nin merkez binası önünde canlı bomba olarak yer almasına yetecek kdr gaz içeriyor... bu boyutta da olmamalı diyeceğim ama halkımızda kafasına balyozla vursan uyanmıyor yani.. Shocked  

brugge

18 Eyl 2008 01:05

Mesaj Gönder

sampler demiş ki:

özü "kızılhaç a yardım eden müslüman utanç duymalıdır" şeklinde.

vatikan sizinle gurur duyuyor başlığı da ikinci delili bunun.

çok fena halde kendini açık etmiş beyfendi.

ben bir kızılhaç üyesi olarak çok büyük rahatsızlık duydum açıkcası.

bide "international red cross and red crescent movement(1919)" diye bir dernekten haberi yok mu bu adamın????  

First Aid

18 Eyl 2008 01:07

Mesaj Gönder

oneblood demiş ki:

yılmaz özdil ister ayrımcılık yapsın ister eyyamcılık ya da ne isterse yapsın sölesin umrumda değil çünkü kim o bi köşe yazarı. kafana takarsın takmazsın sorun değil problemde değil ama sen r.t.e yle bi köşe yazarını nası kıyaslıosun sölediklerinin çerçevesinde. tabiki bir ülkenin başbakanı dini kullanarak ayrımcılık yaparsa yer yerinden oynuycak doğal olan budur. he köşe yazarını muhattap alıosan tepkini sölersin ki ben almıorum ilgilenmiorum. ama r.te kim t.c başbakanı tabiki sölediği her söze bir eleştirim yada tepkim olucak. bu ayırımı yapman lazımdı die düşünüorum

hiç öyle bir ayrım yapma ihtiyacım yok.

bir yazar ayrımcılık yapabilir mi diyorsun şimdi sen. hayır yapamaz. hele bu şekilde hiç yapamaz.

sen yazarsın misyoner değilsin ki. istediğini istediğin şekilde söyleyemessin. ya da söylüyorsan "evet ben bunu söylüyorum" diyebilmelisin. demeyeceği de kesindir.

şunu açık söylemeli yılmaz özdil. "bir müslüman kızılhaça yardım edemez. etmemelidir. eden de utanmalıdır. "  

SAMPLER

18 Eyl 2008 01:09

Mesaj Gönder

bu adamın hiç bişiden haberi yok. verilen görevi yapmaya çalışan yetersiz biri.

söylediklerinin %90 ına kendisinin de inanmadığından eminim ben kendi adıma zaten.

ayrıca r.t.e de değildir mesele.

sözü kimin sölediğine ne kadar bakıldığıdır. başka biri bu cümleleri kursa ertesi gün tartışma "müslümana bak ne diyo" şeklinde olurdu.

"vay yobaz"  

SAMPLER

18 Eyl 2008 01:11

Mesaj Gönder

the red cross and the red crescent emblems in geneva  

En son First Aid tarafından 18 Eyl 2008 01:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

First Aid

18 Eyl 2008 01:13

Mesaj Gönder

dufecker demiş ki:
aklinca dindar kesime ayar vermeye calismis. ah ulan yilmaz. Very Happy

buda dini sömürenlerden Evil or Very Mad  

First Aid

18 Eyl 2008 01:25

Mesaj Gönder

ilker cares demiş ki:
deniz fenerinden ampulü söküp akp ye takmışlar işte
Kahkaha Kahkaha Kahkaha  
fotoğrafı yok

armure

18 Eyl 2008 01:30

Mesaj Gönder

bilmem ne kadar takip ediyosunuz ama almanyadaki deniz feneriyle alakalır olmadığını kaç kere söylediler bağıra bağıra o zaman nerdeydiiz isim hakkı için elimizden geleni yaptık dediler ve şu ana kadar kaç kere denitmden gectiklerini söylediler hepsindede gayet temiz bi şekilde aklandılar aksi ispat edilene kadar her zanlı suçsuzdur. neyin çabasıdır bu merak ettim?  
fotoğrafı yok

acibiber

18 Eyl 2008 03:50

Mesaj Gönder

2 yıl kanal7 de çalıştım. çalıştığım dönemlerde 3 firmadan oluşuyordu adamlar. atlas pazarlama,renklam,kanal7 atlas ve renklam eyüpdeydi kanal7 nin 1,2 sokak önünde. bir gün firmaya geldim atlasda arkadaşların yanına dediler zekarya karaman gelmiş almanyandan bakayım zekarya karaman kimmiş dedim yukarı çıktım baktım yanında bir adam zahit akman oluyor kendisi. onla birlikte gelmişler almanyadan. zahit akman geldikten 1 gün sonra atlas pazarlama ve renklamın üst müdürü oldu. aradan 1,2 hafta geçti rtük başkanı oldu Smile not: ne hikmetse döndükten hemen sonra 2 haftadır bizim geciken maaşlar hemen ödendi...  

Musa Kara

18 Eyl 2008 04:01

Mesaj Gönder

'bana el salla deniz feneri
hadi el salla'
diye şarkısı vardı yaşar kurt'un.  

Daisy NeeuQ

18 Eyl 2008 06:52

Mesaj Gönder

ergenekon davası sonuçlanmadan buralar boş atıp tutanlar deniz fenerine laf gelince birden koruma iç güdüsüne girdiler hayırdır ?  

ekşıngız

18 Eyl 2008 07:59

Mesaj Gönder

acibiber demiş ki:
bilmem ne kadar takip ediyosunuz ama almanyadaki deniz feneriyle alakalır olmadığını kaç kere söylediler bağıra bağıra o zaman nerdeydiiz isim hakkı için elimizden geleni yaptık dediler ve şu ana kadar kaç kere denitmden gectiklerini söylediler hepsindede gayet temiz bi şekilde aklandılar aksi ispat edilene kadar her zanlı suçsuzdur. neyin çabasıdır bu merak ettim?

asıl siz nasıl inanıyorsunuz bu masallara, nasıl bir polyannacılıktır anlamış değilim

almanyada yargılananlar ceza aldı kimmiş bunalar bakalım:
mehmet gürhan - kanal7 avrupa gen. md. - 5 yıl 10 ay
mehmet taşkan - deniz feneri almanya başkanı - 2 yıl 10 ay
firdevsi ermiş - den. fen. muhasebecisi - 1 yıl 10 ay

alman hakim bunlar dışında asıl sorumluların türkiyede olduğunu söylüyor. kastettği kişiler de kanal7 yöneticileri ve eski rtük başkanlarından biri
hala nasıl oluyor da, ordaki deniz feneri başkaymış burdaki başkaymış masallarına inanabiliyorsunuz  

B r e e z e

18 Eyl 2008 08:02

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki