freud yine yeniden !!!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  freud yine yeniden !!!

ne var demiş ki:

freud mu Surprised kadınları çözememiş işte Surprised freud yerine sana tasınlar o zaman Surprised Surprised yeni filozofu ol insanların Surprised
freud için kadın türün devamlılığına odaklı bir mekanizmadır.. nazilerin yaptığı ateş deneyinde kadın çocuğunu altına alıp doğa için üretim makinasını korumuştur... erkekler ise yere yatıp çocuklarını üstlerine koyup genlerini korumuşlardır... bu zemini 200 dereceye kadar ısıtılan bir odada nazi toplama kampında yapılan bir deney olup erkek ve kadın gen kodunu araştırmaya yöneliktir... deney çok vahşi olup olumlamadığımı da belirtmek isterim... (deney tavanı ısıtılan bir odaya bir anne ve bir çocuk ve bir baba ve bir çocuk konularak yapılmış yüzlerce anne baba ve çocuk öldürülmüştür...)  

Wales

24 Ağu 2008 22:45

Mesaj Gönder

wales demiş ki:
kadınlar neden tehlikelidir... bize ipucu verebilir misin ? biraz kibar bir biçimde kadınlar stratejisttir diyebilirim mesela

kadın komplikedir..detay düşünürler..erkekler daha basit bir düşünce yapısına sahipler zaafları daha fazla..zaafları kullanan kadınlar..stratejist değilde daha içgüdüsel farkına varanlar bunu stratjiye dönüştürebiliyor tabii Smile  
fotoğrafı yok

heyoo

24 Ağu 2008 22:46

Mesaj Gönder

intercooler demiş ki:

boşverdim. Hi Hi Hi

savaşma düşün

yok olmadı

düşünme piyemleş. Kahkaha Cool
sevgilli intercooler ... bazı avatarlara ve profil resimlerine kayıtla yaklaşmanı şiddetle tavsie ederim...  

Wales

24 Ağu 2008 22:47

Mesaj Gönder

ne var demiş ki:

işte hayatın gerçekleri Cool Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha

çok realist gördüm seni Hi Hi Hi Embarassed  

InterCooler

24 Ağu 2008 22:47

Mesaj Gönder

sercanokur demiş ki:
alıntı
ben inancınızla ilgili tek kelime etmedim. gerçekten bilim tarihi okunmalı diyorum bu kadar.
çünkü yanlış yorumlanan bazı şeyler var. belki yine yanlış yorumlar gelir ama en azından bilerek olur bunlar
bilmeyerek değil.
ben tek kelime bile etmedim inançla ilgili ayrıca  

itekakakiz

24 Ağu 2008 22:48

Mesaj Gönder

wales demiş ki:
sevgilli intercooler ... bazı avatarlara ve profil resimlerine kayıtla yaklaşmanı şiddetle tavsie ederim...

ne gibi ? Rolling Eyes  

InterCooler

24 Ağu 2008 22:49

Mesaj Gönder

chelsea demiş ki:

kadın komplikedir..detay düşünürler..erkekler daha basit bir düşünce yapısına sahipler zaafları daha fazla..zaafları kullanan kadınlar..stratejist değilde daha içgüdüsel farkına varanlar bunu stratjiye dönüştürebiliyor tabii Smile
pek güzel ve faydalı açıklamalar... çok teşekkür ederim... kadınların herhangi bir erkeği seçmek başlığında da dikkate aldığı gayet standart şeyler olduğunu düşünüyorum...  

Wales

24 Ağu 2008 22:50

Mesaj Gönder

ne var demiş ki:

azarlama çocuğu K?zg?n ondan sonra insanlar neden kötü görüyoruz K?zg?n Kahkaha büyükler böyle yapar ise, küçükler ne yapsın Kahkaha sevgi dolu ol Embarassed
piqi ösür dilerm..  

Wales

24 Ağu 2008 22:51

Mesaj Gönder

neyse iyi akşamlar herkese
neymiş insanlar kötüdür aslında yanlış bir yaklaşım değilmiş...üzücü ama neyse..  
fotoğrafı yok

heyoo

24 Ağu 2008 22:52

Mesaj Gönder

wales demiş ki:
piqi ösür dilerm..

Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

InterCooler

24 Ağu 2008 22:52

Mesaj Gönder

dufecker demiş ki:
benlik ve toplumsal benlik ozellikle cok acik bir sekilde tezahur etmis.

kisinin koskoca evrende kendisini yapayalniz hissederek bir yaratici "yaratmasi" ve ardindan onu toplumsal paydada sahiplenmesi muazzam ornekler teskil ediyor. =)
alt benliğin ihtiyaçlarının birileri tarafından kullanılıyor olması hakkında ne güzel bir açıklama..  

Wales

24 Ağu 2008 22:55

Mesaj Gönder

itekakakiz demiş ki:
ben inancınızla ilgili tek kelime etmedim. gerçekten bilim tarihi okunmalı diyorum bu kadar.
çünkü yanlış yorumlanan bazı şeyler var. belki yine yanlış yorumlar gelir ama en azından bilerek olur bunlar
bilmeyerek değil.
ben tek kelime bile etmedim inançla ilgili ayrıca
dikkatli, kibar ama bildiklerinden ödün vermeyen tavrınız takdire değer...  

Wales

24 Ağu 2008 22:57

Mesaj Gönder

freud diyince akla cinsellik gelir

ve hep aklıma şu sözü gelir ara ara kullanırım

"insanların davranışlarının temelinde cinsel dürtüler yatar"

Cool  

En son InterCooler tarafından 24 Ağu 2008 22:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

InterCooler

24 Ağu 2008 22:57

Mesaj Gönder

ne var demiş ki:

kişi kendi gibi bilirmiş karşındakini ; ) iyi geceler

senin terbiyesiz ve seviyesiz biri oldugunu düşünüyorum  
fotoğrafı yok

heyoo

24 Ağu 2008 22:58

Mesaj Gönder

freud, günümüz ahlak modeliyle çelişir, ama bu freud'un psikanaliz'in babası olduğu gerçeğini değiştirmez

severmiyiz, evet ben severim  

melihd

24 Ağu 2008 23:00

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki